Biznesowa diagnoza, czyli co usprawniać
we współpracy
z klientami?

Czy chcesz w końcu odetchnąć z ulgą, wiedząc, że masz poukładane biznesowe działania z klientami i nic Cię nie zaskoczy? Fajna perspektywa, prawda?

Pobierając PDF sprawdzisz:

co tak naprawdę potrzebujesz, żeby sprawnie obsługiwać klientów, przy minimum Twojego udziału

gdzie w Twoim biznesie są wąskie gardła i co z nimi zrobić już teraz, by uniknąć problemów w przyszłości,

ile czasu i pieniędzy możesz zaoszczędzić, jeśli wprowadzisz do swojego biznesu omawiane zmiany.

.

Jeśli nie chcesz zapisywać się na bezpłatny newsletter, możesz uzyskać dostęp do materiałów odpłatnie Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie newslettera kasiaborkow.pl/regulamin-newslettera/.

Dlaczego warto się zapisać i pobrać checklistę?

Cześć, mam na imię Kasia i od 2017 roku wspieram przedsiębiorcze kobiety. Jestem specjalistką od optymalizacji małego biznesu i pomagam zaprowadzić spokój w działaniach. W trakcie pracy poznałam od podszewki problemy małych biznesów online, dlatego doskonale wiem, z czym zmagasz się na co dzień.

Często wpadasz w bieżączkę, a Twoje cele i marzenia odsuwają się coraz dalej i dalej? Łapiesz się na tym, że próbujesz zrobić wszystko na raz, przez co nic nie wychodzi, jak zaplanowałaś. Tutaj trochę pracy z klientami, tam chcesz dodać posta na Instagram, a przecież trzeba napisać i wysłać newsletter!

Nie masz czasu na powiększanie swojego biznesu, bo ciągle tylko pracujesz w nim, a nie nad nim. Rozumiem to doskonale! Właśnie dlatego stworzyłam checklistę, dzięki której od razu sprawdzić, co możesz jeszcze poprawić, aby odzyskać swój czas i pieniądze.