Pobierz mini e-book

„Zabezpiecz biznesowe tyły”

i poznaj 25 sposobów na to, jak usprawnić biznesowe działania
w małej firmie. Odkryj sposoby, dzięki którym Twoja praca będzie przebiegała sprawniej, a Ty zyskasz sporo wolnego czasu.

Chcesz rozwijać swój biznes, ale masz wrażenie, że ciągle tylko łatasz co chwile pojawiające się dziury. 

Mówisz sobie co tydzień: ok w tym tygodniu zaczynam ze świeżą głową, ale już gdzieś w okolicach wtorku czujesz, że ciągną
się za Tobą niezałatwione sprawy.

Przytłacza Cię ilość pracy, którą musisz wykonać zanim zaczniesz swoją “docelową” dzienną pracę.

Zastanawiasz się co by tu zrobić, by usprawnić swoje codzienne działania.

Jeśli na wszystkie powyższe zdania odpowiedziałaś twierdząco,
to ten e-book jest dla Ciebie!

Jak skorzystasz na pobraniu e-booka?

  • Poznasz 25 sprawdzonych sposobów na działanie usprawniające Twój biznes. 
  • Dostaniesz przykłady działań, które od razu będziesz mogła wdrożyć w swojej firmie. 
  • Uświadomisz sobie, jak małymi krokami możesz zmienić swoją codzienną pracę i zyskać sporo czasu.

Co inni mówią o e-booku:

„Jestem pod wielkim wrażeniem! E-book to mega dawka wiedzy! Mnóstwo lifehacków, rozwiązań i podpowiedzi na wiele działań. Widać, że Kasia ma spore doświadczenie jako wirtualna asystentka, stąd tyle wartościowej i praktycznej wiedzy zawartej w tym e-booku. Chyba każdy kto go przeczyta znajdzie w nim coś ciekawego, coś nowego. Aż dziwię się, że Kasia dzieli się taką wiedzą zupełnie za darmo.”

Edyta Wilczyńska comyrobimy.pl

„E-book „Zabezpiecz biznesowe tyły, czyli 25 sposobów na to, jak usprawnić swoje biznesowe działania na co dzień” w mojej opinii jest bardzo przydatnym narzędziem dla początkujących przedsiębiorców. Kasia zebrała w jednym miejscu często pojawiające się wątpliwości i przygotowała dla nich gotowe rozwiązania. Warto się z nim zapoznać, szczególnie jeśli szukamy pomysłu na uporządkowanie swoich codziennych zadań i lepszą organizację czasu, a dodatkowym bonusem w moim odczuciu są pomysł na organizację procesów marketingowych i tworzenie wartości dla naszych nowych i obecnych klientów. „

Sabina Kuzynowska

Ten ebook to kopalnia świetnych pomysłów na usprawnienie działań w małym biznesie! Kasia zwięźle (i w prostych słowach) podpowiada, jakie narzędzia i sposoby wykorzystać na co dzień, aby nie tracić cennego czasu na powtarzalne czynności. Te 30 stron to po prostu merytoryczna petarda, którą polecam przeczytać i sumiennie przerobić każdej początkującej właścicielce małej firmy, ale również takiej, która działa już jakiś czas na rynku i poszukuje sposobów na optymalizację swoich działań.

Joanna Szmit oszczędzamczas.pl

„Miałam przyjemność zapoznać się z najnowszym ebookiem Kasi. „Zabezpiecz biznesowe tyły…” to pozycja z samymi konkretami, bez lania wody i zbędnego potoku słów. Lekkie pióro autorki sprawia ze eBook pochłania się błyskawicznie. Przekazywane wskazówki podane są w taki sposób, ze od razu zastanawiamy się co i jak możemy zastosować w swoim biznesie. Myśle ze Jest to pozycja obowiązkowa dla wirtualnych asystentek. Pomoże zarówno im oraz ich klientom – na pewno nie jedna rzecz wykorzystają ? ja w swoich działaniach skorzystam z kilku podpowiedzi.”

Paulina Kulpińska