PROSTY PROCES

czyli program, dzięki któremu ułożysz sobie organizację pracy z klientami, usprawnisz środek Twojego biznesu
i odzyskasz co najmniej 5 dodatkowych godzin tygodniowo.

Ulepsz obsługę klienta w swoim biznesie

Czas udoskonalić sposób, w jaki współpracujesz z klientami, byś mogła mieć więcej zadowolonych klientów i czasu,
który do tej pory tracisz przez niedziałające systemy i błędy w komunikacji.

Jeśli jesteś przedsiębiorczą kobietą, która ma świetne usługi, programy, pomysły i chce jak najlepiej pracować z klientami, ale przez to, że brak Ci zorganizowania, czujesz, że okazje, nowi klienci i pieniądze przeciekają Ci przez palce,

Jeśli jesteś sfrustrowana, bo cały dzień zajmujesz się e-mailami, pytaniami od klientów, odpowiadaniem na te same pytania, bieżącymi sprawami, zbyt długą listą zadań, która sprawia, że czujesz się, jak pracownik, a nie właścicielka,

Jeśli chcesz wypełniać swoją misję i jak najlepiej służyć swoim klientom, ale cała obsługa klienta kuleje, wszystkie współprace są chaotyczne, musisz ciągle robić to samo dla każdego z klientów, klienci nie zapewniają Ci potrzebnych materiałów, przychodzą nieprzygotowani i czasem masz chęć rzucić to wszystko w cholerę,

to czytaj dalej, bo trafiłaś we właściwe miejsce

Potrzebujesz systemu współpracy z klientami, który zacznie dla Ciebie ciężko pracować, a Ty będziesz mogła skupić się na dostarczaniu jak najlepszych usług
i wrażeń ze współpracy z Tobą, tak by klienci uwielbiali z Tobą pracować i z przyjemnością polecali Cię dalej.

NIECH ZGADNĘ

To Ty:

🔥 chcesz rozwijać swój biznes, by pomagać jak największej ilości osób,

🔥 kochasz pracę dla swoich klientów i dzięki niej czujesz spełnienie,

🔥 uwielbiasz, gdy inni wokół Ciebie rosną i się rozwijają,

🔥 wolisz robić, niż planować,

🔥 traktujesz swój biznes jak dziecko – z czułością!

🔥 masz wielką wizję i chcesz robić wielkie rzeczy, 

🔥 z detalami wyobrażasz sobie kolejne projekty, które będziesz realizować.

ALE

To TEŻ Ty:

🚩 właśnie spędziłaś cały dzień w poczuciu, że byłaś mega zajęta, a tak naprawdę nie zrobiłaś niczego konkretnego (i to zdarzyło się już więcej niż kilka razy),

🚩 podczas współpracy z klientami zdarza Ci się o czymś zapominać, lub pomylić i przez to cały projekt się wydłuża,

🚩 Twoi klienci są zadowoleni z Twoich usług (albo przynajmniej Ci tak mówią), ale nie wracają do Ciebie i nie polecają Cię innym, 

🚩 często gubisz pliki, hasła, nie pamiętasz co masz zrobić, z kim i gdzie, 

🚩 trudno umówić się z Tobą na rozmowę, bo nie pilnujesz swojego kalendarza.

i zdarza Ci się mówić pod nosem:

Co robię nie tak, skoro cały czas jestem mega zajęta, a klientów nie przybywa
i nic nie jest właściwie zrobione?

Twój biznes to nie jest eksperyment – to biznes,

który ma przynieść Ci spełnienie i wolność!

Potrzebujesz organizacji i systemu,który pozwoli Ci się rozwijać i osiągać więcej

Przedstawiam

PROSTY PROCES

moją metodę na organizację pracy z klientami, ulepszenie systemu operacyjnego Twojego biznesu i odzyskanie co najmniej 5 dodatkowych godzin tygodniowo

Prosty proces to biznesowy program online dla przedsiębiorczych kobiet, coachek, nauczycielek, specjalistek, asystentek i freelancerek, które prowadzą biznes oparty na usługach online i chcą ulepszyć swój proces pracy z klientami, by więcej zarabiać, uprościć swój biznes i realizować swoją misję.

Metoda przeprowadzi Cię przez proces stworzenia systemu obsługi Twoich klientów, na każdym etapie Waszej współpracy.  Stworzysz również plan akcji i osadzisz go w Twoim kalendarzu, tak abyś zawsze wiedziała, co robić podczas pracy z klientami, a to wszystko w mniej niż 3 tygodnie.

Prowadzenie biznesu bez organizacji i sprytnego działania prowadzi do frustracji i wypalenia

a mogę się założyć, że wcale tego nie chcesz!

Podczas PROSTEGO PROCESU:

👉 stworzysz proces współpracy z klientami, dopasowany do Ciebie i Twojego biznesu,

👉 osadzisz cały proces w swoich realiach, dopasujesz do niego swój kalendarz i  będziesz dokładnie wiedziała co i kiedy robić,

👉 uporządkujesz zakulisowe działania, zrobisz porządek na dysku i w skrzynce odbiorczej,

👉 ustalisz płynny proces wdrożenia nowego klienta we współpracę i zakończenia jej tak, że klienci będą Cię pamiętali na lata i sami polecali Cię dalej,

👉 raz na zawsze opanujesz obsługę klienta w swojej firmie!

Stworzysz płynny system wykonywania Twoich usług, w którym przejdziesz z etapu chaosu do etapu działania z planem w ręku

i już zawsze będziesz wiedziała, jaki krok zrobić w następnej kolejności,

Proces współpracy zaklika i w końcu odzyskasz tę siłę i kreatywność do tego, by tworzyć kolejne rzeczy, lub po prostu sobie odpocząć 🙂

Ok, jak to działa?

PROSTY PROCES

MODUŁ 1 Przygotowanie

W tym module dowiesz się, ile potrzebujesz sprzedać swoich usług w miesiącu i roku. Zobaczysz ile rozmów z potencjalnymi klientami będziesz musiała przeprowadzić i do ilu osób potrzebujesz dotrzeć, by zrealizować plan.

Przygotujesz swoją skrzynkę odbiorczą do tego, by wspierała Cię w obsłudze klientów, zainstalujesz CRM (system do zarządzania relacją z klientem) i skrypty maili do wysyłki podczas korespondencji z klientami.

MODUŁ 2 Produktywność

W tym module przygotujesz swój kalendarz do tego, by wspierał Twoje działania. Dowiesz się, jak ustalać swoje produktywne dni, kiedy pracować z klientami i zaczniesz działać z kalendarzem w ręku.

Poznasz i wdrożysz codzienne czynności, które będą przybliżały Cię do lepszej obsługi klienta i wzrostu Twojego biznesu każdego dnia, a także poznasz swój własny styl produktywności, dzięki któremu dopasujesz swoje działania tak, by pracować w zgodzie ze sobą!

MODUŁ 3 Obsługa nowego klienta

W tym module zajmiesz się obsługą nowego klienta. Stworzysz system, dzięki któremu jak za rękę przeprowadzisz swojego potencjalnego klienta do momentu złożenia zamówienie na Twoje usługi. Wdrożysz automatyczne ustawianie spotkań z klientami, stworzysz stronę powitalną dla klienta, przygotujesz niezbędne formularze, a także zrobisz coś, co od razu nada fajny ton Twojej współpracy z nowymi klientami.

Moduł 4 Proces

W tym module zmapujesz, czyli rozpiszesz swój proces. Przygotujesz poszczególne części pracy z klientem i raz na zawsze ustalisz sobie, co Ty właściwie robisz.  Wdrożysz narzędzie do zarządzania projektami i stworzysz potrzebne do pracy szablony projektów. Zaimportujesz szablony projektów, które dla Ciebie przygotowałam i na ich podstawie stworzysz swoje. Następnie napiszesz sekwencję mailową, która poprowadzi Twojego klienta za rękę podczas Waszej całej współpracy. Skupisz się również na stworzeniu powtarzalnych procedur do zadań, które wykonujesz w ramach danej usługi dla klienta.

Moduł 5 Zakończenie usługi

W tym module przygotujesz plan wsparcia klienta po zakończeniu współpracy z Tobą. Stworzysz strefę klienta i wszystkie potrzebne materiały, dzięki którym Twój klient otrzyma potrzebne wsparcie i będzie chciał wrócić po więcej! Napiszesz i wdrożysz plan pozyskania referencji. Rozpiszesz swój program poleceń, który będzie atrakcyjny dla Twoich klientów i zapewni każdej stronie sytuację win-win, więc inni będą Cię chętniej polecać. Poznasz sposoby na wzbudzenie zachwytu u Twoich klientów, dzięki którym zostaniesz w pamięci na lata!

BONUSY DO PROGRAMU

BONUS 1 – KROPKA NAD I

wartość 99 zł

W tym bonusowym module znajdziesz 3 lekcje – jak prezentować swoje portfolio na stronie, jak umieszczać referencje i opinie o współpracy z Tobą i punkty styku z klientem, czyli gdzie warto zamieścić informacje o Twoich usługach i kontakcie do Ciebie.

Workbook – Must-have w biznesie

wartość 129 zł

czyli codzienne działania dla wzrostu biznesu, które będą popychały Twój biznes do przodu. Znajdziesz tutaj ponad 40 aktywności, które warto wdrożyć do swojego dnia pracy, by zobaczyć wzrost w 4 kluczowych obszarach biznesu.

SZABLONY maili do komunikacji z klientami

wartość 159 zł

To ponad 30 szablonów maili, które możesz lekko zmodyfikować pod swoje potrzeby i ustawić jako wzory wiadomości, które wysyłasz klientom.

EKSKLUZYWNA GRUPA NA FACEBOOKU

wartość 349 zł

A w niej sesje pytań i odpowiedzi na żywo, 2 x miesiąc (czyli ponad 20 spotkań!), podczas których zawsze będziesz mogła zadać swoje pytanie!

Szablony podstron w DIVI i ELEMEntORZE

wartość 249 zł

Bonus to szablony stron: powitalnej, szczegółowej oferty i strefy klienta w DIVI i Elementorze. Wraz z instrukcją jak pobrać je do siebie i wgrać na swoją stronę. Dzięki temu wdrożysz usprawnienia kilkukrotnie szybciej!

Szablony do Canvy

5 PLIKÓW W PDF do obsługi klienta

wartość 399 zł

Szablony: oferta, propozycja projektu, pakiet powitalny, pakiet pożegnalny, raporty cykliczne. Dostęp od 30.04

GODZINNA KONSULTACJA 1:1

wartość 249 zł

NOWY MODUŁ O GOOGLE WORKSPACE

wartość 249 zł

Łączna wartość bonusów: 1832 zł 

Teraz pewnie zastanawiasz się – kim jest ta dziewczyna i o co jej chodzi?
Pozwól, że się przedstawię

Hej, tu Kasia

jestem specjalistką od optymalizacji biznesu online.

Od ponad 4 lat pomagam przedsiębiorczym kobietom takim jak Ty stworzyć lub udoskonalić własny ekosystem działania w biznesie online. Tak, by Twoja współpraca z klientami była poukładana, systemy działały automatycznie, abyś miała więcej czasu i energii na życie, o jakim marzysz.

Ale nie zawsze tak było.

Na początku prowadzenia swojego biznesu zupełnie nie wiedziałam jak być produktywną, jak zarządzać swoim czasem, jak stawiać granice w swojej i pracy i jak przestać pracować po kilkanaście godzin dziennie. 

Postanowiłam nauczyć się jednak, jak tworzyć procesy, być bardziej produktywną i zarządzać swoim biznesem, a nie pracować w nim tylko jako pracownik. 

Poznałam setki sposobów na to, jak sprytnie działać w swoim biznesie i dziś chcę pomagać przedsiębiorczym kobietom, takim jak Ty, tworzyć solidne systemy, które pozwolą im stawiać odważniejsze i większe kroki w ich biznesach.

Jesteś gotowa stworzyć uporządkowany proces współpracy z klientami i w końcu odzyskać swój czas i spokój ducha?

Wyobraź sobie, że:

✔️ klienci sami zapisują się na bezpłatne sesje/konsultacje z Tobą,

✔️ budząc się każdego ranka dokładnie wiesz co i jak masz zrobić,

✔️ skupisz się na tym, co w swoim biznesie kochasz, a reszta działa bez Twojego udziału,

✔️ przestajesz się martwić, bo Twój kalendarz jest zapełniony klientami, 

✔️ masz czas, by zadbać o siebie i zregenerować swoją energię.

Czego możesz się spodziewać po zakończeniu PROSTEGO PROCESU?

✔️ masz ułożony proces współpracy ze swoimi klientami, 

✔️ wiesz dokładnie, jakie zadania wykonujesz każdego dnia, 

✔️ jesteś bardziej produktywna,

✔️ robisz rzeczy, które naprawdę lubisz w swoim biznesie, 

✔️ możesz zarabiać więcej i pracować mniej!

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

💚 jesteś gotowa na poprawę swojego systemu operacyjnego w biznesie,

💚 chcesz prowadzić biznes, który jest prosty i który daje Ci przestrzeń na życie poza pracą, 

💚 jesteś zmęczona tym, że codziennie rano siadasz przed komputerem i zastanawiasz się, co powinnaś zrobić i na czym się skupić, by osiągnąć swoje cele,

💚 jesteś zaangażowana i chcesz zacząć działać jak właścicielka.

Ten program nie jest dla Ciebie, jeśli:

💔 nie masz chęci do zmiany i nie chcesz się zaangażować, by ulepszyć swój biznes, 

💔 lubisz być zajęta i przytłoczona biznesem, bo to sprawia, że czujesz się ważna, 

💔 idea odzyskania swojego czasu i ułożenia planu dnia pod siebie, a nie pod klientów Cię przeraża i nie chcesz tego robić.

„Zanim dołączyłam do programu byłam typowym szewcem, co bez butów chodzi. Skupiona na działaniach i usprawnianiach u klientów, odkładałam na półkę działania dla swojej firmy. Wiedziałam już sporo o usprawnieniach w biznesie, obawiałam się, czy znajdę w programie wystarczająco dużo nowych informacji, by poczuć, że to dobrze wydane pieniądze.

Co sprawiło, że dołączyłam do programu? Przede wszystkim zaufanie do Ciebie, jako ekspertki. Sposób, w jaki przekazujesz wiedzę, bardzo rezonował ze mną. Wiedziałam, że jak stworzysz produkt, to będzie konkret i dużo wiedzy praktycznej. I bardzo ważny element – program był swego rodzaju deklaracją – przystępując do niego musiałam wreszcie zadbać o swój biznes. Kontakt z Tobą na live-ach trzymał mnie w ryzach i motywował do działania. Sądzę, że gdybym nie dołączyła do programu,  nadal odkładałabym usprawnienia w swoim biznesie. Nadal nie miałabym ułożonej ścieżki obsługi nowego klienta, nie poznałabym dobrodziejstwa, jakie daje Google Workspace i narzędzie CRM dla małego biznesu. Usprawnienia, które wprowadziłam, dały mi dużą oszczędność czasu i klarowność działań w obsłudze klienta. Prowadze biznes skuteczniej i lżej.”

Martyna Ozga

„Z materiałami tworzonymi przez Kasię mam styczność od długiego czasu – jej blog, e-book, szablony, kursy. Towarzyszyła mi od początku drogi w moim biznesie. Cenię ją za to, że nie leje wody – tylko daje konkret. Nie tracę czasu – jak przychodzę z pytaniem, dostaję rozwiązanie.

Jaki jest Prosty Proces? Właśnie taki. Konkretny, ułatwiający życie, rozwiązujący problemy. To nie tylko porady, to przewodnik KROK PO KROKU po narzędziach i sposobach na usprawnienia, które pokazują mi, że mogę zaoszczędzić bardzo dużo czasu i wreszcie zadbać o SWÓJ BIZNES. Krok po kroku rozpisuję drogę swojego klienta i nie zostaję z tym sama. Wiem, co z tym dalej robić. Wiem, jakie wnioski wyciągnąć. Wiem, jakie narzędzia wprowadzić i co się na pewno sprawdzi w mojej firmie. Skąd mam tę pewność? Doświadczenia Kasi, którymi się dzieli, są w bardzo wielu przypadkach zbieżne z sytuacjami, które spotykają mnie w pracy z moimi klientami, dlatego cieszę się, że mogę wprowadzić do swojej firmy sprawdzone przez nią rozwiązania i przy tym realnie ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS.

Byłam przekonana, że jestem zorganizowana w swojej pracy, a i tak ciągle wpadałam w błędne koło – poświęcałam mnóstwo czasu na pracę dla klientów i gaszenie pożarów w ich biznesach. Praca z materiałami z Prostego Procesu otworzyła mi oczy na to, że czas wreszcie ugasić pożar w moim biznesie. Czas postawić granicę. Czas na usprawnienia, które pozwolą mi wreszcie wziąć oddech. 

Gosia Góźdź

„Bardzo polecam Prosty Proces osobom, które nie chcą tracić czasu na szukanie rozwiązań i uczenie się na błędach.
Prosty Proces na tak naprawdę kilka kursów z organizacji pracy z obsługi klienta ( gotowe rozwiązania), ale również pełen jest tipów biznesowych i podpowiedzi.
Jako kreatywna dusza organizacja i procesy to nie jest dla mnie ulubiony temat, jednocześnie wiem, że takie procesy i doskonała obsługa klienta to absolutna podstawa, by sprawie prowadzić biznes, delegować zadania i zadowolić klientów szybką, sprawną pracą. Jestem po wdrożeniu dopiero pierwszych rozwiązań i już się zastanawiam, jak mogłam wcześniej tego nie robić.”

Monika Wrona

Pomyśl o tym tak: kiedy będziesz bardziej wydajna w rzeczach, które musisz zrobić w swoim biznesie, będziesz miała więcej czasu na rzeczy, które kochasz robić! 

Więc teraz pytanie – jesteś gotowa? 

Jeśli odpowiedziałaś –  tak, jasne!

Teraz jest właśnie ten czas, by wykonać ten pierwszy krok 

Jeśli wybierasz płatność w ratach,  zobowiązujesz się do zapłaty wszystkich 3 lub 6 rat.

Wystawiam faktury VAT.

Plus bonusy o łącznej wartości 1832 zł.

Program Prosty Proces

wersja do samodzielnej pracy | płatność 4-miesięczna
399/4 miesiące,
 • Dostęp do 5 modułów programu na platformie kursowej,
 • Ponad 30 filmów instruktażowych,
 • BONUSOWY MODUŁ 6 kropka nad i we współpracy,
 • Arkusz w Excelu – „Biznesowe Arkusze”, byś śledziła swój budżet i wiedziała dokładnie ile masz zarobić.
 • Ponad 30 szablonów maili do wykorzystania w Twojej firmie,
 • Workbook – Must-Have w Biznesie,
 • 6 gotowych szablonów do Asany,
 • Szablon kalendarza do zaimportowania,
 • Interaktywny test – „jaki jest Twój typ produktywności”,
 • Szablony 3 podstron w DIVI i ELEMENTORZE,
 • Dostęp do tajnej grupy na Facebooku, w której 2 x miesiąc odbywają się sesje Q&A na żywo,
 • Dostęp do platformy kursowej na rok,
 • Szablony do Canvy
 • Godzinna konsultacja 1:1
 • Moduł o Google Workspace

Program Prosty Proces

wersja do samodzielnej pracy | płatność 12-miesięczna
149/12 miesięcy
 • Dostęp do 5 modułów programu na platformie kursowej,
 • Ponad 30 filmów instruktażowych,
 • BONUSOWY MODUŁ 6 kropka nad i we współpracy,
 • Arkusz w Excelu – „Biznesowe Arkusze”, byś śledziła swój budżet i wiedziała dokładnie ile masz zarobić.
 • Ponad 30 szablonów maili do wykorzystania w Twojej firmie,
 • Workbook – Must-Have w Biznesie,
 • 6 gotowych szablonów do Asany,
 • Szablon kalendarza do zaimportowania,
 • Interaktywny test – „jaki jest Twój typ produktywności”,
 • Szablony 3 podstron w DIVI i ELEMENTORZE,
 • Dostęp do tajnej grupy na Facebooku, w której 2 x miesiąc odbywają się sesje Q&A na żywo,
 • Dostęp do platformy kursowej na rok,
 • Szablony do Canvy
 • Godzinna konsultacja 1:1
 • Nagranie warsztatów Inkubator przyspieszenie Twojego biznesu
 • Nagranie warsztatów – Swórz plan procesu współpracy w 2 godziny

Pytania i odpowiedzi

Co to znaczy, że jest to wersja DIY?

Jest to wersja do it yourself, czyli zrób to sama. Otrzymujesz dostęp do platformy i grupy na Facebooku, w której będę się widziała z Tobą na sesjach Q&A, ale to Ty sama działasz. Mamy jeszcze wersję VIP DAY, w której spotykamy się na dniu VIP, a potem ja i mój zespół ustawiamy wszystko za Ciebie. Więcej info o dniu VIP tutaj.

Jak długo będzie trwał program?

Tyle ile potrzebujesz – to Ty ustalasz, jak pracujesz i od czego zaczynasz 🙂 Z doświadczenia wiem, że jeśli się zmotywujesz, to zajmie Ci to mniej niż 3 tygodnie.

Kiedy dostanę dostęp do plików?

Natychmiast po opłaceniu dostępu otrzymasz maila z danymi do logowania do platformy. W mailu potwierdzającym znajdziesz również link do programu. Bezpośredni link do materiałów znajduje się również w górnym menu na stronie sklep.kasiaborkow.pl.

Czy dajesz gwarancję na kurs?

Jestem przekonana o tym, że mój kurs działa i można dzięki niemu usprawnić procesy współpracy z klientem i organizacji swojego biznesu. Jeśli jednak w ciągu dwóch dni po zakupie stwierdzisz, że ten kurs jest bezwartościowy – oddam Ci pieniądze.

Czy dostanę fakturę?

Oczywiście. Podczas składania zamówienia zaznacz, że chcesz fakturę i otrzymasz ją na maila od razu po opłaceniu dostępu.

Jak mogę zapłacić z zagranicy?

Daj mi proszę znać mailem, a prześlę alternatywne metody płatności PayPalem lub bezpośrednio na konto w banku.

Inwestycja w Ciebie, to inwestycja w innych

5% każdego zakupionego programu przekazuję fundacji Marka Kamińskiego.