WA kolektyw

Chcesz przebić szklany sufit zarobków
jako wirtualna asystentka?

10-miesięczny program dla wirtualnych asystentek,
które chcą zarabiać 2 razy więcej

.

“Dzięki Kasi uporządkowałam swój biznes, marketing, sprzedaż i wreszcie wprowadziłam nowe usługi. Jestem pewna, że bez programu nie dałabym rady sama tyle zrobić.

Polecam Program WA Kolektyw wszystkim asystentkom, które chcą podnieść swoje stawki, znaleźć specjalizacje, wprowadzić nowe usługi i uporządkować biznes tak, aby wreszcie móc działać na własnych zasadach.

AnnaZygmuntowicz

Zdecydowałam się na udział w programie, bo czułam że doszłam do ściany. Że jeśli czegoś nie zrobię, to utknę w miejscu, w którym nie chcę być. Bardzo potrzebowałam, żeby ktoś wziął mnie za rękę i pokazał mi co zrobić, żeby przestać nazywać się WA. I Kasia to zrobiła. Świetnie poprowadziła mnie i inne dziewczyny od porządków w obecnych współpracach, poprzez zmianę nastawienia, opracowanie nowej oferty i wyjście z nią do świata.
.
Najcenniejsza w tym programie jest Kasia i jej wsparcie. Kiedy zaczynałam przygodę z wirtualną asystą 4 lata temu, Kasia była pierwszą osobą, którą zaczęłam obserwować. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej drogi i tego, co osiągnęła. Myślę, że to był jeden z czynników, że kupiłam program WA Kolektyw jeszcze zanim Kasia mi go sprzedała 😉 Dlaczego wsparcie Kasi jest tak cenne? Ponieważ ona nas rozumie, bo była tu gdzie my. Przy tym ma ogromną wiedzę, jest świetnym obserwatorem i wciąż testuje nowe rozwiązania. Ma mnóstwo pomysłów, którymi się z nami dzieli. Kiedy mam słabsze momenty i tracę wiarę, Kasia dodaje mi otuchy, podpowiada jak mogę sobie poradzić. To jest mega 🙂
.
Dzięki udziałowi w programie WA Kolektyw nie tylko uporządkowałam swoje dotychczasowe współprace i przemyślałam, jak powinny one wyglądać, ale także wreszcie zdobyłam się na odwagę i stworzyłam swoją nową ofertę. Nieśmiało zaczęłam się również nazywać specjalistką. Przede wszystkim dzięki Kasi zmieniłam swoje nastawienie i sposób myślenia. Fakt syndrom oszusta wciąż mi bruździ, ale Kasia dała mi narzędzia, bym mogła sobie z nim radzić.
.
Jeśli czujesz, że “wyrosłaś” z bycia WA i chciałabyś iść dalej, ale nie wiesz, jak i od czego zacząć, to serdecznie polecam Ci program WA Kolektyw.”
.
Małgosia Łapiuk

Zrobiłam mega progres. Zmieniłam ofertę, która idealnie do teraz mnie psuje. Robię to co uwielbiam i na czym się znam, i przede wszystkim co to co mnie wyróżnia. Dzięki Kasi i pracy w programie mam nowe klientki, które przychodzą z polecenia. W maju i czerwcu nie szukałam sama żadnej klientki, wszystkie same mnie znalazły poprzez polecenia. Wcześniej tylko marzyłam o tej sytuacji, teraz to się dzieje. 😉

Moje zarobki znacznie wzrosły, a liczba przepracowanych godzin zmalała. Dzięki poukładaniu ścieżek klienta i automatyzacji części rzeczy (jak np. formularz na stronie WWW, ankieta wstępna, link do kalendarza z rezerwacjami spotkań, podpisywanie umowy przez Autenti, faktury z opcją szybkich płatności) skróciłam czas obsługi klientek. A moje klientki są zachwycone, od każdej słyszę, że to jest dla nich mega uproszczenie i ogólnie cała obsługa jest bardzo profesjonalna, a to wszystko to po prostu wdrożenie rad z programu.

Program polecam wirtualnej Asystentce, która utknęła w swoim biznesie, chciałaby iść dalej – rozwijać się, ale nie ma na siebie pomysłu i nie wie jak.”

Iga Pietruczuk

“Polecam program WA kolektyw! To sensowny krok w drodze od wa do specjalizacji, pod okiem kogoś, kto już tę drogę przebył; ma narzędzia, sposoby i systemy, którymi się dzieli.

Wkład programu w mój biznes jest ogromny. To praca od podstaw nad najważniejszymi filarami działania, wdrożenie ich i wsparcie w dociągnięciu do zadowalającego poziomu.

Komu mogę polecić? Jeśli chodzi Ci po głowie, że “może to jeszcze nie teraz, to zamień to na chwilę na “A co jeśli JUŻ zacznę przemianę?” I dołącz zobaczyć gdzie Cię to zaprowadzi ;p

Aleksandra Szymczak

“WA kolektyw pozwolił mi małymi krokami przejść na specjalizację, ale nie to jest najważniejsze. Zrobiłam o wiele więcej. Udoskonaliłam system swojej pracy, wdrożyłam usprawnienia, zaczęłam odpowiednio się “wyceniać”.
.

Wstępny audyt był dla mnie pierwszym sygnałem do wprowadzanie zmian i rozwoju.
.
Po sesjach szkoleniowych czuję się zdeterminowana. Wiem, że choć sporo pracy jeszcze przede mną to warto 🙂
.
Program polecam wszystkim wirtualnym asystentkom, które mnie o niego pytają. To jest fantastyczna inwestycja w biznesową przyszłość i lepsze zarobki.”
.
Monika Trocha

Program WA kolektyw dodał mi skrzydeł w tym, aby po raz kolejny wyjść w swoim biznesie ze strefy komfortu i zacząć zmianę na lepsze. Cudnie było pożegnać nieopłacalne współprace, aby po jakimś czasie przywitać nowych, dobrze płacących klientów 🙂

.
Kasia tak prowadzi program, że naprawdę czuje się jej merytoryczne i emocjonalne wsparcie. Zawsze można poprosić o radę czy wsparcie podczas sesji q&a czy spotkań 1:1.
.
Audyt na starcie programu to takie pokazanie, gdzie właściwie jesteśmy w tym swoim biznesie i jak wiele obszarów mamy jeszcze niezaopiekowanych. To bardzo pomaga.
.
Dodatkowo dostęp do programu Prosty Proces podnosi wartość merytoryczną całego programu dla WA, bo poszerza go o treści dotyczące poukładania swojego procesu współpracy z klientem. A wyzwanie publikowania treści na Instagramie pomaga utrwalić nawyk regularnego publikowania w mediach społecznościowych i dodaje motywacji do działania małymi krokami.
.
Program WA Kolektyw mogę polecić każdej dziewczynie, która ma dość pracy na stawce godzinowej jako wirtualna asystentka i chce wyspecjalizować się w konkretnym kierunku, zyskać poczucie bezpieczeństwa i zacząć zarabiać naprawdę fajne pieniądze jako specjalistka.”
.
Paula Kuczyńska

Nauczę Cię praktyki i tego co sama stosuję na co dzień. Czy warto się ode mnie uczyć?

Jestem specjalistką od optymalizacji biznesu online dla przedsiębiorczych kobiet i od 2017 roku działam online, a od 3 lat pomagam usprawniać procesy współpracy z klientami. Jako fanka produktywności i działania metodą małych kroków, pokazuję, że można pracować i działać inaczej i sprytniej w biznesie. 

Tego samego uczę moje klientki w programie Prosty Proces, podczas indywidualnych współprac i w programie WA kolektyw. Tworzymy procesy oparte na elementach automatyzacji, szablonach, standardowych procedurach  i gotowych rozwiązaniach do zastosowania od razu.

Obecnie moje przychody to stabilne 5-cyfrowe kwoty miesięcznie (w granicach 20k miesięcznie) a zaczynałam jako wirtualna asystentka ze stawką 47 zł/godzinę. 

Jestem również co-hostem podcastu Konkretna w biznesie, współprowadzącą warsztaty stacjonarne i mastermind: Działaj, wdrażaj, sprzedawaj. Nasza raczkująca marka Konkretna w biznesie w pierwszym roku działania osiągnęła 100 tys. zł przychodu.