Przeczytaj najnowsze

31 sekretów, sukcesów i błędów na 31 urodziny!

Ah, co to był za rok dla mnie! Bardzo intensywny i taki, który nauczył mnie pokory i wiary w siebie ❤️ Sporo rzeczy się pozmieniało, dużo ułożyłam sobie w głowie i dziś mogę powiedzieć, że jestem tutaj, gdzie być powinnam. A teraz lista randomowych rzeczy o mnie (czyli to, co lubię najbardziej!)

7 pomysłów na lepszą organizację działań w małym biznesie

Jako właścicielka małego biznesu masz wiele spraw i zadań do zapamiętania i wykonania każdego dnia. Nie ważne jak długo i jak bardzo intensywnie pracujesz zawsze znajdzie się jeszcze „coś” do zrobienia. Pewnie często skupiasz się na wielu rzeczach naraz, przez co w Twoim biznesie powstają luki i niektóre obszary pozostawiasz, by żyły własnym życiem.

Podsumowanie marca 2021

Mimo tego, że na blogu nie działo się nic za bardzo, to bardzo dużo rzeczy działo się za kulisami. Dokładnie tam, gdzie efektów nie widać od razu. Muszę przyznać, że bardzo dużo zrobiłam. Miałam więcej trochę czasu na to, żeby zająć się swoimi sprawami, troszeczkę mniej pracowałam w tym miesiącu dla klientek i dzięki temu mogłam skupić się na tym, żeby uszczelnić swoje biznesowe tyły.

Co to jest proces i dlaczego jest taki ważny w biznesie?

Jeśli jesteś freelancerką i oferujesz swoje usługi, to każdą z nich wykonujesz wg jakiegoś, określonego schematu. Jest kilka punktów danej usługi, które za każdym razem musisz spełnić, aby jednoznacznie stwierdzić, że dana usługa została przez Ciebie wykonana. Nawet jeśli swoich działań nie określasz jeszcze mianem procesów, to właśnie to robisz – przeprowadzasz każdego klienta przez pewien proces.

Chcesz działać sprytniej w biznesie?

20 SPOSOBÓW NA TO, JAK USPRAWNIĆ SWOJE BIZNESOWE DZIAŁANIA

Najpopularniejsze na blogu

Zamów gratisową konsultację

Chcesz dowiedzieć się, czy będę mogła Ci pomóc? Nie wiesz, jaką ofertę wybrać? Zamów bezpłatną konsultację i przekonajmy się, co fajnego możemy zrobić razem! Jestem specjalistką od procesów i automatyzacji, na pewno będziemy miały przestrzeń do pracy 😉