Pobierz mini e-book

„Zabezpiecz biznesowe tyły”

i poznaj 25 sposobów na to, jak usprawnić biznesowe działania
w małej firmie. Odkryj sposoby, dzięki którym Twoja praca będzie przebiegała sprawniej, a Ty zyskasz sporo wolnego czasu.

Ten mini e-book jest dla Ciebie, jeśli:

  • Chcesz rozwijać swój biznes, ale masz wrażenie, że ciągle tylko łatasz co chwile pojawiające się dziury. 
  • Mówisz sobie co tydzień: ok w tym tygodniu zaczynam ze świeżą głową, ale już gdzieś w okolicach wtorku czujesz, że ciągną
    się za Tobą niezałatwione sprawy.
  • Przytłacza Cię ilość pracy, którą musisz wykonać zanim zaczniesz swoją “docelową” dzienną pracę.
  • Zastanawiasz się co by tu zrobić, by usprawnić swoje codzienne działania.

Jak skorzystasz na pobraniu e-booka?

  • Poznasz 25 sprawdzonych sposobów na działanie usprawniające Twój biznes. 
  • Dostaniesz przykłady działań, które od razu będziesz mogła wdrożyć w swojej firmie. 
  • Uświadomisz sobie, jak małymi krokami możesz zmienić swoją codzienną pracę i zyskać sporo czasu.

Zobacz, co o e-booku mówią inni:

„Jestem pod wielkim wrażeniem! E-book to mega dawka wiedzy! Mnóstwo lifehacków, rozwiązań i podpowiedzi na wiele działań. Widać, że Kasia ma spore doświadczenie jako wirtualna asystentka, stąd tyle wartościowej i praktycznej wiedzy zawartej w tym e-booku. Chyba każdy kto go przeczyta znajdzie w nim coś ciekawego, coś nowego.
Aż dziwię się, że Kasia dzieli się taką wiedzą zupełnie za darmo.”

Edyta Wilczyńska comyrobimy.pl

„E-book „Zabezpiecz biznesowe tyły, czyli 25 sposobów na to, jak usprawnić swoje biznesowe działania na co dzień” w mojej opinii jest bardzo przydatnym narzędziem dla początkujących przedsiębiorców. Kasia zebrała w jednym miejscu często pojawiające się wątpliwości i przygotowała dla nich gotowe rozwiązania. Warto się z nim zapoznać, szczególnie jeśli szukamy pomysłu na uporządkowanie swoich codziennych zadań i lepszą organizację czasu, a dodatkowym bonusem w moim odczuciu są pomysł na organizację procesów marketingowych i tworzenie wartości dla naszych nowych i obecnych klientów. „

Sabina Kuzynowska

Ten ebook to kopalnia świetnych pomysłów na usprawnienie działań w małym biznesie! Kasia zwięźle (i w prostych słowach) podpowiada, jakie narzędzia i sposoby wykorzystać na co dzień, aby nie tracić cennego czasu na powtarzalne czynności. Te 30 stron to po prostu merytoryczna petarda, którą polecam przeczytać i sumiennie przerobić każdej początkującej właścicielce małej firmy, ale również takiej, która działa już jakiś czas na rynku i poszukuje sposobów na optymalizację swoich działań.

Joanna Szmit oszczędzamczas.pl

„Miałam przyjemność zapoznać się z najnowszym ebookiem Kasi. „Zabezpiecz biznesowe tyły…” to pozycja z samymi konkretami, bez lania wody i zbędnego potoku słów. Lekkie pióro autorki sprawia ze eBook pochłania się błyskawicznie. Przekazywane wskazówki podane są w taki sposób, ze od razu zastanawiamy się co i jak możemy zastosować w swoim biznesie. Myśle ze Jest to pozycja obowiązkowa dla wirtualnych asystentek. Pomoże zarówno im oraz ich klientom – na pewno nie jedna rzecz wykorzystają 🙂 ja w swoich działaniach skorzystam z kilku podpowiedzi.”

Paulina Kulpińska