O mnie

Wsparcie Biznesu

Od 2017

Wspieram małe, Kobiece biznesy (nie tylko te online). Pomagam przedsiębiorczym Kobietom i wykonuję część Ich codziennych obowiązków po to, by mogły się One skupić na strategicznych działaniach w swoich firmach.

Pomagam wprowadzić sprytne sposoby na lepsze prowadzenie biznesu. Sprawiam, że moje Klientki mogą zarobić WIĘCEJ!

Na moim blogu dzielę się sposobami na usprawnienia w małym biznesie, więc jeśli lubisz działać i wybierać ciekawe rozwiązania – znajdziesz tutaj coś dla siebie! Od przydatnych narzędzi po organizację małego biznesu, produktywność i delegowanie zadań. Wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swój biznes.

Dzielę się tutaj wiedzą, jaką zdobyłam podczas swojej pracy wirtualnej asystentki. Ciągle się uczę i lubię poznawać różne nowe rozwiązania. Te, które mnie zaciekawiły, przetestowałam na swoim biznesie i okazały się przydatne – pojawiają się na moim blogu.

Jestem:

  • jak dedykowane oprogramowanie dopasowane jak najlepiej do potrzeb biznesów moich Klientek,
  • oazą spokoju w każdej sytuacji nawet, a zwłaszcza wtedy, gdy pojawiają się problemy i trzeba gasić pożary,
  • wirtualną asystentką na miarę Twoich potrzeb,
  • osobą, której potrzebujesz, by w 2020 wznieść swój biznes na wyższy poziom!

Cześć, tu Kasia,

Z zawodu jestem inżynierem metalurgii, a asystentką (administracyjną i finansową) byłam w jednej
z dużych angielskich korporacji. To tam nauczyłam się, że najlepsza asystentka to taka, która zna potrzeby swoich przełożonych zanim Ci powiedzą słowo, a problemy rozwiązuje w zalążku, nim pojawią się na dobre.

Pracując jako wirtualna asystentka wyznaję takie same zasady: kluczowa jest dla mnie znajomość biznesu Klientek i jak najlepsze wsparcie Ich działań. Moja praca to nie tylko odhaczanie kolejnych zadań
z listy. To przede wszystkim czynny udział
w codziennym biznesie moich Klientek. Zza kulis, niewidzialnie. Czyli tak, jak lubię najbardziej.

Kasia Borkowska

Wirtualna Asystentka

Tylko najlepsze

Rozwiązania dla biznesu

Ciągle się uczę, uczestniczę w kursach, szkoleniach. Wszystko po to, by zaproponować Ci jak najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. 

Jestem techniczna. „Ogarniam” wiele programów, szybko uczę się nowych i nie mam problemu z tym, by dojść do sedna sprawy, gdy coś się stanie i trzeba szukać rozwiązania.

Pobierz praktyczny poradnik

„Zabezpiecz biznesowe tyły”

Poznaj sprytne sposoby na usprawnienie działań w małym biznesie. Zapisując się, będziesz otrzymywać również wartościową wiedzę na temat pracy zdalnej wprost na swoją skrzynkę mailową.

Pobierz praktyczny poradnik

„Zabezpiecz biznesowe tyły”

Poznaj sprytne sposoby na usprawnienie działań w małym biznesie. Zapisując się, będziesz otrzymywać również wartościową wiedzę na temat pracy zdalnej wprost na swoją skrzynkę mailową.

Zapisz się i usprawnij swoje biznesowe działania

Co znajdziesz w środku?

Z

jak ułatwić sobie obsługę klienta,

Z

które arkusze i listy warto wprowadzić w swoim małym biznesie,

Z

sposoby na powitanie i pożegnanie klienta,

Z

co zrobić, by być bardziej profesjonalną firmą (nawet jeśli jesteś tylko jedna),

Z

jak przyciągnąć potencjalnych klientów z bloga,

Z

jak zorganizować sobie dzień CEO,

Z

pomysły na usprawnienia w social mediach,

Z

sposoby na lepszą pracę i większą efektywność działań.

Jestem

Normalną dziewczyną

Jeśli dotrwałaś do tego miejsca – chciałabym powiedzieć Ci, że jestem normalną, zwykłą dziewczyną. Można ze mną porozmawiać i pośmiać się. Nie oceniam, nie krytykuję. Biorę wszystko takie jakim jest. Staram się być lepszą wersją siebie i do tego dążę.

Z moimi Klientkami często spotykam się na Zoomie i taka forma komunikacji jak najbardziej mi odpowiada. Lubię przedyskutować wszystkie problemy i czasem zadać może zbyt dużo pytań, ale wolę być pewna na 100% co mam zrobić i jak. Jestem typem słuchacza, wiec jeśli lubisz dużo mówić pewnie się dogadamy.