Jak rozwijać swój biznes wirtualnej asystentki?

Czego dowiesz się z quizu?

  • jaki masz największy potencjał rozwoju Twojego biznesu wirtualnej asystentki,
  • jakie masz słabe punkty w tym momencie?
  • jakie są oznaki emocjonalne i sprzedażowe Twoich słabych punktów?
  • jak wskoczyć na kolejny poziom biznesu wirtualnej asystentki?

Dzięki wskazówkom, które przygotowałam, będziesz mogła od razu zabrać się za rzeczy, które w tym momencie Ci biznesowo nie służą i zmienić je w swoje mocne strony!

Sprawdź na jakim jesteś etapie rozwoju swojego biznesu wirtualnej asystentki i dowiedz się, czego teraz potrzebujesz.

Kilka słów o mnie…

Jestem Twoją przewodniczką po biznesie wirtualnej asystentki. 

Pracowałam jako wirtualna asystentka od 2017 roku, następnie w 2020 roku postanowiłam się wyspecjalizować w usprawnianiu współpracy z klientami i usprawnianiu biznesu. Zaczęłam sprzedawać swoje usługi, które znacznie przewyższały moje stawki godzinowe, jakie miałam jako wirtualna asystentka i przebijałam swoje kolejne sufity finansowe. 

Zaczynałam od stawki 47 zł/godzinę – dzisiaj mam stałe, 5-cyfrowe przychody miesięczne i oczywiście mam swoją całą gamę produktów szkoleniowych, ale ciągle zajmuję się pracą z klientami. 

Moja nowa usługa – wsparcie w produktywności jest hitem a stworzyłam ją na podstawie systemu z tego kursu. To daje jasny przekaz – nawet na takich tematach Ty również możesz świetnie zarabiać. Sekretem jest poznanie problemów i pragnień klienta. 

Dzisiaj uczę również wirtualne asystentki, które chcą się specjalizować w moim autorskim systemie WA kolektyw, bo wiem, że możliwości w pracy WA to ciągle błękitny ocean, na którym można i warto się wybić!