E-book

„Współpraca z klientami
dla freelancerek”,

Jak przekonać klientów jakością usług
i sprawić, aby polecali Cię innym?

Kliknij link poniżej i sprawdź!

Blog dla freelancerki

Podsumowanie 2020 roku

Cześć w Nowym Roku! Dziś przygotuj się na wpis z serii podsumowań, ponieważ będę chciała podsumować poprzedni rok pracy. Nie wiem jak Ty, ale ja bardzo lubię takie podsumowania i z chęcią czytam podsumowania innych, więc możliwość podzielenia się z Tobą moimi wnioskami, a także sukcesami i porażkami jest fajnym doświadczeniem!

Lekcje z życia

Mam wrażenie, że ostatnio życie wysyła mi jeszcze więcej sygnałów i daje lekcje, na które w tym momencie jestem już gotowa i z których wyciągam wnioski na przyszłość. Każde nowe doświadczenie to kolejna cegiełka, którą dokładam do swojego ja i nawet jeśli w danym momencie nie czuję się z tym komfortowo – na dłuższą metę każda z tych lekcji jest wartościowa i ważna dla mojego rozwoju.

30 faktów o mnie na trzydzieste urodziny

Dziś są moje urodziny, więc przygotowałam dla Ciebie porcję różnych faktów o mnie. Mam nadzieję, po tym wpisie poznasz mnie lepiej. Zwykle nie dzielę się osobistymi informacjami, ale dziś zrobię dla Ciebie wyjątek!

Od czego zacząć pracę jako wirtualna asystentka?

Dowiedziałaś się już kim jest wirtualna asystentka i stwierdziłaś, że może to jest praca również dla Ciebie i że warto by było spróbować. Ale. Nie masz zielonego pojęcia, jak się za to zabrać?

Nie wiesz, co powinnaś zrobić na samym początku, a co w następnym kroku? Zanim zrobisz ten pierwszy krok, masz milion pytań i nie wiesz, komu je zadać. Dlatego dobrze, że się tutaj znalazłaś, bo postaram się przybliżyć Ci temat tego, od czego zacząć.

Co to jest proces i dlaczego jest taki ważny w biznesie?

Jeśli jesteś freelancerką i oferujesz swoje usługi, to każdą z nich wykonujesz wg jakiegoś, określonego schematu. Jest kilka punktów danej usługi, które za każdym razem musisz spełnić, aby jednoznacznie stwierdzić, że dana usługa została przez Ciebie wykonana. Nawet jeśli swoich działań nie określasz jeszcze mianem procesów, to właśnie to robisz – przeprowadzasz każdego klienta przez pewien proces.

Jak wykorzystać wolniejszy czas w biznesie? 8 sposobów do wdrożenia od zaraz

Jesteśmy już na finiszu wakacji. Wiele osób odpoczywa na urlopach i w wielu biznesach jest po prostu bardzo wolno. Co zrobić w czasie kiedy klienci są na wakacjach, a firmy chwilowo wstrzymują swoje decyzje jeśli chodzi o nowe inwestycje? Co, jeśli klienci po kilku miesiącach siedzenia w domu mają już dość komputerów, smartfonów, internetu i najzwyczajniej na świecie chcą się cieszyć długimi wieczorami, względnie dobrą pogodą i wakacjami?

7 błędów, które frustrują Twoich klientów

Prawda jest taka, że nie każdy klient, który jest niezadowolony ze współpracy z Tobą, powie Ci o tym. Większość z nich po prostu już nigdy nie skorzysta z Twoich usług i nie poleci Cię dalej. Do Ciebie należy więc szybka samoocena tego, czy wykonujesz swoją pracę na odpowiednim poziomie. 

5 sposobów na to, jak ułatwić sobie prowadzenie małego biznesu

Jeśli chociaż raz czułaś, że Twój biznes może Cię przytłaczać i szukasz trików na to, jak ułatwić sobie pracę, to mam dziś dla Ciebie 5 fajnych sposobów na to, jak ułatwić sobie prowadzenie biznesu.

Chcesz pracować jako wirtualna asystentka, ale się boisz? Motywacja cz. 1

Jeśli jesteś podekscytowana możliwością pracy zdalnej jako wirtualna asystentka, ale bardzo boisz się, że nie dasz sobie rady i polegniesz - przygotowałam dla Ciebie motywującą serię o tym, jak pokonać ten strach i zabrać się do działania.

Poczytaj na blogu

Najpopularniejsze na blogu

Kontakt

E-mail: kasia@kasiaborkow.pl

Bezpłatna konsultacja 1:1  zapisz się tutaj – konsultacja.

Telefon: 502369549

Icon made by Freepik, Good Ware from www.flaticon.com

Media Społecznościowe

Dla Klientów

Strefa Klienta

Warunki usługi

Polityka prywatności

Sklep

Regulamin

Dla Wirtualnych Asystentek

Strefa WA

Materiały