O mnie

Wsparcie Biznesu

Od 2017

Wspieram małe, Kobiece biznesy (nie tylko te online). Pomagam przedsiębiorczym Kobietom i wykonuję część Ich codziennych obowiązków po to, by mogły się One skupić na strategicznych działaniach w swoich firmach.

Pomagam wprowadzić sprytne sposoby na lepsze prowadzenie biznesu. Sprawiam, że moje Klientki mogą zarobić WIĘCEJ!

Na moim blogu dzielę się sposobami na usprawnienia w małym biznesie, więc jeśli lubisz działać i wybierać ciekawe rozwiązania – znajdziesz tutaj coś dla siebie! Od przydatnych narzędzi po organizację małego biznesu, produktywność i delegowanie zadań. Wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes.

Dzielę się tutaj wiedzą, jaką zdobyłam podczas swojej pracy wirtualnej asystentki. Ciągle się uczę i lubię poznawać różne nowe rozwiązania. Te, które mnie zaciekawiły, przetestowałam na swoim biznesie i okazały się przydatne – pojawiają się na moim blogu.

Jestem:

  • jak dedykowane oprogramowanie dopasowane jak najlepiej do potrzeb biznesów moich Klientek,
  • oazą spokoju w każdej sytuacji nawet, a zwłaszcza wtedy, gdy pojawiają się problemy i trzeba gasić pożary,
  • wirtualną asystentką na miarę Twoich potrzeb,
  • osobą, której potrzebujesz, by w 2020 wznieść swój biznes na wyższy poziom!

Cześć, tu Kasia,

Z zawodu jestem inżynierem metalurgii, a asystentką (administracyjną i finansową) byłam w jednej
z dużych angielskich korporacji. To tam nauczyłam się, że najlepsza asystentka to taka, która zna potrzeby swoich przełożonych zanim Ci powiedzą słowo, a problemy rozwiązuje w zalążku, nim pojawią się na dobre.

Pracując jako wirtualna asystentka wyznaję takie same zasady: kluczowa jest dla mnie znajomość biznesu Klientek i jak najlepsze wsparcie Ich działań. Moja praca to nie tylko odhaczanie kolejnych zadań
z listy. To przede wszystkim czynny udział
w codziennym biznesie moich Klientek. Zza kulis, niewidzialnie. Czyli tak, jak lubię najbardziej.

Kasia Borkowska

Wirtualna Asystentka

Myślisz, że możesz wszystko zrobić sama? Nawet superbohater potrzebuje pomocnika.

Tylko najlepsze

Rozwiązania dla biznesu

Ciągle się uczę, uczestniczę w kursach, szkoleniach. Wszystko po to, by zaproponować Ci jak najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. 

Jestem techniczna. „Ogarniam” wiele programów, szybko uczę się nowych i nie mam problemu z tym, by dojść do sedna sprawy, gdy coś się stanie i trzeba szukać rozwiązania.

MAsz pytanie?

Jak mogę Ci pomóc?

w

15 minut rozmowy

Na dowolny temat, który łączy się z zadaniami jakie wykonuję.

1 rozwiązanie problemu

Postaram się jak najlepiej pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu. Przedyskutujemy za i przeciw.

[

10 razy mniej zmartwień

Czasem jest tak, że problem może
nie dać Ci spać, a okazuje się, że jego rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki.

Jestem

Normalną dziewczyną

Jeśli dotrwałaś do tego miejsca – chciałabym powiedzieć Ci, że jestem normalną, zwykłą dziewczyną. Można ze mną porozmawiać i pośmiać się. Nie oceniam, nie krytykuję. Biorę wszystko takie jakim jest. Staram się być lepszą wersją siebie i do tego dążę.

Z moimi Klientkami często spotykam się na Zoomie i taka forma komunikacji jak najbardziej mi odpowiada. Lubię przedyskutować wszystkie problemy i czasem zadać może zbyt dużo pytań, ale wolę być pewna na 100% co mam zrobić i jak. Jestem typem słuchacza, wiec jeśli lubisz dużo mówić pewnie się dogadamy.