PROSTY PROCES

czyli

Rozkochaj w sobie klientów

Stwórz proces współpracy z klientami, dzięki któremu klienci sami będą dopytywać Cię o kolejne możliwości pracy z Tobą i z przyjemnością będą Cię polecać innym!

Kiedyś myślałam, że powinnam zwracać uwagę tylko na liczby, a klientów traktować jako ciepłe lub zimne leady i oczywiście nie wchodzić z nimi w zbytnie interakcje, bo przecież robię poważny biznes.

Ale tak naprawdę dopiero gdy otworzyłam się z większą empatią na moje klientki, na ich doświadczenia i na to, żeby pomagać im, jednocześnie budując bliższe relacje – w moim biznesie zadziała się magia! A gdy dodałam do tego czułą asertywność i elementy produktywnej pracy – wszystko zaczęło się kręcić z lekkością i kolejne etapy biznesowe przychodziły szybciej i łatwiej, niż było to możliwe wcześniej…

Jeśli dziś w swoim biznesie:

 • zbyt dużo pracujesz i nie widzisz owoców swojej pracy w postaci większych zarobków,
 • jesteś sfrustrowana swoimi klientami, ciężko Ci się z nimi pracuje i nie masz z tej pracy przyjemności,
 • czujesz, że dusisz się w pracy i w głębi duszy wiesz dobrze, że to wszystko nie miało tak wyglądać,
 • zauważasz, że przyciągasz klientów, którzy nie są Twoimi idealnymi klientami, ale nie masz możliwości im odmawiać i pracujesz trochę wbrew sobie,
 • masz swoich idealnych klientów, ale bardzo łatwo dajesz sobie wejść na głowę i nie masz pojęcia co z tym zrobić, by być bardziej asertywną, 
 • czujesz, że powoli tracisz z oczu swoją wizję i chęci działania i patrzysz na firmę przez pryzmat narzędzia do przetrwania,
 • martwisz się o to, czy będziesz w stanie pozyskać nowych klientów, 
 • jednocześnie nie masz miejsca i przestrzeni zając się swoim marketingiem i bark nowych klientów staje się faktem,
 • czujesz, że to Ty jesteś wąskim gardłem w swoim biznesie, tylko nie wiesz, co zrobić, by wyrwać się z tego kołowrotka,

to czytaj dalej, bo trafiłaś we właściwe miejsce

Tak, możesz prowadzić swoją firmę wg swoich zasad i ułożyć ją tak, aby współpraca z klientami była przyjemnością!

Tak, możesz uwolnić swój czas w ciągu dnia i odetchnąć!

Tak, możesz zaprojektować doświadczenia klientów, dzięki którym będzie ustawiała się kolejka chętnych na współpracę z Tobą!

Tak, możesz mieć przestrzeń i z przyjemnością i radością zajmować się ważnymi elementami biznesu!

To Ty:

🔥 chcesz rozwijać swój biznes, by pomagać jak największej ilości osób,

🔥 kochasz pracę dla swoich klientów i dzięki niej czujesz spełnienie,

🔥 uwielbiasz, gdy inni wokół Ciebie rosną i się rozwijają,

🔥 wolisz robić, niż planować,

🔥 traktujesz swój biznes jak dziecko – z czułością!

🔥 masz wielką wizję i chcesz robić wielkie rzeczy, 

🔥 z detalami wyobrażasz sobie kolejne projekty, które będziesz realizować.

To też Ty:

🚩 właśnie spędziłaś cały dzień w poczuciu, że byłaś mega zajęta, a tak naprawdę nie zrobiłaś niczego konkretnego (i to zdarzyło się już więcej niż kilka razy),

🚩 podczas współpracy z klientami zdarza Ci się o czymś zapominać lub pomylić i przez to cały projekt się wydłuża,

🚩 Twoi klienci są zadowoleni z Twoich usług (albo przynajmniej Ci tak mówią), ale nie wracają do Ciebie i nie polecają Cię innym, 

🚩 trudno umówić się z Tobą na rozmowę, bo nie pilnujesz swojego kalendarza.

i zdarza Ci się mówić pod nosem:

Co robię nie tak, skoro cały czas jestem mega zajęta, a nic właściwie nie jest zrobione?

Znów nie miałam czau dla swojego biznesu…

Miałam zadbać  swój biznes, nie tylko o pracę dla klientów i jak zawsze mi nie wyszło…

Dobra, zrobię to jutro, (ale to jutro nigdy nie nadchodzi…)

Twój biznes to nie jest eksperyment – to biznes, który ma przynieść Ci spełnienie i wolność!

Potrzebujesz organizacji i systemu, który pozwoli Ci się rozwijać i sprawiać, że klienci będą uwielbiali z Tobą pracować!

Przedstawiam

PROSTY PROCES

czyli moją autorską metodę proces współpracy z klientami, dzięki któremu klienci sami będą dopytywać Cię o kolejne możliwości pracy z Tobą i z przyjemnością będą Cię polecać innym!

Prosty proces to biznesowy program online dla przedsiębiorczych kobiet, coachek, nauczycielek, specjalistek, asystentek i freelancerek, które prowadzą biznes oparty na usługach online i chcą ulepszyć swój proces pracy z klientami, by więcej zarabiać, uprościć swój biznes i realizować swoją misję.

Metoda przeprowadzi Cię przez proces stworzenia systemu obsługi Twoich klientów, na każdym etapie Waszej współpracy.  Stworzysz również plan akcji i osadzisz go w Twoim kalendarzu, tak abyś zawsze wiedziała, co robić podczas pracy z klientami, a to wszystko w mniej niż 3 tygodnie.

Prowadzenie biznesu bez organizacji i sprytnego działania prowadzi do frustracji i wypalenia

a mogę się założyć, że wcale tego nie chcesz!

Podczas Prostego Procesu:

👉 zaprojektujesz ekscytujący proces opieki nad klientami,

👉 stworzysz proces współpracy z klientami, dopasowany do Ciebie i Twojego biznesu,

👉 poznasz swój styl produktywności, a także sposoby na efektywne działanie każdego dnia,

👉 zaoszczędzisz pieniądze na niepotrzebnych narzędziach i zoptymalizujesz koszty,

👉 wyliczysz ile dokładnie powinnaś zarabiać i jaka jest Twoja stawka godzinowa, 

👉 osadzisz cały proces współpracy z klientem w swoich realiach, dopasujesz do niego swój kalendarz i  będziesz dokładnie wiedziała co i kiedy robić,

👉 uporządkujesz zakulisowe działania, zrobisz porządek na dysku i w skrzynce odbiorczej,

👉 ustalisz płynny proces wdrożenia nowego klienta we współpracę i zakończenia jej tak, że klienci będą Cię pamiętali na lata i sami polecali Cię dalej,

👉 raz na zawsze opanujesz obsługę klienta w swojej firmie!

Stworzysz płynny system wykonywania Twoich usług, w którym przejdziesz z etapu chaosu do etapu działania zgodnie z Twoim stylem produktywności, niezależnie od tego, czy jesteś Kreatywną Duszą, Mistrzynią Relacji, Tropicielką Priorytetów czy Władczynią Plannera, po ukończeniu programu

już zawsze będziesz wiedziała, jaki krok zrobić w następnej kolejności, jak obsługiwać swoich klientów,
a także jak pracować w swoim biznesie, szanując swoją energię na co dzień.

Proces współpracy zaklika i w końcu odzyskasz tę siłę i kreatywność do tego, by tworzyć kolejne rzeczy, lub po prostu sobie odpocząć 🙂

Ok, jak to działa?

PROSTY PROCES

INTRO – stwórz plan procesu

8 arkuszy, czyli 8 obszarów, o których warto pamiętać podczas współpracy z klientami. Tłumaczę tutaj krok po kroku co zrobić, aby usprawnić swoją obsługę klienta i zacząć zarabiać więcej, pracując mniej. Dzięki tym warsztatom stworzysz swój plan na obsługę lepiej płacących klientów!

MODUŁ 1 Inkubator PRZYSPIESZENIA TWOJEGO BIZNESU

Znajdziesz tutaj omówienie pracy nad jednym systemem, dzięki któremu, zyskasz więcej czasu, zautomatyzujesz sobie swój biznes, zmniejszysz koszty i poczujesz, że masz wszystko pod kontrolą. Dzięki instrukcjom krok po kroku od razu wprowadzisz omawiane zmiany w swoim biznesie! Oszczędzisz 400 zł miesięcznie!

MODUŁ 2 DZIAŁAJ JAK CEO

W tym module poznasz swój styl produktywności i zaczniesz działać jak CEO swojego biznesu. Przygotujesz kalendarz do tego, by wspierał Twoje działania. Dowiesz się, jak ustalać swoje produktywne dni, kiedy pracować z klientami i kiedy zająć się marketingiem. Poznasz i wdrożysz codzienne czynności, które będą przybliżały Cię do lepszej obsługi klienta i wzrostu Twojego biznesu każdego dnia.

MODUŁ 3 ONBOARDING

W tym module zajmiesz się obsługą nowego klienta. Stworzysz system, dzięki któremu jak za rękę przeprowadzisz swojego potencjalnego klienta do momentu złożenia zamówienie na Twoje usługi. Wdrożysz automatyczne ustawianie spotkań z klientami, stworzysz stronę powitalną dla klienta, przygotujesz niezbędne formularze, a także zrobisz coś, co od razu nada fajny ton Twojej współpracy z nowymi klientami.

MODUŁ 4 PROCES

W tym module zmapujesz, czyli rozpiszesz swój proces. Przygotujesz poszczególne części pracy z klientem i raz na zawsze ustalisz sobie, co Ty właściwie robisz.  Wdrożysz narzędzie do zarządzania projektami i stworzysz potrzebne do pracy szablony projektów. Zaimportujesz szablony projektów, które dla Ciebie przygotowałam i na ich podstawie stworzysz swoje. Następnie napiszesz sekwencję mailową, która poprowadzi Twojego klienta za rękę podczas Waszej całej współpracy. Skupisz się również na stworzeniu powtarzalnych procedur do zadań, które wykonujesz w ramach danej usługi dla klienta.

MODUŁ 5 POŻEGNANIE

W tym module przygotujesz plan wsparcia klienta po zakończeniu współpracy z Tobą. Stworzysz strefę klienta i wszystkie potrzebne materiały, dzięki którym Twój klient otrzyma potrzebne wsparcie i będzie chciał wrócić po więcej! Napiszesz i wdrożysz plan pozyskania referencji. Rozpiszesz swój program poleceń, który będzie atrakcyjny dla Twoich klientów i zapewni każdej stronie sytuację win-win, więc inni będą Cię chętniej polecać. Poznasz sposoby na wzbudzenie zachwytu u Twoich klientów, dzięki którym zostaniesz w pamięci na lata!

MODUŁ 6 KROPKA NAD I

W tym bonusowym module znajdziesz 3 lekcje – jak prezentować swoje portfolio na stronie, jak umieszczać referencje i opinie o współpracy z Tobą i punkty styku z klientem, czyli gdzie warto zamieścić informacje o Twoich usługach i kontakcie do Ciebie. Pokażę Ci też jak wizualnie zaprezentować swoją ofertę.

MODUŁ 7 LICZ W BIZNESIE

W tym module: obliczysz swoją prawdziwą stawkę godzinową i zaczniesz pracować tak, by Ci się opłacało, zaczniesz szybko i bez bólu tworzyć rozliczenia miesiąca, stworzysz własne prognozy oferty i plany sprzedażowe, by wiedzieć, jak działać, zaczniesz delegować to, co Ci się najbardziej opłaca i przestaniesz przepalać swój budżet.

BONUSOWE MATERIAŁY

MODUŁ 8 SYSTEMY

W tym module poznasz workflow procesów w biznesie i dowiesz się jak ułożyć swoje systemy, by działały w tyle na automacie. 

BONUSY DO PROGRAMU

KOLEKCJA SZABLONÓW DO CANVY CRYSTALS

wartość 399 zł

To piękne, stworzone dla Ciebie wzory dokumentów do edycji w programie Canva, które chciałabyś w swoim biznesie mieć, ale na które nigdy nie miałaś i nie masz czasu.

EKSKLUZYWNA GRUPA NA FACEBOOKU + SESJE Q&A

wartość 497 zł

A w niej sesje pytań i odpowiedzi na żywo, 2 x miesiąc (czyli ponad 20 spotkań!), podczas których zawsze będziesz mogła zadać swoje pytanie!

Workbook – Must-have w biznesie

wartość 129 zł

Codzienne działania dla wzrostu biznesu, które będą popychały Twój biznes do przodu. Znajdziesz tutaj ponad 40 aktywności, które warto wdrożyć do swojego dnia pracy, by zobaczyć wzrost w 4 kluczowych obszarach biznesu.

Szablony podstron w DIVI i ELEMEntORZE

wartość 297 zł

Bonus to szablony stron: powitalnej, szczegółowej oferty i strefy klienta w DIVI i Elementorze. Wraz z instrukcją jak pobrać je do siebie i wgrać na swoją stronę. Dzięki temu wdrożysz usprawnienia kilkukrotnie szybciej!

SZABLONY maili do komunikacji z klientami

wartość 159 zł

To ponad 30 szablonów maili, które możesz lekko zmodyfikować pod swoje potrzeby i ustawić jako wzory wiadomości, które wysyłasz klientom.

E-BOOK
DZIAŁAJ JAK CEO

wartość 69 zł

Materiały z wyzwania Działaj jak CEO, dzięki którym, w 6 lekcjach będziesz mogła działać, jak właścicielka a nie pracownik w swoim własnym biznesie.

GODZINNA KONSULTACJA 1:1

wartość 449 zł

Konsultacja jest do wykorzystania w ciągu pół roku od zakupu programu.

Łączna wartość bonusów: 1699 zł 

Teraz pewnie zastanawiasz się – kim jest ta dziewczyna i o co jej chodzi?
Pozwól, że się przedstawię

Hej, tu Kasia

jestem specjalistką od optymalizacji biznesu online.

Od ponad 4 lat pomagam przedsiębiorczym kobietom takim jak Ty stworzyć lub udoskonalić własny ekosystem działania w biznesie online. Tak, by Twoja współpraca z klientami była poukładana, systemy działały automatycznie, abyś miała więcej czasu i energii na życie, o jakim marzysz.

Ale nie zawsze tak było.

Na początku prowadzenia swojego biznesu zupełnie nie wiedziałam jak być produktywną, jak zarządzać swoim czasem, jak stawiać granice w swojej i pracy i jak przestać pracować po kilkanaście godzin dziennie. 

Postanowiłam nauczyć się jednak, jak tworzyć procesy, być bardziej produktywną i zarządzać swoim biznesem, a nie pracować w nim tylko jako pracownik. 

Poznałam setki sposobów na to, jak sprytnie działać w swoim biznesie i dziś chcę pomagać przedsiębiorczym kobietom, takim jak Ty, tworzyć solidne systemy, które pozwolą im stawiać odważniejsze i większe kroki w ich biznesach.

Jesteś gotowa stworzyć uporządkowany proces współpracy z klientami i w końcu odzyskać swój czas i spokój ducha?

Po przejściu Prostego Procesu zaczniesz:

✔️ obsługiwać klientów z większą lekkością

✔️ pracować spokojnie wiedząc co masz do zrobienia

✔️ przyciągać lepiej płacących klientów

✔️ pozyskiwać więcej rekomendacji od zadowolonych klientów i kursantów

✔️ z lekkością delegować zadania osobom ze swojego zespołu

✔️ działać zgodnie ze swoim stylem produktywności

✔️ oszczędzać na narzędzia, które pomagają rozwijać Twój biznes

✔️ z powrotem czuć swoją misję i z radością współpracować z klientami.

Czego możesz się spodziewać po zakończeniu PROSTEGO PROCESU?

✔️ masz ułożony proces współpracy ze swoimi klientami, 

✔️ wiesz dokładnie, jakie zadania wykonujesz każdego dnia, 

✔️ jesteś bardziej produktywna,

✔️ robisz rzeczy, które naprawdę lubisz w swoim biznesie, 

✔️ możesz zarabiać więcej i pracować mniej!

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

💚 ważne jest dla Ciebie budowanie głębokich relacji z klientkami,

💚 jesteś gotowa na poprawę zaplecza obsługi klientów w swoim biznesie,

💚 chcesz prowadzić biznes, który jest prosty i który daje Ci przestrzeń na życie poza pracą, 

💚 jesteś zmęczona tym, że codziennie rano siadasz przed komputerem i zastanawiasz się, co powinnaś zrobić i na czym się skupić, by osiągnąć swoje cele,

💚 jesteś zaangażowana i chcesz zacząć działać jak właścicielka.

Ten program nie jest dla Ciebie, jeśli:

💔 nie masz chęci do zmiany i nie chcesz się zaangażować, by ulepszyć swój biznes, 

💔 lubisz być zajęta i przytłoczona biznesem, bo to sprawia, że czujesz się ważna, 

💔 idea odzyskania swojego czasu i ułożenia planu dnia pod siebie, a nie pod klientów Cię przeraża i nie chcesz tego robić.

“Zanim dołączyłam do programu byłam typowym szewcem, co bez butów chodzi. Skupiona na działaniach i usprawnianiach u klientów, odkładałam na półkę działania dla swojej firmy. Wiedziałam już sporo o usprawnieniach w biznesie, obawiałam się, czy znajdę w programie wystarczająco dużo nowych informacji, by poczuć, że to dobrze wydane pieniądze.

Co sprawiło, że dołączyłam do programu? Przede wszystkim zaufanie do Ciebie, jako ekspertki. Sposób, w jaki przekazujesz wiedzę, bardzo rezonował ze mną. Wiedziałam, że jak stworzysz produkt, to będzie konkret i dużo wiedzy praktycznej. I bardzo ważny element – program był swego rodzaju deklaracją – przystępując do niego musiałam wreszcie zadbać o swój biznes. Kontakt z Tobą na live-ach trzymał mnie w ryzach i motywował do działania. Sądzę, że gdybym nie dołączyła do programu,  nadal odkładałabym usprawnienia w swoim biznesie. Nadal nie miałabym ułożonej ścieżki obsługi nowego klienta, nie poznałabym dobrodziejstwa, jakie daje Google Workspace i narzędzie CRM dla małego biznesu. Usprawnienia, które wprowadziłam, dały mi dużą oszczędność czasu i klarowność działań w obsłudze klienta. Prowadze biznes skuteczniej i lżej.”

Martyna Ozga

Przeszłam Prosty Proces u Kasi i jestem bardzo zadowolona z efektu finalnego – program pozwala nie tylko zorganizować prace z Klientkami, ale reż porusza tematy z usprawnieniem i optymalizacją czasu pracy.

Brakowało mi takiego kursu na polskim rynku! Serdecznie polecam każdej kobiecie która prowadzi biznes i chce poprawić i usprawnić komunikację z Klientem, w szczególności prowadząc biznes usługowy. Mi się to udało i wiem, że dzięki programowi będę dalej optymalizować moje procesy! 

Joanna Kryger

“Bardzo polecam Prosty Proces osobom, które nie chcą tracić czasu na szukanie rozwiązań i uczenie się na błędach.
Prosty Proces na tak naprawdę kilka kursów z organizacji pracy z obsługi klienta ( gotowe rozwiązania), ale również pełen jest tipów biznesowych i podpowiedzi.
Jako kreatywna dusza organizacja i procesy to nie jest dla mnie ulubiony temat, jednocześnie wiem, że takie procesy i doskonała obsługa klienta to absolutna podstawa, by sprawie prowadzić biznes, delegować zadania i zadowolić klientów szybką, sprawną pracą. Jestem po wdrożeniu dopiero pierwszych rozwiązań i już się zastanawiam, jak mogłam wcześniej tego nie robić.”

Monika Wrona

“Z materiałami tworzonymi przez Kasię mam styczność od długiego czasu – jej blog, e-book, szablony, kursy. Towarzyszyła mi od początku drogi w moim biznesie. Cenię ją za to, że nie leje wody – tylko daje konkret. Nie tracę czasu – jak przychodzę z pytaniem, dostaję rozwiązanie.

Jaki jest Prosty Proces? Właśnie taki. Konkretny, ułatwiający życie, rozwiązujący problemy. To nie tylko porady, to przewodnik KROK PO KROKU po narzędziach i sposobach na usprawnienia, które pokazują mi, że mogę zaoszczędzić bardzo dużo czasu i wreszcie zadbać o SWÓJ BIZNES. Krok po kroku rozpisuję drogę swojego klienta i nie zostaję z tym sama. Wiem, co z tym dalej robić. Wiem, jakie wnioski wyciągnąć. Wiem, jakie narzędzia wprowadzić i co się na pewno sprawdzi w mojej firmie. Skąd mam tę pewność? Doświadczenia Kasi, którymi się dzieli, są w bardzo wielu przypadkach zbieżne z sytuacjami, które spotykają mnie w pracy z moimi klientami, dlatego cieszę się, że mogę wprowadzić do swojej firmy sprawdzone przez nią rozwiązania i przy tym realnie ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS.

Byłam przekonana, że jestem zorganizowana w swojej pracy, a i tak ciągle wpadałam w błędne koło – poświęcałam mnóstwo czasu na pracę dla klientów i gaszenie pożarów w ich biznesach. Praca z materiałami z Prostego Procesu otworzyła mi oczy na to, że czas wreszcie ugasić pożar w moim biznesie. Czas postawić granicę. Czas na usprawnienia, które pozwolą mi wreszcie wziąć oddech. 

Gosia Góźdź

Pomyśl o tym tak: kiedy będziesz bardziej wydajna w rzeczach, które musisz zrobić w swoim biznesie, będziesz miała więcej czasu na rzeczy, które kochasz robić! 

Więc teraz pytanie – jesteś gotowa? 

Jeśli odpowiedziałaś –  tak, jasne!

Teraz jest właśnie ten czas, by wykonać ten pierwszy krok 

Jeśli wybierasz płatność w częściach,  zobowiązujesz się do zapłaty wszystkich rat.

Wystawiam faktury VAT.

Otrzymujesz program plus bonusy o łącznej wartości 1699 zł.

DOSTĘP do programu jest w opcji lifetime z aktualizacjami w przyszłości.

Program Prosty Proces

płatność miesięczna przez 3 miesiące
399/zamiast 499 zł miesięcznie
 • 8 modułów programu na platformie kursowej (ponad 30 filmów instruktażowych)
 • ✅ 7 gotowych szablonów projektów do wdrożenia w Asanie
 • 3 szablony podstron – oferta, powitalna, pożegnalna w Divi i Elementor
 • Szablon gotowego kalendarza pracy do zaimportowania
 • 30 szablonów maili do wykorzystania w Twojej firmie
 • 5 szablonów do Canvy (Oferta,  Propozycja współpracy z klientem, Pakiet powitalny, Raporty miesięczne, Pakiet pożegnalny)
 • ✅ Arkusz Excel – Stwórz plan procesu współpracy z klientami,
 • ✅ Arkusz Excel – Licz w biznesie
 • Workbook – Must-Have w Biznesie
 • E-book – Działaj jak CEO 
 • Dostęp do tajnej grupy na Facebooku
 • 60 – minutowa konsultacja 1:1
 • 🔥 BONUS – PROSTY PROCES: 6-tygodniowy bootcamp na żywo czyli: 4 webinary i 2 sesje na żywo, które pomogą Ci na maksa wycisnąć wszystkie informacje, których potrzebujesz z programu
 • 🔥 BONUS – Mój feedback do Twojego procesu współpracy z klientem – przesyłasz wypełniony arkusz do procesu do konkretnej oferty i daję Ci feedback, co można ulepszyć
 • 🔥 BONUS – Dodatkowy moduł z opieką nad klientami dla osób, które sprzedają produkty elektroniczne, kursy i programy online

Często zadawane pytania i odpowiedzi

✅ Czy mogę kupić kurs na raty?

Tak, możesz kupić kurs na 2 lub kilka rat.

Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz opcję Alior Raty i tam przejdziesz przez cały proces zamówienia. Po kliknięciu dalej przeniesie Cię do panelu płatności przez Przelewy 24 i tam już zgodnie z instrukcją działania możesz zakupić ten kurs.

✅ Kiedy dostanę dostęp do plików?

Natychmiast po opłaceniu dostępu otrzymasz maila z danymi do logowania do platformy. W mailu potwierdzającym znajdziesz również link do programu. Bezpośredni link do materiałów znajduje się również w górnym menu na stronie sklep.kasiaborkow.pl.

✅ Czy dostanę fakturę?

Oczywiście. Podczas składania zamówienia zaznacz, że chcesz fakturę i otrzymasz ją na maila od razu po opłaceniu dostępu.

✅ Jak długo będzie trwał ten program?

Tyle ile potrzebujesz – to Ty ustalasz, jak pracujesz i od czego zaczynasz 🙂 Z doświadczenia wiem, że jeśli się zmotywujesz, to zajmie Ci to mniej niż 3 tygodnie.

Moje wsparcie w ramach 6-tygodniowego bootcampu startuje od 26 października.

✅ Czy dajesz gwarancję na kurs?

Jestem przekonana o tym, że mój kurs działa i można dzięki niemu usprawnić procesy współpracy z klientem i organizacji swojego biznesu.

Jeśli jednak w ciągu dwóch dni po zakupie stwierdzisz, że ten kurs jest bezwartościowy – oddam Ci pieniądze.

✅ Jak mogę zapłacić z zagranicy?

Możesz skorzystać z płatności kartą Visa lub Mastercard wybierając płatność przez PayU bądź zalpłacić przez PayPal.

Inwestycja w Ciebie, to inwestycja w innych

5% każdego zakupionego programu przekazuję fundacji Marka Kamińskiego.