N

Poznasz największe blokady w rozwoju biznesu wirtualnej asystentki i dowiesz się, co z nich wynika.

N

Poruszę 3 największe mity o budowaniu biznesu wirtualnej asystentki (nie o samym byciu wirtualną asystentką, ale o tym też powiem!)

N

Zobaczysz sposób, dzięki któremu zbudujesz swój własny system do pozyskiwania idealnych klientów.

Jeśli dzisiaj w swoim biznesie wirtualnej asystentki pracujesz tylko na godziny i nie wiesz, co zrobić, aby rozwijać swój biznes – zapisz się na to darmowe szkolenie!

Podczas szkolenia dowiesz się o tym:

Z

co zrobić, aby przestać sprzedawać swój czas na godziny

Z

jak sprzedawać swoje usługi wirtualnej asystentki

Z

jak podnieść wartość swoich usług,

Z

ile tak naprawdę potrzebujesz marketingu w swoim biznesie wirtualnej asystentki

Z

co możesz zrobić, aby pozyskiwać idealnych klientów dla swojego biznesu

Dlaczego warto się zapisać i odebrać dostęp do szkolenia??

Cześć mam na imię Kasia i nauczę Cię, jak rozwijać swój biznes wirtualnej asystentki.  Pracowałam jako wirtualna asystentka od 2017 roku, następnie w 2020 roku postanowiłam się wyspecjalizować w usprawnianiu współpracy z klientami i usprawnianiu biznesu. Zaczęłam sprzedawać swoje usługi, które znacznie przewyższały moje stawki godzinowe, jakie miałam jako wirtualna asystentka i przebijałam swoje kolejne sufity finansowe. 

Zaczynałam od stawki 47 zł/godzinę – dzisiaj mam stałe, 5-cyfrowe przychody miesięczne i oczywiście mam swoją całą gamę produktów szkoleniowych, ale ciągle zajmuję się pracą z klientami w różnego rodzaju usługach dla biznesu. 

Tworzę usługi, które sprzedają się właściwie same i bez ogromnych kampanii. Sekretem jest poznanie problemów i pragnień klienta. I tego właśnie Cię nauczę, a punktem wyjścia jest poznanie mitów na temat pracy wirtualnej asystentki.

Przeszłam długą drogę i popełniłam wiele błędów, właśnie dlatego stworzyłam to szkolenie, abyś Ty mogła pewne rzeczy w swoim biznesie zrobić szybciej i lepiej niż ja. Dzisiaj uczę również wirtualne asystentki, które chcą się specjalizować w moim autorskim systemie WA kolektyw, bo wiem, że możliwości w pracy WA to ciągle błękitny ocean, na którym można i warto się wybić!