WA kolektyw

Chcesz przebić szklany sufit zarobków
jako wirtualna asystentka?

10-miesięczny program dla wirtualnych asystentek,
które chcą zarabiać 2 razy więcej

Nie wiesz, co jeszcze zrobić ze swoim biznesem, bo

czujesz, że obecnie Twój biznes prowadzi Cię donikąd i nie masz perspektyw na rozwój.

Pracujesz już jako wirtualna asystentka już kilka lat, ale ciągle nie widzisz, żeby biznes Ci się spinał i żyjesz bardziej z miesiąca na miesiąc.

Czujesz, że zaraz się wypalisz (lub wypaliłaś się kilkukrotnie) w pracy z klientami, nie wiesz, w jaki sposób odzyskać swoje “mojo” i wrócić do pracy z entuzjazmem.

Masz problem, bo przyciągasz zbyt mało płacących klientów lub takich,
którzy chcą płacić jak najmniej.

Zaczynasz zauważać, jak aktualna sytuacja wpływa na Twoich klientów i masz wątpliwości,
czy dasz radę pozyskiwać dobrze płacących klientów.

Chcesz się wyspecjalizować, ale zupełnie nie wiesz, jak się za to zabrać
i od czego mogłabyś zacząć.

I przede wszystkim – masz dość robienia wszystkiego sama. Potrzebujesz pomocy kogoś, kto sam przeszedł już tę drogę i pokaże Ci, jak zrobić o szybciej i łatwiej.

Ale najpierw cofnijmy się do…

Rok 2020, chwilę przed wybuchem pandemii miałam “stabilny biznes wirtualnej asystentki” i na głowie moją małą dwuosobową rodzinę, bo właśnie zostałam sama z moją 3,5-letnią wtedy córeczką. Dużo pracowałam, ale myślałam, że sobie poradzę i dam radę utrzymać nas obie.

Właśnie wtedy wybuchła pandemia i w pierwszym tygodniu lockdownu z moich usług zrezygnowała połowa klientek. Nie poddałam się. Przestój w biznesie nie trwał krótko – za chwilę byłam znów zabookowana na maksa. I znów dużo pracowałam i wmawiałam sobie, że to jest ok, że to dla naszego dobra i że dzięki mojej pracy zarobię dużo więcej.

Niestety okazało się, że

wcale więcej nie zarabiałam pomimo tego, ze naprawdę dużo czasu spędzałam na pracy dla klientek i ogólnie dużo pracowałam. Pamiętam, że któregoś miesiąca podliczając swoje godziny i wystawiając faktury, sprawdziłam swoje miesięczne wydatki, biznesowe koszty i to, co miało mi zostać. Nagle uświadomiłam sobie, że zarobiłam tyle, ile na etacie.

Wtedy dotarło do mnie, że nie stworzyłam biznesu, stworzyłam sobie kolejny etat. Etat, w którym zamiast jednego szefa miałam kilku klientów, którzy wymagali mojej dostępności nawet nie przez
8 godzin dziennie, ale ponad 12, dla których robiłam dużo dobrej pracy, tylko jakoś tak sama
z tego miałam bardzo mało.

Przedstawiam WA kolektyw

to program, który mi się przyśnił. Serio. To moje marzenie pomocy kobietom takim jak ja.
To program, za który wdzięczna byłaby Kasia z 2020 roku.

To moja odpowiedź, na przełamanie dokładnie takich blokad i problemów w swoim biznesie, abyś mogła ustawić swoje granice i zacząć zarabiać w swoim biznesie dobre pieniądze:

💸 znajdziesz swój sweetspot czyli, miejsce, w którym geniusz łączy się z flow,

💸 ustalisz swoją ofertę i strategię cenową na poziomie, który będzie super dla klientów i Ciebie,

💸 zaczniesz działać wg swoich własnych kryteriów, traktując klientów, jak biznesowych partnerów,

💸 zaangażujesz się w odpowiednie obszary swojego marketingu i sprawisz, że więcej klientów Ci zaufa i chętniej podejmie współpracę,

💸 nauczysz się sprzedawać swoje usługi z większą lekkością i pewnością siebie,

💸 sprawisz, że Twoja marka będzie pożądaną na rynku marką, z którą inni chcą współpracować.

“Dzięki Kasi uporządkowałam swój biznes, marketing, sprzedaż i wreszcie wprowadziłam nowe usługi. Jestem pewna, że bez programu nie dałabym rady sama tyle zrobić.

Polecam Program WA Kolektyw wszystkim asystentkom, które chcą podnieść swoje stawki, znaleźć specjalizacje, wprowadzić nowe usługi i uporządkować biznes tak, aby wreszcie móc działać na własnych zasadach.

AnnaZygmuntowicz

WA kolektyw to Twoja ścieżka na kolejne
1o-miesięcy rozwoju Twojego biznesu

Zdecydowałam się na udział w programie, bo czułam że doszłam do ściany. Że jeśli czegoś nie zrobię, to utknę w miejscu, w którym nie chcę być. Bardzo potrzebowałam, żeby ktoś wziął mnie za rękę i pokazał mi co zrobić, żeby przestać nazywać się WA. I Kasia to zrobiła. Świetnie poprowadziła mnie i inne dziewczyny od porządków w obecnych współpracach, poprzez zmianę nastawienia, opracowanie nowej oferty i wyjście z nią do świata.
.
Najcenniejsza w tym programie jest Kasia i jej wsparcie. Kiedy zaczynałam przygodę z wirtualną asystą 4 lata temu, Kasia była pierwszą osobą, którą zaczęłam obserwować. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej drogi i tego, co osiągnęła. Myślę, że to był jeden z czynników, że kupiłam program WA Kolektyw jeszcze zanim Kasia mi go sprzedała 😉 Dlaczego wsparcie Kasi jest tak cenne? Ponieważ ona nas rozumie, bo była tu gdzie my. Przy tym ma ogromną wiedzę, jest świetnym obserwatorem i wciąż testuje nowe rozwiązania. Ma mnóstwo pomysłów, którymi się z nami dzieli. Kiedy mam słabsze momenty i tracę wiarę, Kasia dodaje mi otuchy, podpowiada jak mogę sobie poradzić. To jest mega 🙂
.
Dzięki udziałowi w programie WA Kolektyw nie tylko uporządkowałam swoje dotychczasowe współprace i przemyślałam, jak powinny one wyglądać, ale także wreszcie zdobyłam się na odwagę i stworzyłam swoją nową ofertę. Nieśmiało zaczęłam się również nazywać specjalistką. Przede wszystkim dzięki Kasi zmieniłam swoje nastawienie i sposób myślenia. Fakt syndrom oszusta wciąż mi bruździ, ale Kasia dała mi narzędzia, bym mogła sobie z nim radzić.
.
Jeśli czujesz, że “wyrosłaś” z bycia WA i chciałabyś iść dalej, ale nie wiesz, jak i od czego zacząć, to serdecznie polecam Ci program WA Kolektyw.”
.
Małgosia Łapiuk

Dziś nie wystarczy już

odpowiadanie na zapytania i “łapanie” klientów, aby pozyskiwać dobrze płacących klientów
do swojego biznesu. Potrzebujesz czegoś więcej:

systemów, procesów, usprawnień i stabilnego workflow

standardów obsługi klienta i procesu współpracy z klientami

świetnej oferty opracowanej na kanwie swojej specjalizacji

rozpoznawalności w Twojej niszy i możliwości dotarcia do klientów

potencjału sprzedażowego i aktywnej sprzedaży

wiary w siebie i w swoje możliwości

Dlatego przygotowałam dla Ciebie 3-stopniowy proces

Jak wygląda praca w programie WA kolektyw?

To 10-miesięczny program grupowy, po którym stworzysz nową, specjalistyczną usługę, zaczniesz przyciągać lepiej płacących klientów i zwiększyc sprzedaż swoich usług!

Wstępny audyt

Spotkanie indywidualne, podczas którego przeprowadzę audyt Twojego biznesu i określimy punkty startowe w programie, szanse, zagrożenia, a także Twoje największe wyzwania.

Spotkania szkoleniowe

10 spotkań szkoleniowych 1x miesiąc w temacie danego miesiąca + zadania domowe do wykonania. Każde szkolenie będzie skupiało się na kluczowym zagadnieniu tematycznym. Otrzymas zównież dodatkowe materiały, ktore pomogą Ci wdrożyć temat.

Sesje Q&A i “gorące krzesełka”

10 sesji pytań i odpowiedzi, zwykle 2 tygodnie po sesji szkoleniowej. Przewiduję około 120-minutowe spotkania, podczas których będziesz mogła zadać pytanie, czy wskoczyć na gorące krzesełko, aby podzielić się swoimi wyzwaniami.

Spotkania indywidualne

10 spotkań 1:1 ze mną, pod koniec każdego miesiąca, tzw. 20-minutówek, jako systemu wsparcia, dzięki któremu przesuniesz kluczowe elementy swojego biznesu do przodu.

Wybrałam taki system wsparcia, bo doskonale wiem, że poświęcasz prawie cały swój dostępny czas na pracę z klientami i zwyczajnie nie masz czasu przerabiać wielu godzin kursów online. Dzięki naszym spotkaniom cały czas będziesz trzymać rękę na pulsie i reagować na bieżąco.

Poznam również Twój biznes, dzięki temu będę wiedziała komu Cię polecać i co konkretnie robisz.

Zrobiłam mega progres. Zmieniłam ofertę, która idealnie do teraz mnie psuje. Robię to co uwielbiam i na czym się znam, i przede wszystkim co to co mnie wyróżnia. Dzięki Kasi i pracy w programie mam nowe klientki, które przychodzą z polecenia. W maju i czerwcu nie szukałam sama żadnej klientki, wszystkie same mnie znalazły poprzez polecenia. Wcześniej tylko marzyłam o tej sytuacji, teraz to się dzieje. 😉

Moje zarobki znacznie wzrosły, a liczba przepracowanych godzin zmalała. Dzięki poukładaniu ścieżek klienta i automatyzacji części rzeczy (jak np. formularz na stronie WWW, ankieta wstępna, link do kalendarza z rezerwacjami spotkań, podpisywanie umowy przez Autenti, faktury z opcją szybkich płatności) skróciłam czas obsługi klientek. A moje klientki są zachwycone, od każdej słyszę, że to jest dla nich mega uproszczenie i ogólnie cała obsługa jest bardzo profesjonalna, a to wszystko to po prostu wdrożenie rad z programu.

Program polecam wirtualnej Asystentce, która utknęła w swoim biznesie, chciałaby iść dalej – rozwijać się, ale nie ma na siebie pomysłu i nie wie jak.”

Iga Pietruczuk

Oczywiście to nie wszystko

Otrzymasz ode mnie wsparcie w postaci materiałów dodatkowych i szablonów, dzięki którym zmiany wprowadzisz nawet 10x szybciej!

🔥 Biznesowe kalkulatory

🔥 Arkusze do liczenia w biznesie

🔥 Szablony maili do komunikacji

🔥 Szablony do sekwencji mailowej w trakcie współpracy

🔥 Szablony stron dla klientów

🔥 Szablon strony PRACUJ ZE MNĄ

🔥 Skrypt rozmowy sprzedażowej

🔥 Proces zdobywania rekomendacji

🔥 SOP’s czyli standardowe firmowe procedury

🔥Onboarding dla klienta

🔥 Szablon procesu współpracy z klientem

🔥Szablon pożegnanie współpracy

🔥 Szablon reguł i zasad dotyczących współpracy

🔥 Kalendarz marketingowo-sprzedażowy

🔥 Szablon listy oczekujących

🔥 Przykłady dobrze konwertujących lead magnetów

🔥 Szablony maili do sekwencji mailowych

🔥 Szkolenie z e-mail marketingu

🔥 Schemat programu partnerskiego

🔥 Szablony punktów styku z klientem do social mediów

🔥 Przykłady kopiuj wklej sprzedażowych maili

🔥 Szablony dokumentów w Canvie

🔥 Plan procesu specjalizacji

🔥 Plan sprzedaży usług w specjalizacji

🔥 Szkolenie z Google Workspace

🔥 Przykładowe procesy, które możesz wprowadzić
u siebie

Dodatkowo

KURS USPRAWNIJ SWÓJ BIZNES

o wartości 497 zł

MASTERCLASS O STYLACH PROWADZENIA

BIZNESU o wartości 399 zł

Ale to nie wszystko…

MOŻLIWOŚĆ PRZETESTOWANIA NOWEJ USŁUGI NA ŻYWEJ FIRMIE!!!

(wród moich obecnych klientek)

PROFIL TWOJEJ FIRMY W KATALOGU POLECANYCH SPECJALISTEK NA MOJEJ STRONIE

(profil z linkami do Twojej nowej oferty)

Bonusy o łącznej wartości ponad 3000 zł

“Polecam program WA kolektyw! To sensowny krok w drodze od wa do specjalizacji, pod okiem kogoś, kto już tę drogę przebył; ma narzędzia, sposoby i systemy, którymi się dzieli.

Wkład programu w mój biznes jest ogromny. To praca od podstaw nad najważniejszymi filarami działania, wdrożenie ich i wsparcie w dociągnięciu do zadowalającego poziomu.

Komu mogę polecić? Jeśli chodzi Ci po głowie, że “może to jeszcze nie teraz, to zamień to na chwilę na “A co jeśli JUŻ zacznę przemianę?” I dołącz zobaczyć gdzie Cię to zaprowadzi ;p

Aleksandra Szymczak

“WA kolektyw pozwolił mi małymi krokami przejść na specjalizację, ale nie to jest najważniejsze. Zrobiłam o wiele więcej. Udoskonaliłam system swojej pracy, wdrożyłam usprawnienia, zaczęłam odpowiednio się “wyceniać”.
.

Wstępny audyt był dla mnie pierwszym sygnałem do wprowadzanie zmian i rozwoju.
.
Po sesjach szkoleniowych czuję się zdeterminowana. Wiem, że choć sporo pracy jeszcze przede mną to warto 🙂
.
Program polecam wszystkim wirtualnym asystentkom, które mnie o niego pytają. To jest fantastyczna inwestycja w biznesową przyszłość i lepsze zarobki.”
.
Monika Trocha

Bonusy od partnerek

Otrzymasz dodatkowo bonusy od moich partnerek:

🔥 Godzinna sesja Human design dla biznesu od Anny Bętkowskiej o wartości 250 zł

🔥 Masterclass “Poczuj swoją wartość” i “Trudne maile”
od Emilii Wojciechowskiej o wartości 294 zł

🔥 Masterclass “Storymasterka” od Beaty Singh @mojenawierzchu o wartości 399 zł

🔥 Masterclass “Sprzedaż aktywna, proces i dobre praktyki” od Moniki Wrony o wartości 297 zł

Program WA kolektyw dodał mi skrzydeł w tym, aby po raz kolejny wyjść w swoim biznesie ze strefy komfortu i zacząć zmianę na lepsze. Cudnie było pożegnać nieopłacalne współprace, aby po jakimś czasie przywitać nowych, dobrze płacących klientów 🙂

.
Kasia tak prowadzi program, że naprawdę czuje się jej merytoryczne i emocjonalne wsparcie. Zawsze można poprosić o radę czy wsparcie podczas sesji q&a czy spotkań 1:1.
.
Audyt na starcie programu to takie pokazanie, gdzie właściwie jesteśmy w tym swoim biznesie i jak wiele obszarów mamy jeszcze niezaopiekowanych. To bardzo pomaga.
.
Dodatkowo dostęp do programu Prosty Proces podnosi wartość merytoryczną całego programu dla WA, bo poszerza go o treści dotyczące poukładania swojego procesu współpracy z klientem. A wyzwanie publikowania treści na Instagramie pomaga utrwalić nawyk regularnego publikowania w mediach społecznościowych i dodaje motywacji do działania małymi krokami.
.
Program WA Kolektyw mogę polecić każdej dziewczynie, która ma dość pracy na stawce godzinowej jako wirtualna asystentka i chce wyspecjalizować się w konkretnym kierunku, zyskać poczucie bezpieczeństwa i zacząć zarabiać naprawdę fajne pieniądze jako specjalistka.”
.
Paula Kuczyńska

Gwarancja satysfakcji

Jestem pewna, że ten program pomoże Ci przejść ze stawki godzinowej na specjalizację i pozwoli zarabiać 2x więcej, dlatego daję Ci gwarancję satysfakcji.

Jeśli po przejściu programu, wykonaniu zadań i pracy, nie zauważysz żadnych zmian w swoim biznesie i nie będziesz miała wzrostów sprzedaży – zwrócę Ci zainwestowane pieniądze. 

WA kolektyw

Twój kolejny krok rozwoju biznesu wirtualnej asystentki

Pracę w programie zaczynamy od audytów,
które rozpoczną się 25 lipca

Od razu po zakupie otrzymujesz dostęp do platformy i materiałów 

Uwaga* – wszystkie materiały otrzymujesz na zawsze. Dostęp do platformy w tym programie jest bezterminowy.

WA kolektyw

Płatność jednorazowa

9500 zł

6000 zł

Co otrzymujesz w programie:

 • Audyt Twojego biznesu,
 • 10 spotkań szkoleniowych,
 • 10 sesji pytań i odpowiedzi + gorących krzesełek,
 • 10 spotkań indywidualnych 1:1,
 • Wsparcie grupy i nasze wspólne miejsce w sieci,
 • Dodatkowe bonusy i szablony do rozwoju biznesu o łącznej wartości ponad 3000 zł
 • DODATKOWE BONUSY OD PARTNEREK
 • Kurs Usprawnij swój biznes
 • Masterclass o stylach prowadzenia biznesu
 • Możliwość przetestowania swojej oferty na żywo
 • Miejsce w katalogu specjalistek

WA kolektyw

Płatność 10-miesięczna

9500 zł

697 zł/miesiąc przez 10 miesięcy

Co otrzymujesz w programie:

 • Audyt Twojego biznesu,
 • 10 spotkań szkoleniowych,
 • 10 sesji pytań i odpowiedzi + gorących krzesełek,
 • 10 spotkań indywidualnych 1:1,
 • Wsparcie grupy i nasze wspólne miejsce w sieci,
 • Dodatkowe bonusy i szablony do rozwoju biznesu o łącznej wartości ponad 3000 zł
 • DODATKOWE BONUSY OD PARTNEREK
 • Kurs Usprawnij swój biznes
 • Masterclass o stylach prowadzenia biznesu
 • Możliwość przetestowania swojej oferty na żywo
 • Miejsce w katalogu specjalistek

WA kolektyw

Płatność 18-miesięczna

9500 zł

447 zł/miesiąc przez 18 miesięcy

Co otrzymujesz w programie:

 • Audyt Twojego biznesu,
 • 10 spotkań szkoleniowych,
 • 10 sesji pytań i odpowiedzi + gorących krzesełek,
 • 10 spotkań indywidualnych 1:1,
 • Wsparcie grupy i nasze wspólne miejsce w sieci,
 • Dodatkowe bonusy i szablony do rozwoju biznesu o łącznej wartości ponad 3000 zł
 • DODATKOWE BONUSY OD PARTNEREK
 • Kurs Usprawnij swój biznes
 • Masterclass o stylach prowadzenia biznesu
 • Możliwość przetestowania swojej oferty na żywo
 • Miejsce w katalogu specjalistek

Nie wiesz, czy to program dla Ciebie na teraz?

Jane, rozumiem! To inwestycja w Twój rozwój więc możesz mieć więcej pytań.

Zamów wstępną konsultację, aby porozmawiać i sprawdzić, czy ten program jest rzeczywiście tym, czego szukasz.

Nauczę Cię praktyki i tego co sama stosuję na co dzień. Czy warto się ode mnie uczyć?

Jestem specjalistką od optymalizacji biznesu online dla przedsiębiorczych kobiet i od 2017 roku działam online, a od 3 lat pomagam usprawniać procesy współpracy z klientami. Jako fanka produktywności i działania metodą małych kroków, pokazuję, że można pracować i działać inaczej i sprytniej w biznesie. 

Tego samego uczę moje klientki w programie Prosty Proces, podczas indywidualnych współprac i w programie WA kolektyw. Tworzymy procesy oparte na elementach automatyzacji, szablonach, standardowych procedurach  i gotowych rozwiązaniach do zastosowania od razu.

Obecnie moje przychody to stabilne 5-cyfrowe kwoty miesięcznie (w granicach 20k miesięcznie) a zaczynałam jako wirtualna asystentka ze stawką 47 zł/godzinę. 

Jestem również co-hostem podcastu Konkretna w biznesie, współprowadzącą warsztaty stacjonarne i mastermind: Działaj, wdrażaj, sprzedawaj. Nasza raczkująca marka Konkretna w biznesie w pierwszym roku działania osiągnęła 100 tys. zł przychodu.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy dostanę fakturę VAT?

Oczywiście. Podczas składania zamówienia zaznacz, że chcesz fakturę i otrzymasz ją na maila od razu po opłaceniu dostępu.

Ile potrzebuję czasu na pracę w programie?

Same spotkania to:

 • 1 godzina sesji szkoleniowej
 • 2 godziny sesji Q&A
 • 20 min 1:1 ze mną pod koniec każdego miesiąca,

Praca własna tak realnie, żeby było widać efekty to 2,5-5 godziny tygodniowo.

Co jeśli nie będę mogła zapłacić za program?

Możliwe jest 1-miesięczne odroczenie płatności. Jednak dołączając do programu decydujesz się na opłatę wszystkoch rat.

Brzmi świetnie, ale ja chcę skalować swój biznes, a nie być specjalistką...

Jesli masz takie plany, to ten program jest totalnie dla Ciebie! Dlaczego? 

Bo i tak będziesz potrzebowała okresu przejściowego zanim zaczniesz sprzedawać swoja wiedzę! Z moją pomocą będziesz mogla to zrobićszybciej, z głową i spokojniej 🙂 Pokażę Ci, jak pracować nad 2 celami i jak przy okazji budować swoją społeczność!

Ten program jest dla mnie za drogi

Totalnie to rozumiem!

To jest kompleksowy program z wyższej półki, ponieważ dzielę się w nim swoim doświadczenie, które zdobywałam latami i które w tym momencie pozwala mi zarabiać fajne pieniądze. 

W tym programie uczę tego wszystkiego na konkretnych przykładach. 

Dodatkowo otrzymujesz ode mnie dostęp do dziesiątek i setek potencjalnych klientek, bo aktywnie Cię polecam. Niektore dziewczyny w I edycji zwróciły sobie koszty programu właśnie przez pozyskane współprace. 

Wiem, że płatność jednorazowa to może być dla Ciebie spory wytadek, dlatego przygotowałam możliwość wygodnych rat w 6 lub 10 ratach, przez co nie odczujesz dużego obciążenia tym programem 🙂