Indywidualne wsparcie w osiąganiu celów biznesowych

Osiągnij strategiczne cele w swoim biznesie i dowieź do końca to, na czym Ci najbardziej zależy w 12 tygodni.

Rok w 12 tygodni

czyli osiąganie celów biznesowych metodą 12-tygodniowego roku

Jeśli działasz w swoim biznesie już od dłuższego czasu, ale czujesz, że wykorzystujesz tylko niewielką część swojego potencjału i zawsze masz problem z dowiezieniem rzeczy na których Ci zależy, to czytaj dalej, bo stworzyłam ofertę właśnie dla Ciebie!

Czy jesteś gotowa obudzić w sobie prawdziwą CEO swojego biznesu
i zacząć działać tak, że spełniasz swoje cele każdego miesiąca
i co miesiąc widzieć realne efekty swoich działań?

Twój biznes już działa, Ty również działasz, ale masz jeden spory problem – rzadko realizujesz ustalone przez siebie cele i… nie czujesz się z tym dobrze, bo wiesz, że możesz o wiele więcej niż teraz masz.

W teorii doskonale wiesz, co powinnaś robić – ba często doradzasz innym, ale z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie zmusić się do tego, aby dowozić założone przez siebie cele.

Za każdym razem, gdy spojrzysz na listę swoich celów (bądź przypomnisz sobie, co miałaś zrealizować) odczuwasz frustrację i wyrzuty sumienia, że nic nie jest takie, jak być powinno.

Po przemyśleniu swojej sytuacji rozumiesz, że potrzebujesz wsparcia, a Twój biznes wymaga zmian.

Ale. Masz dość domyślania się samodzielnie, w jakim kierunku dalej pójść.

Szanujesz swój czas i potrzebujesz indywidualnej przewodniczki – osoby, która doskonale wie, jakie działania potrzebujesz podjąć, aby znaleźć się tam, gdzie chcesz i potrafi utrzymać czułą dyscyplinę, abyś mogła dowozić swoje cele z lekkością!

Być może w swoim biznesie zauważasz, że…

Bieżąca praca w biznesie

jest zawsze ważniejsza niż Twoje działania jako właścicielka i na nie brakuje czasu…

Masz multi potencjał

i często porzucasz niezrealizowane projekty, bo wymyśliłaś coś ciekawszego i lepszego…

Nie lubisz planować

jesteś wizjonerką, więc przyziemne dokańczanie zadań nie jest dla Ciebie…

Wiesz, że pewne projekty

pozwoliłyby Ci przeskoczyć na kolejny poziom Twojego biznesu, ale odkładasz je w nieskończoność…

Jeśli to o Tobie – prawdopodobnie jesteś osobą,
która najwięcej skorzysta na indywidualnym wsparciu
w osiąganiu celów biznesowych metodą 12-tygodniowego roku.

Czym jest indywidualne wsparcie w osiąganiu celów biznesowych?

To indywidualna seria spotkań ONLINE na Google Meet, podczas której w centrum uwagi jesteś wyłącznie Ty i Twój biznes.

Podczas współpracy doskonale zagłębiam się w to, jakie masz oferty i zaplecze biznesu, ustalam, co chciałabyś osiągnąć, jakie masz obecnie kanały marketingowe, na czym zarabiasz i chciałabyś zarabiać więcej w przyszłości, i tworzę mapę do osiągnięcia Twoich biznesowych celów, a także wspieram Cię w drodze ich realizacji tydzień po tygodniu.

W ramach oferowanego pakietu wsparcia dostajesz rozpisane cele biznesowe i konkretne działania, które pozwolą Ci je osiągnąć. Dodatkowo jestem z Tobą w trakcie 12 tygodniu i motywuję Cię i dyscyplinuję, aby mieć pewność, że osiągniesz swoje cele i maksymalnie rozwiniesz swój biznes.

To propozycja dla osób, które są gotowe tu i teraz, intensywnie zagłębić się w rozwój swojego biznesu i posiadają do tego niezbędne zasoby (czasowe, finansowe).

(UWAGA: ze względu na indywidualny i mocno angażujący charakter takiej współpracy, liczba miejsc jest ograniczona. Na ten moment mam 3 wolne miejsca na taką współpracę.)

Jak to wygląda w praktyce?

zobacz, jak będziemy pracować

Skupiasz się na swoim biznesie i swoich celach

Na początku spotykamy się na spotkaniu strategicznym, na którym rozpisujemy wszystko to, co już dzieje się w Twoim biznesie, aby wybrać z tych działań Twoje realne cele i stworzyć plan na kolejne 12 tygodni.

Każdego tygodnia pracujesz nad swoim biznesem

Co tydzień spotykamy się na 20-minutówki, aby sprawdzać postęp prac i omawiamy bieżące biznesowe działania. Dzięki temu nie odkładasz rzeczy na później i widzisz realny postęp w swojej pracy.

Jesteś bardziej produktywna na co dzień

Pracujesz nad swoimi nawykami, masz wyznaczone godziny pracy głębokiej, przychodzisz na sesje skupienia i jesteśmy w stałym kontakcie, aby mieć pewność, że działasz i że dowozisz swoje cele.

Sprawdź, co o współpracy mówią klientki:

Na współpracę z Kasią zdecydowałam się, bo miałam głowę pełną pomysłów i szufladę pełną projektów, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Kasia pomogła mi wybrać priorytety i podzielić działania na mniejsze kroki. I wtedy zaczęła dziać się magia! 🙂 Dzięki cotygodniowym spotkaniom czułam, że moje działania nareszcie mają sens i szybko zaczęłam widzieć ich rezultaty.Bardzo cenię też to, że Kasia nie tylko „rozliczała” mnie z wykonanych zadań, ale też wspierała w całym procesie swoim doświadczeniem. Nie było opcji, żebym utknęła w miejscu, bo Kasia pomagała mi szybko znaleźć rozwiązania dla pojawiających się trudności.

Okazuje się, że 12 tygodni to naprawdę mnóstwo czasu, jeżeli tylko dobrze się go wykorzysta 🙂

Polecam serdecznie współpracę z Kasią wszystkim, którzy czują, że utknęli w swoim biznesie i chcą ruszyć naprzód z konkretnym planem działania i stałym wsparciem.

Jolanta Mioduchowska
@niemiecki.po.prostu

Potrzebowałam kogoś, z kim przegadam moje plany i kto powie mi, jak krowie na rowie: dobra, to żeby to osiągnąć, musisz zrobić to, to, to i to…

Razem z Kasią mogłam omówić moje plany i pomysły, ustalić kroki konieczne na danym etapie, a obecność drugiej osoby była dla mnie dodatkową motywacją do działania. Cotygodniowe spotkania sprawiały, że regularnie pracowałam NAD swoim biznesem, a nie tylko W biznesie i wybierałam takie działania, które faktycznie mogły mi dać oczekiwane efekty.

Pomoc Kasi była w tym niezastąpiona.

Otrzymałam też piękne i użyteczne plannery, które pomagają mi się ogarnąć już bez Kasi 🙂

Polecam współpracę z Kasią wszystkim przedsiębiorczyniom, które potrafią rysować piękne wizje, ale mają problemy z wdrożeniem ich jako konkretne kroki (i je potem wykonać). Kasia to taki zewnętrzny mózg operacyjny :D”

Emilia Wojciechowska
@niezarobionajestem

“Po Kolektywie zdecydowałam, że potrzebuję więcej czasu w ustrukturyzowanym programie, żeby dokończyć swoje projekty i 12-tygodniowy rok był doskonałą do tego opcją.

Dzięki tej współpracy czuję większą sprawczość i skutecznej osiągam swoje cele.

Polecam współpracę z Kasią osobom, które mają namacalne cele, ale wcielenie ich w życie wymaga rozłożenia na mniejsze regularne kroki. No i wszystkim tym, którym zdarza się zostawiać pracę nad swoim biznesem na ostatnim miejscu – 12 tygodniowy rok pozwala w końcu wykonać tę pracę.“

Aleksandra Szymczak
@recy.create

“Podejście w systemie 12-tygodniowego roku dobrze się u mnie sprawdziło, pomogło popchnąć najważniejsze obszary do przodu i zaparkować inne, mniej ważne tematy, którymi wcześniej pewnie bym się zajmowała równocześnie.

Miałam poczucie, że z Twoją pomocą szybciej i łatwiej wybiorę priorytety, którymi warto się zająć w danym okresie. Przekonało mnie też to, że oferta zawierała też wspólne opracowanie strategii działania do wybranych celów.

Dałaś mi też dużą wartość w postaci podrzucania różnych pomysłów, jeśli chodzi o promocje czy tworzenie oferty.

Taką współpracę polecam osobom, które są tak głęboko w swoich biznesach, że trudno nabrać im perspektywy i wybrać do działania naprawdę najważniejsze zadania.”

Sylwia Hennek
@sylwia.hennek

Już dwukrotnie przeszłam cały cykl dwunastotygodniowego roku razem z Kasią Borkowską i to, że myślę o kolejnych cyklach, jest największą rekomendacją tego programu.

Jak to działa? Zawsze wtedy, kiedy mam poczucie, że mam dużo rzeczy na raz do zrealizowania, realizuje wiele projektów i ciężko mi przeskakiwać między nimi, myślę o współpracy z Kasią. Potrzebuję kogoś, kto pomoże mi poukładać priorytety i procesy, aby te rzeczy mogły się wydarzyć. Gdy tylko czuję się przytłoczona, od razu piszę do Kasi, czy ma miejsce na to, żeby znowu mnie prowadzić w takim procesie.

Dzięki współpracy z Kasią mogę poukładać swój czas pracy tak, że jestem w stanie przyjąć dwa razy więcej klientek i skutecznie je obsługiwać. Doskonale wiem, kiedy potrzebuję pracować, jak wygląda mój dzień, kiedy czuję się najbardziej efektywna, kiedy jestem bardziej kreatywna, a kiedy pracuję nad zadaniami administracyjnymi.

Wiem również, w co teraz powinnam zainwestować swój czas i pieniądze, ponieważ dokładnie to przegadałyśmy z Kasią. Uwielbiam nasze spotkania, podczas których głęboko pochylamy się nad moim biznesem. 

Współpraca z Kasią jest nieoceniona i dzięki niej osiągnęłam lepszą organizację, szybciej podejmuje decyzję, automatyzuje co tylko się da.  To jest właśnie ten mityczny stan “zarabiać więcej pracując mniej” 

Dziękuję, Kasia, za wsparcie i mądre, empatyczne prowadzenie.

Monika Wrona
@monikawrona.kulturasprzedazy

“Potrzebowałam nauczyć się planować i ustabilizować swój biznes. Dzięki 12 tygodniowemu roku poznałam swoje słabe strony i nad czym powinnam pracować, aby uzyskać lepsze wyniki.

Osiągnęłam wiele nowych umiejętności i nauczyłam się planować oraz wykorzystywać programy i nawyki w inny sposób. Na pewno chciałabym to powtórzyć.

Co jeszcze dała mi ta współpraca? Poznałam swoje słabości i to z czym mam problem, więc wiem, jak w przyszłości działać skuteczniej. Współpracę z Kasią polecam, każdemu, kto szuka planu i wsparcia w drodze do celu.

Izabela Cierzyńska
@izabela_cierzynska

“Zdecydowałam się na współpracę z Kasią, bo czułam, że potrzebuję struktury.

Dzięki współpracy w 12 tygodniowym roku umiem teraz spojrzeć na moje plany i cele z perspektywy ptaka, a nie najbliższego ziarna 😉

Polecam zdecydowanie, bo dla mnie to był krok milowy w układaniu samej ze sobą swojego kierunku, celu, wydarzeń.

Dużo to zmieniło i dużo wniosło do mojego planowania i do mojej efektywności.”

Mava Targosz
@lisia_matka

Po ukończeniu wsparcia w osiąganiu biznesowych celów:

z pełną jasnością zrozumiesz, jak szybciej rozwijać swój biznes online, wykorzystując w pełni swoje biznesowe zasoby

wyrobisz dobre, produktywne nawyki, dzięki którym nastawisz swój biznes na długofalowy sukces,

uwolnisz swój czas, z pełną jasnością wybierając swoje priorytety i odpuszczając to, co Ci nie służy i nie przynosi rezultatów

zaczniesz kończyć większą ilość projektów i w końcu odzyskasz poczucie sprawczości i moc kreowania w swoim biznesie

poznasz swój własny styl produktywności i dowiesz się, jak w biznesie robić to, co przychodzi ci najłatwiej… i jednocześnie osiągać o wiele lepsze wyniki, niż do tej pory

zaczniesz dowozić i kończyć więcej projektów niż myślałaś, że to kiedykolwiek możliwe!

Jak dokładnie będzie wyglądać nasza współpraca?

Spotkanie wstępne strategiczne

podczas którego stworzymy Twoją biznesową mapę z wszystkimi działaniami, projektami i planami, abyś miała wszystko w jednym miejscu – ok 2 godziny.

Co zyskasz?

 • Klarowność tego, jak wygląda dzisiaj Twój biznes.
 • Zobaczysz w jakim miejscu jesteś i czego dokładnie potrzebujesz w najbliższym czasie, aby zacząć dowozić swoje cele.
 • Widok z lotu ptaka – zauważysz, jakie obszary Twojego biznesu potrzebują Twojej uwagi już teraz.

Spotkanie rozgrzewka

podczas którego wspólnie ustalimy strategie działania i priorytety na 12 tygodni – ok 30 min. (2-3 dni po spotkaniu strategicznym).

Co zyskasz?

 • Konkretne ustalenie, jakie cele chcesz spełnić w ciągu najbliższych 12 tygodni.
 • Poczucie wewnętrznej zgody na to, że nie zrobisz wszystkiego, a decydujesz się na konkretne działania i wszystko inne parkujesz na bok na te 12 tygodni.

Rozpisane kroki działania na kolejne 12 tygodni

tutaj ja czynię swoją magię i zgodnie z tym, co omówiłyśmy – tworzę dla Ciebie plan działania na kolejne tygodnie. Otrzymujesz całą rozpiskę zadań.

Co zyskasz?

 • Action steps, czyli konkretne kroki, które przybliżą Cię do osiągnięcia Twoich celów biznesowych.
 • Planner Rok w 12-tygodni w Notion, gdzie będziesz działać w skupieniu nad swoimi celami.
 • Habit tracker, który będzie Twoim nowym przyjacielem w biznesie.

Spotkania 1:1 raz w tygodniu
przez 12 tygodni

widzimy się każdego tygodnia na tzw. 20-minutówkach w celu sprawdzenia poszczególnych kroków wykonania planu.

Co zyskasz?

 • Moje wsparcie każdego tygodnia współpracy, uwagi, wskazówki, dodatkowe materiały (jeśli będą potrzebne). 
 • Cotygodniowe burze mózgów z osobą, która może Ci podpowiedzieć kwestie strategiczne i od razu ich wdrożenie techniczne. 
 • Nowe pomysły, spojrzenie na Twój biznes z innej strony.

Bonus: praca na sesjach skupienia

każda uczestniczka 12 tygodniowego roku, może dołączyć do sesji skupienia 2x w tygodniu, we wtorki i czwartki.

Co zyskasz?

 • Budowanie nawyku pracy dla własnego biznesu w blokach sesji skupienia.
 • Dodatkowych 16 godzin pracy w skupieniu dla własnego biznesu – bezcenne!

Dodatkowo otrzymujesz:

Planner: Rok w 12 tygodni w Notion

dzięki któremu będziesz na bieżąco ze swoimi zadaniami (o wartości 197 zł), w wygodnej aplikacji.

Analiza i strategia działania wg metody 12-tygodniowego roku

materiały do pracy własnej, dzięki którym określisz swoje cele, stworzysz wizję biznesu i podsumujesz dotychczasowe działania.

Masterclass – Aktywuj swój styl prowadzenia biznesu
(o wartości 597 zł)

Ebook – Działaj jak CEO
(o wartości 59 zł)

Taka współpraca 1:1 jest Ciebie, jeśli

W teorii już wszystko wiesz i brakuje działania

Uczyłaś się na kursach, masz wiedzę, dokładnie wiesz, co powinnaś robić, ale często brakuje Ci motywacji, aby zabrać się za robienie rzeczy dla Twojego biznesu.

Potrzebujesz mieć drugą osobę z którą omawiasz rzeczy

Potrzebujesz nad sobą takiego przysłowiowego bacika i osobę, która będzie Cię rozliczała z wykonywanych działań.

Nie masz motywacji i przekładasz swoje cele

Widzisz, że sama po raz kolejny przełożyłaś swoje cele i nie jesteś zadowolona z tego, że to już któryś raz. Sama nie umiesz się zabrać do działania a motywacja jest chwilowa.

Hej, tu Kasia, jestem specjalistką od usprawniania biznesu i czułej produktywności. Pomagam kobietom pracować mniej i zarabiać więcej, poprzez usprawnianie swojej codziennej pracy i sprytne wybieranie tego, co opłaca się robić, a co warto sobie odpuścić.

Działam produktywnie i wiem, co zrobić, abyś Ty równie zaczęła i czuła swoją większą sprawczość. 

Pokazuję, że automatyzacje mogą być proste i łatwe i nawet nietechniczne osoby świetnie sobie z nimi poradzą.

Jestem oceanem spokoju, cierpliwości i empatii. To właśnie z empatii postanowiłam zrobić swój największy atut, gdy przy początkach biznesowych, jeszcze w 2017 roku usłyszałam od jednej z ówczesnych klientek, że nie mam jej za grosz. 

Pracuję głównie z kobietami, dzięki czemu spełniam swoją misję, by Polki zarabiały więcej i pracowały mniej!

Indywidualne wsparcie w osiąganiu celów biznesowych

Wybierz formę płatności – kiedy wybierasz płatność w częściach – zobowiązujesz się do zapłaty wszystkich części,
zgodnie z regulaminem sprzedaży.

Rok w 12 tygodni - płatność 4-miesięczna

Współpraca indywidualna 1:1
875 zł
 • Spotkanie wstępne strategiczne – ok. 2 godziny,
 • Spotkanie rozgrzewka i ustalenie celów – ok. 40 min,
 • Rozpisane kroki działania na kolejne 12 tygodni – indywidualny plan działania krok po kroku,
 • 12 spotkań indywidualnych 1:1 – tzw. 20-minutówek każdego tygodnia współpracy,
 • Planner: Rok w 12 tygodni w Notion, dzięki któremu będziesz na bieżąco ze swoimi zadaniami (o wartości 197 zł),
 • BONUS #1 – Sesje skupienia 2 godziny w każdy wtorek i 2 godziny w każdy czwartek w trakcie 12 tygodni,
 • BONUS #2 – Analiza i strategia działania wg metody 12-tygodniowego roku – materiały do pracy własnej,
 • BONUS #3 – Masterclass – Aktywuj swój styl prowadzenia biznesu (o wartości 597 zł),
 • BONUS #4 – Ebook – Działaj jak CEO (o wartości 59 zł);

Nie wiesz, czy taka forma współpracy jest dla Ciebie?

Umów się na 15-minutową rozmowę, podczas której opowiem Ci o tym, jak pracujemy w tej formie wsparcia i czy skorzystasz z niej na ten moment rozwoju Twojego biznesu.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy dostanę fakturę?

Tak, od razu po złożeniu zamówienia otrzymasz ode mnie fakturę.

Kiedy zaczynamy współpracę?

Od razu po zaksięgowaniu płatności otrzymujesz ode mnie email z linkiem do zapisu i dodatkowymi bonusami.

Co jeśli nie będę mogła przyjść na spotkanie?

Jeśli jedziesz na urlop, czy wiesz, że nie będziesz mogła się spotkać – przekłądamy spotkanie i nic Ci nie przepada. Jeśli odwołujesz spotkanie dzień przed lub tego samego dnia – przepada.