Oszczędź swój czas dzięki szablonom!

Zmień frustrację na radość z działania

Dziękuję, że wyraziłaś chęć dołączenia do mojego newslettera. Na Twoją skrzynkę otrzymasz za chwilę maila z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail. Po kliknięciu przycisk prześlę do Ciebie obiecanego e-booka. Ale zostań tu jeszcze przez chwilę, bo mam dla Ciebie ofertę na którą możesz się w tej cenie zdecydować w ciągu 20 minut, a która może Ci pomóc w budowaniu bazy potencjalnych klientów. 

Czy zastanawiałaś się kiedyś:

Ilu potencjalnych klientów tracisz każdego dnia tylko dlatego, że nie stworzyłaś jeszcze bezpłatnej oferty, która mogłaby ich przyciągnąć?

Jak dużo osób codziennie wychodzi z Twojej strony www i nie zostawia do siebie żadnych namiarów?

Ilu klientom w miesiącu mogłabyś jeszcze pomóc, gdybyś miała kolejkę chętnych na swoje produkty lub usługi?

 Jeśli odpowiedziałaś sobie na któreś z powyższych pytań, to czytaj dalej.

Przygotowałam szablon lead magnetu (do edytowania w programie Canva), który pomoże oszczędzić Ci czas i pieniądze, podczas gdy Ty będziesz budowała swój biznes marzeń!

 • oszczędność czasu – nie musisz sama wymyślać układu Twojego lead mangentu – dostajesz gotowca, którego wypełniasz swoją treścią,
 • oszczędność pieniędzy – nie płacisz grafikowi gigantycznej sumy za stworzenie indywidualnego szablonu, tylko dostajesz produkt, który zakupisz raz, a będziesz mogła wykorzystać wielokrotnie.

Pewnie teraz myślisz sobie: kurcze, ale czy mi się to przyda?

Oczywiście, że tak! Niezależnie od branży, w jakiej działasz możesz budować swoją listę e-mail, dzięki stworzeniu lead magnetu, czyli prezentu za zapis na listę mailingową.

Możesz stworzyć tekst takiego prezentu, a potem, przenieść go do szablonu, dodać swoje zdjęcia, zmienić kolory Twojej marki i gotowe! Twój prezent może wyruszyć w świat i przyciągać osoby potencjalnie zainteresowane Twoimi produktami / usługami.

Skąd to wiem?

Cześć, mam na imię Kasia i od ponad dwóch lat pracuję jako wirtualna asystentka, czyli zdalne wsparcie małego biznesu. Dla swoich klientek stworzyłam kilkanaście szablonów prezentów za zapis na listę e-mail.

Mimo tego, że moje klientki działają w całkowicie różnych branżach – łączy je jedno. Dzięki prezentowi za zapis na listę budują swoją społeczność i pozyskują kontakty do potencjalnych klientów.

Jako wirtualna asystentka mam możliwość pomóc tylko określonej liczbie swoich klientek i nawet gdybym chciała – nie jestem w stanie zrobić więcej. Muszę mieć też czas na życie domowe i odpoczynek.

Tak właśnie powstał pomysł na sprzedaż tego szablonu. Z braku czasu i frustracji, że nie jestem w stanie pomóc kolejnej klientce, która czeka na wsparcie.

Cofnijmy się w czasie o kilka miesięcy.

Napisała do mnie potencjalna klientka (zmieńmy jej imię na Magda) z prośbą o pomoc w stworzeniu lead magnetu. Była trzecią osobą, która napisała do mnie w ciągu tygodnia i której musiałam odmówić. Możesz sobie tylko wyobrazić, że byłam na siebie zła. Nie po to prowadzę swój biznes, żeby co chwilę komuś odmawiać! Krzyknęłam ze złością. Przez kilka kolejnych dni myślałam nad tym, co mogę zrobić, by choć w części pomóc osobom, które szukają mojego wsparcia, a którym muszę odmówić z powodu pełnego grafiku.

Spojrzałam na zadania, które wykonuję najczęśćiej i jakie zapytania dostaję kilka razy w miesiącu. Następnie zastanowiłam się, jakie z nich mogę zaproponować jako półprodukty do samodzielnego wdrożenia i szybko okazało się, że szablon lead magnetu będzie jednym z nich.

Produkt, który możesz dziś zakupić to kompletny szablon, którym znajdziesz wszystkie strony potrzebne do stworzenia skutecznego lead magnetu.

Co otrzymujesz w pakiecie szablon lead magnet?

Pakiet to 21 starannie dobranych stron, które tworzą spójną kompozycję. Możesz dowolnie mieszać różne strony ze sobą, zmieniać numeracje, tytuły, dodać swoje zdjęcia, zmienić kolory i dodać swój tekst. Wszystko w tym pliku jest edytowalne, musisz jednak znać podstawy programu Canva.

Pakiet składa się z:

 • 2 wersji okładek,
 • 2 wersji spisu treści,
 • 2 wersji strony o mnie,
 • 3 okładek rozdziałów,
 • 6 szablonów treści merytorycznej,
 • 3 szablonów ćwiczeń,
 • 1 strony dodatkowe materiały,
 • 2 wersji wezwania do działania.

Jak widzisz znajdziesz tutaj ponad 20 stron, które możesz dowolnie ze sobą mieszać!
Czy to nie jest świetna opcja?

 Ok, pewnie teraz zastanawiasz się nad tym:

Ile to kosztuje?

Regularna cena tego szablonu to 139 zł i za taką cenę możesz kupić go w moim sklepie. Jednak dziś dlatego, że mi zaufałaś i dołączyłaś do newslettera chcę Ci zaproponować zniżkę -80%, czyli szablon możesz kupić jedyne 27 zł. Tylko dziś, tu i teraz. To nawet mniej niż moja stawka godzinowa!

Dlaczego tak tanio?

Bardzo chciałabym, byś skorzystała z tego szablonu i nie była jak Magda – klientka, którą musiałam odprawić z kwitkiem. Masz szansę, aby skorzystać z mojego wsparcia, nawet jeśli nie będę mogła pomóc Ci osobiście.

Naprawdę zależy mi na tym, byś mogła z sukcesem budować swoją listę e-mail i w ten sposób pozyskiwać kontakt do potencjalnych klientów.

Nie czekaj więc dłużej!

27 zł

Pomyśl o tym, ilu klientów miesięcznie mogłabyś zyskać w swoim biznesie gdy stworzysz nowy lead magnet. Pomyśl o ile rozrośnie się Twoja grupa odbiorców, kiedy udostępnisz im próbkę swojej wiedzy? Ile cennych kontaktów pozyskasz i jak będziesz mogła je wykorzystać? To wszystko zależy od Ciebie, a pierwszym krokiem jest zakup szablonu.

 • Oszczędność czasu i pieniędzy szybkie i łatwe w użyciu.
 • W pełni edytowalne, by dopasować się do Twojej marki.
 • Do użycia w bezpłatnym programie Canva.

 P.S. Nie czekaj na idealny moment. Weź już dziś sprawy w swoje ręce i stwórz lead magent, który przyciągnie Twoich potencjalnych klientów!

Czego potrzebujesz do korzystania z szablonu?

 • standardowego systemu operacyjnego,
 • dostępu do internetu,
 • standardowej przeglądarki internetowej,
 • konta w bezpłatnym programie Canva,
 • aktywnego adresu e-mail.