Dołącz do bezpłatnego kursu e-mail i zapisz się poniżej

Ulepsz swoją obsługę klienta w 5 dni

otrzymasz maile oraz krótkie wskazówki do wdrożenia w swoim biznesie, dzięki którym ulepszysz swoją obsługę klienta i sprawisz, że klienci będą polecać Cię dalej!

.

5-dniowy kurs mailowy

Ulepsz swoją obsługę klienta

To kurs, który pomoże Ci usprawnić i ulepszyć Twoją współpracę z klientami przez wprowadzenie małych zmian w Twoim biznesie. Dzięki temu zobaczysz duże efekty jeśli chodzi o polepszoną komunikację z klientami, a także ich ogólne zadowolenie ze skorzystania z Twoich usług. Klienci będą polecać Cię dalej i nie będziesz musiała się martwić, skąd przyjdą kolejni.

P.S. Kurs jest BEZPŁATNY! Wystarczy, że podasz swoje dane i pierwsza lekcja przyjdzie na Twojego maila 🙂 

Co znajdziesz w kursie?

  • pomysły na to, jak zaskoczyć klientów świetną obsługą w trakcie Waszej współpracy, 
  • jak odpowiadać na najczęściej zadawane przez klientów pytania, 
  • co robić z pomysłami na bonusy dla klientów i czy to się opłaca, 
  • co brać pod uwagę przygotowując ofertę współpracy, 
  • jak wyznaczać granice i przygotować klienta na współpracę, 
  • a także jak wejść we flow podczas współpracy z klientem.

Świetna obsługa klienta to wartość, która często decyduje o współpracach.

Nie raz słyszałam od moich klientek – czy mogłabyś mi polecić kogoś od… bo wcześniej korzystałam z usług xxx i w sumie było w porządku, ale ciężko było się z nią dogadać i chaos tam był. Chcę spróbować czegoś innego, wiem, że polecisz mi dobrą osobę…

Za 5 lat Twoi klienci nie będą pamiętali o tym, CO dla nich zrobiłaś, ale JAK SIĘ Z TOBĄ WSPÓŁPRACOWAŁO. Będą pamiętać o tym, że wszystko przebiegło sprawnie, że dostali to czego od Ciebie chcieli i dodatkowo jeszcze – było przyjemnie.

TAK! Będą o tym pamiętać! Będą też pamiętać, jeśli współpraca z Tobą była dla nich drogą przez mękę i uwierz mi – już Cię więcej nikomu nie polecą.

Co zrobić, by klienci polecali i powracali po kolejne usługi i produkty właśnie do Ciebie?

Poznaj sekrety dobrej obsługi klienta w 5-dniowym bezpłatnym kursie “Ulepsz swoją obsługę klienta” i pozwól sobie na budowanie biznesu poprzez świetną obsługę klienta!

Tak, to właśnie to, czego potrzebuję!

Chcę dołaczyć za darmo!

Hej, tu Kasia

specjalistka od optymalizacji biznesu online dla przedsiębiorczych kobiet i autorka programu Prosty Proces. Jako fanka produktywności i działania metodą małych kroków, pokazuję, że można pracować i działać inaczej i sprytniej w biznesie. Do niedawna sama cisnęłam i poganiałam siebie, by osiągać więcej, szybciej, bardziej. Zatrzymałam się dopiero na skraju wypalenia. Dziś wiem, że to bez sensu. Dlatego zmieniłam swoje działania i zaczęłam wykorzystywać spryt, radość i małe kroki do tego, by bez presji osiągać więcej…

Bez systemów i automatyzacji będzie Ci trudno zapewnić świetną obsługę klienta. TO sprawdzi się przy kilku osobach, ale gdy Twój biznes nagle wybuchnie i będziesz miała setki klientów?

Pora sprawić, by klienci polecali i powracali po kolejne usługi i produkty właśnie do Ciebie! Dołącz do bezpłatnego kursu e-mail teraz

Już wiesz, że warto? W takim razie klikaj poniżej i przejdź do pierwszej lekcji:

Tak, to właśnie to, czego potrzebuję!

Chcę dołaczyć za darmo!