Kontakt

Cześć, jestem otwarta na propozycje współprac.

Jeśli masz ciekawy pomysł – napisz do mnie wiadomość tutaj: hello@kasiaborkow.pl lub wypełnij formularz kontaktowy

Czytam każdą wiadomość i robię co w mojej mocy, by odpowiedzieć na nią w ciągu 48 godzin. Pracuję od 8:30 – 15:30 od Pon – Pt. Przez weekendy i święta nie pracuję i nie odpowiadam na wiadomości.

Kasia Borkowska

P.S. Spotkajmy się na Instagramie @kasiaborkow!

Gratisowa konsultacja

Chcesz porozmawiać o współpracy? Wypełnij formularz, a jak podeślę do Ciebie kalendarz z najbliższymi terminami spotkań

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.

Pytania i odpowiedzi

Jak mogę z Tobą współpracować?

Jeśli jesteś tutaj, bo potrzebujesz pomocy, w usprawnieniu swojego biznesu, to oferuję współpracę w zakresie:

  • optymalizacji obsługi klienta (procesów współpracy z klientem, gdy oferujesz pracę 1:1)
  • strategii i wdrożenia e-mail marketingu w Twojej firmie
Czy oferujesz swoje usługi jako wirtualna asystentka?

Nie, nie pracuję już jako wirtualna asystentka, zajmuję się teraz optymalizacją biznesu online. Działam we współpracach projektowych, prowadzę dni VIP i programy grupowe.

Po co miałabym/miałbym usprawniać obsługę klienta?

To bardzo dobre pytanie! Zapraszam Cię do lektury mojego wpisu w tym właśnie temacie 😉 Wpis znajdziesz tutaj:

Mam w tej chwili za dużo na głowie

Doskonale rozumiem Twoje obawy – nie masz w tej chwili czasu i masz dużo spraw do zrobienia, jednak ciągle patrzysz na listy zadań, które odwlekasz w nieskończoność. Przeraża Cię, że musiałbyś poświęcić na początku czas, którego i tak nie masz.

W opcji dnia VIP obsługi klienta spotykamy się na 6 godzin, podczas których pracujemy razem, a potem ja wdrażam wszystko i otrzymujesz gotowy system, który działa!!!

Nie wiem od czego zacząć. Jak mam przekazać Ci to, co siedzi w mojej głowie?

Na początku myśl, że musisz przelać wszystko co dzieje się w Twojej głowie na papier lub ekran komputera – może być zniechęcające i możesz mieć poczucie, że Cię to przerasta i nie jest dla Ciebie. Jednak będzie Ci łatwiej, poukładasz sobie wszystko w taki sposób by druga osoba również mogła spojrzeć z sensem na Twoje działania.

W ten sposób nie tylko wyklarujesz swoje pomysły i ustalisz priorytety działania, dodatkowo będziesz bardziej pewna co do tego, co masz robić – gdy przyjdzie czas na podejmowanie decyzji jakimi projektami się zająć.

Pamiętaj – moim priorytetem jest by ułatwić Twoją pracę, dlatego zrobię wszystko, co potrzebne, byśmy mogły działać sprawnie.

Czy będzie mnie na Ciebie stać?

Zalety współpracy ze mną wykraczają poza zwykłą oszczędność czasu.
Pomyśl o tym, co mógłabyś osiągnąć gdybyś miała więcej czasu i energii na obszary swojej działalności, w których czujesz pasję do swojej pracy.

Jak szybciej mogłabyś zobaczyć efekty swoich działań, jeśli skupiłabyś się tylko na tych zadaniach, które są kluczowe dla Twojego biznesu.

Wszystkie ambitne plany, które masz w głowie, ale boisz się zacząć je realizować, bo ciągle brakuje Ci czasu? Zacznijmy nad nimi pracować wspólnie.

Twoje pytanie powinno brzmieć: czy stać Cię na to, by nie inwestować we współpracę ze mną?

Tak naprawdę istnieje mała szansa na to by Twój biznes się rozwijał, jeśli w pewnym momencie nie zaczniesz korzystać ze wsparcia innych.

Jakie są Twoje stawki?

Moja standardowa stawka godzinowa to 150 zł.
Dzień VIP – ścieżka obsługi klienta to inwestycja 3690 zł (z VAT).
E-mail marketing to (w zależności od pakietów 900-2700 zł (z VAT).

Jakie są Twoje warunki płatności?

Przy zamówieniu terminu współpracy pobieram płatność 35%, potem po rozpoczęciu współpracy – 35% i na zakończenie współpracy – ostatnie 30%.

Termin płatności to 7 dni.

A ukryte koszty?

W mojej działalności stosuję zasadę zero ukrytych kosztów.

Po wysłaniu zapytania otrzymasz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb razem z przejrzystymi warunkami pracy załączonymi do umowy o współpracy.

Jeśli w którymś momencie powstaną dodatkowe koszta np. związane z programem, narzędziem, dodatkową usługą do podzlecenia – zawsze zapytam Cię o zgodę i dopiero po jej udzieleniu przystąpię do działania.

Muszę przeznaczyć te pieniądze na coś innego

W oparciu o moje doświadczenie mogę Ci powiedzieć, że nie ma nic cenniejszego niż dodatkowa para rąk do pomocy w prowadzeniu małego biznesu.

Często tym co ogranicza nas – właścicieli małych biznesów – jest brak czasu i zasobów potrzebnych do rozwoju działalności.

Pracując ze mną zyskasz o wiele więcej niż trochę zaoszczędzonego czasu.

Dzięki mojej pomocy opracujemy sprawnie działający system, przez, co więcej, zadań zostanie wykonane. Będziesz miała więcej możliwości ku temu, by skupić się na swoich mocnych stronach i pracować na zadaniami, które lubisz robić. W rezultacie Twój biznes będzie się rozrastał, bo Ty skupisz się na kluczowych i strategicznych działaniach.

Mało tego – działając w oparciu o swoje mocne strony – Twoja praca stanie się lepsza, łatwiej będzie Ci utrzymać samodyscyplinę i da Ci ona więcej satysfakcji.

Jest to nie tylko świetne rozwiązanie dla Twojego biznesu, ale też dla Ciebie. A ja chciałabym, byś odczuwała satysfakcję i spełnienie w swojej pracy. Wiem, że możesz je osiągnąć delegując zadania, które nie przynoszą Ci radości z ich wykonania.

Gdzie indziej takie same usługi są tańsze

Na pewno znalazłabyś osoby, które za te sama zadania wystawią Ci mniejszą fakturę od mojej. Zdaję sobie z tego sprawę.

Jednak podejmując współpracę ze mną dostajesz coś więcej niż tylko wykonane zadania. otrzymujesz wparcie biznesowe i wiedzę, która jest bezcenne, a której nauka zajęłaby Ci wiele miesięcy.