Rekomendacje

“Dzięki Kasi uporządkowałam swój biznes, marketing, sprzedaż i wreszcie wprowadziłam nowe usługi. Jestem pewna, że bez programu nie dałabym rady sama tyle zrobić.

Polecam Program WA Kolektyw wszystkim asystentkom, które chcą podnieść swoje stawki, znaleźć specjalizacje, wprowadzić nowe usługi i uporządkować biznes tak, aby wreszcie móc działać na własnych zasadach.

AnnaZygmuntowicz

“WA kolektyw pozwolił mi małymi krokami przejść na specjalizację, ale nie to jest najważniejsze. Zrobiłam o wiele więcej. Udoskonaliłam system swojej pracy, wdrożyłam usprawnienia, zaczęłam odpowiednio się “wyceniać”.
.

Wstępny audyt był dla mnie pierwszym sygnałem do wprowadzanie zmian i rozwoju.
.
Po sesjach szkoleniowych czuję się zdeterminowana. Wiem, że choć sporo pracy jeszcze przede mną to warto 🙂
.
Program polecam wszystkim wirtualnym asystentkom, które mnie o niego pytają. To jest fantastyczna inwestycja w biznesową przyszłość i lepsze zarobki.”
.
Monika Trocha

Program WA kolektyw dodał mi skrzydeł w tym, aby po raz kolejny wyjść w swoim biznesie ze strefy komfortu i zacząć zmianę na lepsze. Cudnie było pożegnać nieopłacalne współprace, aby po jakimś czasie przywitać nowych, dobrze płacących klientów 🙂

.
Kasia tak prowadzi program, że naprawdę czuje się jej merytoryczne i emocjonalne wsparcie. Zawsze można poprosić o radę czy wsparcie podczas sesji q&a czy spotkań 1:1.
.
Audyt na starcie programu to takie pokazanie, gdzie właściwie jesteśmy w tym swoim biznesie i jak wiele obszarów mamy jeszcze niezaopiekowanych. To bardzo pomaga.
.
Dodatkowo dostęp do programu Prosty Proces podnosi wartość merytoryczną całego programu dla WA, bo poszerza go o treści dotyczące poukładania swojego procesu współpracy z klientem. A wyzwanie publikowania treści na Instagramie pomaga utrwalić nawyk regularnego publikowania w mediach społecznościowych i dodaje motywacji do działania małymi krokami.
.
Program WA Kolektyw mogę polecić każdej dziewczynie, która ma dość pracy na stawce godzinowej jako wirtualna asystentka i chce wyspecjalizować się w konkretnym kierunku, zyskać poczucie bezpieczeństwa i zacząć zarabiać naprawdę fajne pieniądze jako specjalistka.”
.
Paula Kuczyńska

“Polecam program WA kolektyw! To sensowny krok w drodze od wa do specjalizacji, pod okiem kogoś, kto już tę drogę przebył; ma narzędzia, sposoby i systemy, którymi się dzieli.

Wkład programu w mój biznes jest ogromny. To praca od podstaw nad najważniejszymi filarami działania, wdrożenie ich i wsparcie w dociągnięciu do zadowalającego poziomu.

Komu mogę polecić? Jeśli chodzi Ci po głowie, że “może to jeszcze nie teraz, to zamień to na chwilę na “A co jeśli JUŻ zacznę przemianę?” I dołącz zobaczyć gdzie Cię to zaprowadzi ;p

Aleksandra Szymczak

Zrobiłam mega progres. Zmieniłam ofertę, która idealnie do teraz mnie psuje. Robię to co uwielbiam i na czym się znam, i przede wszystkim co to co mnie wyróżnia. Dzięki Kasi i pracy w programie mam nowe klientki, które przychodzą z polecenia. W maju i czerwcu nie szukałam sama żadnej klientki, wszystkie same mnie znalazły poprzez polecenia. Wcześniej tylko marzyłam o tej sytuacji, teraz to się dzieje. 😉

Moje zarobki znacznie wzrosły, a liczba przepracowanych godzin zmalała. Dzięki poukładaniu ścieżek klienta i automatyzacji części rzeczy (jak np. formularz na stronie WWW, ankieta wstępna, link do kalendarza z rezerwacjami spotkań, podpisywanie umowy przez Autenti, faktury z opcją szybkich płatności) skróciłam czas obsługi klientek. A moje klientki są zachwycone, od każdej słyszę, że to jest dla nich mega uproszczenie i ogólnie cała obsługa jest bardzo profesjonalna, a to wszystko to po prostu wdrożenie rad z programu.

Program polecam wirtualnej Asystentce, która utknęła w swoim biznesie, chciałaby iść dalej – rozwijać się, ale nie ma na siebie pomysłu i nie wie jak.”

Iga Pietruczuk

Zdecydowałam się na udział w programie, bo czułam że doszłam do ściany. Że jeśli czegoś nie zrobię, to utknę w miejscu, w którym nie chcę być. Bardzo potrzebowałam, żeby ktoś wziął mnie za rękę i pokazał mi co zrobić, żeby przestać nazywać się WA. I Kasia to zrobiła. Świetnie poprowadziła mnie i inne dziewczyny od porządków w obecnych współpracach, poprzez zmianę nastawienia, opracowanie nowej oferty i wyjście z nią do świata.
.
Najcenniejsza w tym programie jest Kasia i jej wsparcie. Kiedy zaczynałam przygodę z wirtualną asystą 4 lata temu, Kasia była pierwszą osobą, którą zaczęłam obserwować. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej drogi i tego, co osiągnęła. Myślę, że to był jeden z czynników, że kupiłam program WA Kolektyw jeszcze zanim Kasia mi go sprzedała 😉 Dlaczego wsparcie Kasi jest tak cenne? Ponieważ ona nas rozumie, bo była tu gdzie my. Przy tym ma ogromną wiedzę, jest świetnym obserwatorem i wciąż testuje nowe rozwiązania. Ma mnóstwo pomysłów, którymi się z nami dzieli. Kiedy mam słabsze momenty i tracę wiarę, Kasia dodaje mi otuchy, podpowiada jak mogę sobie poradzić. To jest mega 🙂
.
Dzięki udziałowi w programie WA Kolektyw nie tylko uporządkowałam swoje dotychczasowe współprace i przemyślałam, jak powinny one wyglądać, ale także wreszcie zdobyłam się na odwagę i stworzyłam swoją nową ofertę. Nieśmiało zaczęłam się również nazywać specjalistką. Przede wszystkim dzięki Kasi zmieniłam swoje nastawienie i sposób myślenia. Fakt syndrom oszusta wciąż mi bruździ, ale Kasia dała mi narzędzia, bym mogła sobie z nim radzić.
.
Jeśli czujesz, że “wyrosłaś” z bycia WA i chciałabyś iść dalej, ale nie wiesz, jak i od czego zacząć, to serdecznie polecam Ci program WA Kolektyw.”
.
Małgosia Łapiuk

Program Kasi i Moniki to pierwszy mastermind, który dał mi tak konkretne i namacalne wyniki. Przekonałam się, że mogę zarabiać na produktach cyfrowych i to bez męczącej kampanii – to dziewczyny uświadomiły mi, co jest do tego potrzebne. I tak powstał mój bestseller – “Trudne Maile”, który sprzedał się w trakcie premiery w ponad 60 egzemplarzach, gdy podczas wcześniejszych kampanii moje wyniki dało się policzyć na palcach jednej ręki.

Gdy zaczynałyśmy, miałam nadzieję, że to będzie TO – właśnie ten przełomowy program, który coś ruszy w moim biznesie. Jednocześnie wcześniejsze doświadczenia kazały mi w to wątpić. Bardzo się cieszę, że jednak się zdecydowałam! Ogromne problemy w mojej głowie na sesjach zmieniają się w drobnostki, a perspektywa osób prowadzących różne biznesy jest bezcenna. Wspieramy się nawzajem i podrzucamy pomysły, na sesjach jest piękna, kobieca, kreatywna energia, a wszystko jednocześnie jest osadzone w biznesie.

Już sam początkowy audyt dał mi szczegółowe pojęcie o tym, w jakiej kondycji jest mój biznes i co powinnam w nim zmienić. Wprowadzam zmiany krok po kroku i w końcu naprawdę wierzę, że mogę prowadzić biznes, który regularnie zarabia wymarzone kwoty.

Emilia Wojciechowska
Trenerka mentalna 

Jesteście moją motywacją i wsparciem w układaniu tego, co najmniej widać, a co przekłada się bezpośrednio na to, jak bardzo Lisia Matka będzie zmieniać świat na lepsze! Zaczynając działać online nie miałam pojęcia, jak to robić i popełniłam mnóstwo błędów, teraz z waszą pomocą mogę poukładać ten bałagan – to daje mi poczucie, że odzyskuję kontrolę i mogę lepiej odpowiadać na potrzeby moich odbiorczyń!

Na sesjach Q&A odpowiadacie zawsze na każde pytanie, zawsze czuję, że jak się zaplączę to mi pokażecie, którędy wyjść! Bardzo to cenię!

Bardzo, bardzo cenię naszą grupę. Czuję, że się wspieramy i jesteśmy na siebie otwarte. Dlatego aż pojechałam do Poznania – żeby spotkać dziewczyny!

Zdecydowanie polecam mastermind! Każdej kobiecie, która chce mieć obok siebie merytoryczne wsparcie w organizacji swojej firmy i sprzedaży oraz czuć wsparcie innych kobiet. Magia!

Mava Targosz
Lisia Matka – joga nidra

Mój biznes mocno się zmienił w wyniku pandemii i przejścia do strefy on line. Samodzielnie szukałam rozwiązań jak to ułożyć w logiczną całość, bo cała moja branża nie bardzo odnajdywała się w działaniach internetowych. W moim otoczeniu wszyscy czekali na złote rozwiązania, a ja postanowiłam go osobiście poszukać. Bardzo wiele nauczyłam się samodzielnie, z darmowych kursów, jednak dobrnęłam do momentu, w którym przydałby się konkret i świeże spojrzenie na moje pomysły oraz wsparcie merytoryczne. Wtedy postanowiłam dołączyć do mastermindu.

Dołączając do mastermind’u miałam konkretną wizję moich działań, którą zmieniłam o 180 st wraz z sesjami Q&A. Przeszłam audyt, dostałam wskazówki jak uporządkować biznes, jakie działania należy wykonać by ułatwić sobie życie w biznesie na swoim. Uporządkowałam i zautomatyzowałam ścieżkę klienta, która odciążyła mnie przy prezentowaniu oferty i ułatwiła klientowi podejmowanie decyzji o współpracy.

Cały proces mastermindu sprawił, że dorosłam, nabrałam odwagi do tego by rozłożyć skrzydła i odważnie wypełnić niszę w mojej branży. Wsparcie merytoryczne Kasi Borkowskiej i Moniki Wrony –ich ogromna wiedza w zakresie sprzedaży i usprawniania biznesów przerosły moje oczekiwania. Mają sensowną odpowiedź i dobrą radę na wszystko. Świetne szkolenia dostępne na grupie pokazały ogrom wiedzy i perfekcyjną formę przekazu ważnych do przepracowania tematów.

Sesje Q&A to była świetna dawka motywacji, bo nie było głaskania, a mega konkret „co zrobiłaś…”, „co planujesz dalej…”, „kiedy..?” „z czym masz problem…” Dodatkowo całość mastermind’u uzupełniana była czytaniem perfekcyjnie dobranych książek mocno wspierających biznes i otwierających na nowe rozwiązania wraz z omawianiem na żywo przeczytanej książki i wyciąganiem wniosków dla swojego biznesu!

Wisienką na torcie było spotkanie stacjonarne, w którym poza budowaniem relacji i wymianą doświadczeń dostałyśmy kolejną dawkę merytorycznej wiedzy i ogromnego kopa motywacyjnego do działania.

Mastermind był dla mnie świetnym czasem nauki i otwierania się na nowe rozwiązania. Upewnił, że idę w dobrą stronę. Dużo pracy przede mną, ale już jestem w zupełnie innym miejscu, niż byłam na starcie mastermindu. Serdecznie dziękuję za wsparcie i polecam każdej kobiecie, która chce uporządkować swój biznes i działania pomagające sprzedawać produkty i usługi z sukcesem. To był wspaniały czas – dziękuję!

Kasia Hacik

„Do Kasi trafiłam z polecenia, ale to był strzał w 100! Nie 10. Kasia rozwiązuje wszystkie sprawy związane ze stroną internetową, podpowiada jakie platformy wykorzystywać, jak zaplanować automatyzację współpracy z klientami oraz wszystkie sprawy, jakimi zajmuje się asystentka. Kontakt z Kasią jest świetny, słucha potrzeb klientów, jednocześnie mówi co jej zdaniem będzie lepsze. Jestem odciążona w pracy, a to jest oszczędność mojego czasu i możliwość realizowania zawodowych spraw. I jej Excel tabele to jest coś, czego szukałam od 2 lat! Super, super, polecam Kasię.”

Diana Michalczuk
Dietetyk, dianamichalczuk.pl

„Kasia Borkowska jest moim anielskim menadżerem mojego biznesu. Mogę na nią liczyć w każdej chwili. Należy do nielicznych osób, które potrafią łączyć kreatywność ze świetną organizacją. Mogę skutecznie rozwijać swój biznes i skupiać się w nim na swojej pracy wiedząc, że Kasia czuwa, planuje i organizuje! I robi to świetnie! Polecam!”

Celestyna D. Osiak
Biznes Mentorka i Trener Soul Coaching®

„Kasię znam od dłuższego czasu, natomiast nasza współpraca zaczęła się po tym, gdy porozmawiałam z moją znajomą, która super się rozwija, szkoli, prowadzi webinary, kursy i spytałam ją jak ona to robi, bo ja ledwo ogarniam. I powiedziała mi, że to właśnie Kasia pomaga jej w zadaniach na co dzień. Stąd też dobre polecenie pokierowało mnie do tego, byśmy razem zaczęły pracować. Na początku zastanawiałam się co oddelegować, bo nigdy wcześniej tego nie robiłam. Na szczęście Kasia przyjrzała się dokładnie wszystkim aspektom mojej pracy i sama podpowiedziała co może dla mnie zrobić. Jest bardzo kreatywna, ma dużą wiedzę co do programów, aplikacji, poprawia moje wcześniejsze niedociągnięcia, dzięki niej wszystkie elementy online wyglądają dużo bardziej profesjonalnie. Jest przy tym bardzo miłą i spokojną osobą, zawsze znajdzie rozwiązanie na dany problem bez spiny. Nauczyłam się, że jeśli chcę coś zrobić na szybko sama, to lepiej nie, bo już nie raz popsułam, wolę powierzyć Kasi. Uratowała mnie też bardzo szybko w kilku podbramkowych sytuacjach, jak wtedy, gdy puściłam reklamę a wygasł mi certyfikat ssl, a ja byłam za granicą. Pomoc Kasi w wielu momentach jest nieoceniona i polecam szczerze.”

Karolina Kaczmarek
Pidida.pl

Praca z Kasią nadała mojej firmie impet, którego samej nie udało mi się osiągnąć. Jej doświadczenie w pracy z różnymi osobami sprawia, że potrafi kompetentnie doradzić. Dzięki temu nie muszę wyważać otwartych drzwi, mogę pewnie, bezstresowo iść do przodu z najważniejszymi zadaniami, wiedząc, że te niezbędne pomocnicze będą załatwione sprawnie i terminowo.”

Hanna Dzielińska
Hankawarszawianka.com

„Rozpoczynając projekt KOD MIŁOŚCI potrzebowałam wsparcia. I pojawiła się Kasia i to był strzał w 10. Kasia to wspaniała specjalistka i business woman, dlatego jest taka dobra w tym co robi. Kasi powierzyłam prowadzenie newslettera MailerLite, wprowadzanie zmian na stornie, obsługę social media i bloga i wiele innych. Sama bym tego wszystkiego nie zrobiłam, ponieważ za małą mam wiedzę w tym temacie i ograniczony czas. Poza tym, dzięki Kasi jeszcze lepiej mogę służyć moim klientkom i mam spokojną głowę, że sprawy idą do przodu. Współpracuję także z innymi firmami i dlatego szczególnie doceniam u Kasi wiedzę, życzliwość, elastyczność i szybkość w działaniu. Dziękuję Kasiu, że jesteś.”

Iwona Ksiądzyna
Iwonaksiadzyna.com

“Zanim rozpoczęłam współpracę z Kasią, większość rzeczy w firmie robiłam sama. Od dłuższego czasu bardzo mi to ciążyło. Szukałam kogoś do pomocy, ale nie mogłam znaleźć. Któregoś dnia, próbując ustawić pewną rzecz w Mailerlite, poszukałam pomocy w Google i znalazłam artykuł, w którym Kasia sprawnie rozwiązuje mój problem. Szybki rzut oka na stronę i…jej oferta wydała mi się idealna! Miałam dobrą intuicję bo taka właśnie jest :)! Najbardziej zależało mi na pomocy kogoś, kto dobrze się czuje w tzw. technikaliach, ale Kasia jest świetna również w tematach miękkich i bardzo mi pomogła np. z rozkręceniem profilu na Instagramie, który wcześniej świecił pustkami. Po kilku latach samotnego borykania się z rozmaitymi zagwozdkami, nareszcie mam kogoś, komu mogę to po prostu zlecić i zająć się w tym czasie tym, co lubię najbardziej, czyli projektowaniem wnętrz 🙂 Bardzo polecam współpracę z Kasią!”

Aneta Wierzbicka
Anetawierzbicka.pl

“E-book n/t współpracy z klientem dosłownie spadł mi z nieba, ponieważ otrzymałam go od Kasi tuż przed swoją pierwszą rozmową z potencjalnym klientem 🙂 Pomógł mi usystematyzować proces wstępnej konsultacji. Pomimo, że miałam już wcześniej przygotowany skrypt na konsultację, po przeczytaniu ebooka dodałam do niego kilka ważnych kwestii, które okazały się bardzo przydatne. Ten ebook to kopalnia wiedzy i obowiązkowa lektura dla każdej początkującej WA 🙂 Gorąco polecam!”

Agata Tomaszewska
webskiebiuro.pl

Wiedziałam, że jak stworzysz produkt, to będzie konkret i dużo wiedzy praktycznej. I bardzo ważny element – program był swego rodzaju deklaracją – przystępując do niego musiałam wreszcie zadbać o swój biznes. Kontakt z Tobą na live-ach trzymał mnie w ryzach i motywował do działania. Sądzę, że gdybym nie dołączyła do programu, nadal odkładałabym usprawnienia w swoim biznesie. Usprawnienia, które wprowadziłam, dały mi dużą oszczędność czasu i klarowność działań w obsłudze klienta. Prowadze biznes skuteczniej i lżej.”

Martyna Ozga
yourperson.pl

„Bardzo polecam Prosty Proces osobom, które nie chcą tracić czasu na szukanie rozwiązań i uczenie się na błędach. Prosty Proces na tak naprawdę kilka kursów z organizacji pracy z obsługi klienta ( gotowe rozwiązania), ale również pełen jest tipów biznesowych i podpowiedzi.
Jako kreatywna dusza organizacja i procesy to nie jest dla mnie ulubiony temat, jednocześnie wiem, że takie procesy i doskonała obsługa klienta to absolutna podstawa, by sprawie prowadzić biznes, delegować zadania i zadowolić klientów szybką, sprawną pracą. Jestem po wdrożeniu dopiero pierwszych rozwiązań i już się zastanawiam, jak mogłam wcześniej tego nie robić.”

Monika Wrona
kulturasprzedazy.pl

Z materiałami tworzonymi przez Kasię mam styczność od długiego czasu – jej blog, e-book, szablony, kursy. Towarzyszyła mi od początku drogi w moim biznesie. Cenię ją za to, że nie leje wody – tylko daje konkret. Nie tracę czasu – jak przychodzę z pytaniem, dostaję rozwiązanie.

Jaki jest Prosty Proces? Właśnie taki. Konkretny, ułatwiający życie, rozwiązujący problemy. To nie tylko porady, to przewodnik KROK PO KROKU po narzędziach i sposobach na usprawnienia, które pokazują mi, że mogę zaoszczędzić bardzo dużo czasu i wreszcie zadbać o SWÓJ BIZNES. Krok po kroku rozpisuję drogę swojego klienta i nie zostaję z tym sama. Wiem, co z tym dalej robić. Wiem, jakie wnioski wyciągnąć. Wiem, jakie narzędzia wprowadzić i co się na pewno sprawdzi w mojej firmie. Skąd mam tę pewność? Doświadczenia Kasi, którymi się dzieli, są w bardzo wielu przypadkach zbieżne z sytuacjami, które spotykają mnie w pracy z moimi klientami, dlatego cieszę się, że mogę wprowadzić do swojej firmy sprawdzone przez nią rozwiązania i przy tym realnie ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS.

Byłam przekonana, że jestem zorganizowana w swojej pracy, a i tak ciągle wpadałam w błędne koło – poświęcałam mnóstwo czasu na pracę dla klientów i gaszenie pożarów w ich biznesach. Praca z materiałami z Prostego Procesu otworzyła mi oczy na to, że czas wreszcie ugasić pożar w moim biznesie. Czas postawić granicę. Czas na usprawnienia, które pozwolą mi wreszcie wziąć oddech.”

Małgorzata Góźdź
myvirtualspot.com

Gratisowa konsultacja

Chcesz porozmawiać o współpracy? Sprawdź ofertę i umów się na rozmowę