Ogarniam chaos codzienności - to moja supermoc

Wirtualnie wspieram kobiece biznesy (online)

Pomogę Ci uporządkować listy zadań i zaplanować Twoje działania

– Zajmę się częścią spraw, które są ważne, ale nie potrzebują Twojej uwagi

– Wezmę na siebie kwestie technicznne

– Wykonam zadania, które ciągle odwlekasz

– Pokażę Ci najlepsze narzędzia, które pomogą               w prowadzeniu Twojego biznesu

– Wesprę Twoje działania online

– Będę częścią Twojego zespołu, tak abyś nie czuła        się samotna w prowadzeniu swojego biznesu

 

Moimi klientkami są przede wszystkim kobiety przedsiębiorcze. Wiedzą w którym kierunku zmierzają    i czego chcą ale nie mogą już same wszystkiego realizować i potrzebują dodatkowych rąk do pomocy.

Wtedy do akcji wkraczam ja i pomagam im wykonując  solidnie  i efektywnie powierzone mi zadania.

Kim jestem?

Cześć, mam na imię Kasia i jestem wirtualną asystentką.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom uwolnić się od nadmiaru obowiązków i ogarnąć chaos codzienności. Dzięki      mojej pomocy właścicielki małych biznesów, blogerki                i freelancerki mają więcej czasu aby skupić się na tym w czym są najlepsze.

A ja? Wspieram kobiece biznesy pracując w tle, za kulisami, czyli tak jak lubię. Wykonuję  zadania, które często               są pracochłonne i monotonne oraz te wiecznie odkłdane       “na póżniej”. Z moją pomocą bez problemu wykreślisz kolejne zadania z Twojej listy “do zrobienia” i uwolnisz się od nich raz na zawsze.

– Wiem, że możesz odnieść jeszcze większy sukces, potrzebujesz tylko kogoś, kto zdejmie z Twoich barek ciężar monotonnych i czasochłonnych zadań.

– Wierzę, że z moją pomocą uwolnisz się od niekończącej się listy zadań           i zdobędziesz jeszcze więcej klientów w tym i w przyszłym roku.

– Jestem tutaj po to, aby wspierać Cię w osiągnięciu Twoich celów.

– Potrzebujesz tygodniowego wsparcia oraz dobrze działającego w tle systemu pracy. Pozwól mi pracować „za kulisami” i daj sobie szansę na rozwój biznesu.

– Chcę podzielić się z Tobą wiedzą, którą zdobyłam pracując jako asystentka finansowa oraz asystentka administracyjna w dużej angielskiej korporacji.

– Właśnie po to rozpoczęłam swoją działalność- aby pomóc osobom takim jak Ty.

Pobierz prezent

Privacy Policy Settings


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/sites/k/kasiaborkow.pl/public_html/wp-content/plugins/gdpr-tools/public/class-gdpr-tools-public.php on line 124

Pin It on Pinterest

Share This