ZApisz się do newslettera

Pobierz pdf o MailerLite
Newsletter krok po kroku

Co znajdziesz w pdf?

Zerknij do środka

Newsletter krok po kroku

Pokażę Ci jak w kilku krokach będziesz mogła stworzyć
swój newsletter i wysyłać go do osób zainteresowanych
Twoim biznesem. 

Sekwencja Mailowa

Przygotowałam dla Ciebie trzy wiadomości, które uporządkują Twoją wiedzę o MailerLite. Dostaniesz ode mnie wskazówki jak sprawnie zapanować nad tym narzędziem.

newsletter

Zapisujesz się i co dalej?

Ja podobne jak Ty nie lubię zbyt dużej ilości maili trafiających
na moją skrzynkę, dlatego obiecuję Ci, że wiadomości w ramach newslettera otrzymasz ode mnie raz na dwa tygodnie. Nie będę bombardować Cię niepotrzebnymi informacjami, zamiast tego będę dzieliła się z Tobą ciekawymi tematami, które są związane
z moją pracą wirtualnej asystentki.

Co dostajesz po zapisie?

Po kliknięciu w przycisk POTWIERDZAM dostaniesz ode mnie maila z dostępem do Skrytki. Przez kolejne kilka dni opowiem Ci również o tym, jak działać sprawniej prowadząc mały biznes.

80% kontetnu i 20% ofert

Tak, jak już mówiłam, mój newsletter to wyjątkowe miejsce dla świetnych Kobiet! Dlatego nie chcę zasypywać Cię ofertami – chciałabym, abyś na niego czekała i aby był dla Ciebie fajną lekturą.Nie znaczy to jednak, że nie będę w ogóle wspominać o moich produktach – na pewno raz na jakiś czas o nich usłyszysz.

Transparentność

Bardzo cenię sobie szczerość i transparentność w działaniach, dlatego jeśli masz dodatkowe pytania przed zapisem przeczytaj Politykę Prywatności lub napisz do mnie maila info@kasiaborkow.pl

zapisz się do newsletterA

Odbierz pdf o MailerLite
Newsletter krok po kroku