E-book

„Współpraca z klientami
dla freelancerek”,

Jak przekonać klientów jakością usług
i sprawić, aby polecali Cię innym?

Kliknij link poniżej i sprawdź!

Blog dla freelancerki

Lekcje z życia

Mam wrażenie, że ostatnio życie wysyła mi jeszcze więcej sygnałów i daje lekcje, na które w tym momencie jestem już gotowa i z których wyciągam wnioski na przyszłość. Każde nowe doświadczenie to kolejna cegiełka, którą dokładam do swojego ja i nawet jeśli w danym momencie nie czuję się z tym komfortowo – na dłuższą metę każda z tych lekcji jest wartościowa i ważna dla mojego rozwoju.

Jak wykorzystać wolniejszy czas w biznesie? 8 sposobów do wdrożenia od zaraz

Jesteśmy już na finiszu wakacji. Wiele osób odpoczywa na urlopach i w wielu biznesach jest po prostu bardzo wolno. Co zrobić w czasie kiedy klienci są na wakacjach, a firmy chwilowo wstrzymują swoje decyzje jeśli chodzi o nowe inwestycje? Co, jeśli klienci po kilku miesiącach siedzenia w domu mają już dość komputerów, smartfonów, internetu i najzwyczajniej na świecie chcą się cieszyć długimi wieczorami, względnie dobrą pogodą i wakacjami?

30 faktów o mnie na trzydzieste urodziny

Dziś są moje urodziny, więc przygotowałam dla Ciebie porcję różnych faktów o mnie. Mam nadzieję, po tym wpisie poznasz mnie lepiej. Zwykle nie dzielę się osobistymi informacjami, ale dziś zrobię dla Ciebie wyjątek!

7 błędów, które frustrują Twoich klientów

Prawda jest taka, że nie każdy klient, który jest niezadowolony ze współpracy z Tobą, powie Ci o tym. Większość z nich po prostu już nigdy nie skorzysta z Twoich usług i nie poleci Cię dalej. Do Ciebie należy więc szybka samoocena tego, czy wykonujesz swoją pracę na odpowiednim poziomie. 

5 sposobów na to, jak ułatwić sobie prowadzenie małego biznesu

Jeśli chociaż raz czułaś, że Twój biznes może Cię przytłaczać i szukasz trików na to, jak ułatwić sobie pracę, to mam dziś dla Ciebie 5 fajnych sposobów na to, jak ułatwić sobie prowadzenie biznesu.

Chcesz pracować jako wirtualna asystentka, ale się boisz? Motywacja cz. 1

Jeśli jesteś podekscytowana możliwością pracy zdalnej jako wirtualna asystentka, ale bardzo boisz się, że nie dasz sobie rady i polegniesz - przygotowałam dla Ciebie motywującą serię o tym, jak pokonać ten strach i zabrać się do działania.

Od czego zacząć pracę jako wirtualna asystentka?

Dowiedziałaś się już kim jest wirtualna asystentka i stwierdziłaś, że może to jest praca również dla Ciebie i że warto by było spróbować. Ale. Nie masz zielonego pojęcia, jak się za to zabrać?

Nie wiesz, co powinnaś zrobić na samym początku, a co w następnym kroku? Zanim zrobisz ten pierwszy krok, masz milion pytań i nie wiesz, komu je zadać. Dlatego dobrze, że się tutaj znalazłaś, bo postaram się przybliżyć Ci temat tego, od czego zacząć.

Poczytaj na blogu

Najpopularniejsze na blogu

Kontakt

E-mail: kasia@kasiaborkow.pl

Bezpłatna konsultacja 1:1  zapisz się tutaj – konsultacja.

Telefon: 502369549

Icon made by Freepik, Good Ware from www.flaticon.com

Media Społecznościowe

Dla Klientów

Strefa Klienta

Warunki usługi

Polityka prywatności

Sklep

Regulamin

Dla Wirtualnych Asystentek

Strefa WA

Materiały