Pakiety godzinowe

dla biznesu

Współpraca – wsparcie miesięczne

Jest to stała, określona liczba godzin współpracy do wykorzystania w miesiącu.

Oferuję czas, którego Ty nie masz w pakietach dopasowanych do Twoich potrzeb. Jestem na prawdę świetna w zadaniach związanych z prowadzeniem biznesu online i tymi związanymi ściśle z pracą asystentki. Przez dwa lata byłam asystentką administracyjną i finansową w dużym centrum dystrybucji. Wiem, o czym mówię.

Być może nie słyszałaś jeszcze o wirtualnych asystentkach, dlatego jeśli masz pytania związane z taką formą współpracy – proszę napisz do mnie: kasia@kasiaborkow.pl

Jeśli zdecydujesz się na współpracę – na każdym jej etapie jestem otwarta na budowanie długoterminowej relacji i stałą współpracę. Czytaj. Jeśli po zakończeniu pierwszego pakietu będziesz zadowolona z efektu i chętna do dalszej współpracy
ja również będę na TAK!

Pracuję na Asanie (czasem Trello), obsługuję WordPress, MailerLite, Mailchimp, Get Response, MS Office, G Suite, Smarterqueue, Hootsuite, Planoly, Tailwind, Canva, Crello, LastPass, Toggl, Facebook, Chatfuel, Instagram, Pinterest, LinkedIn, Twitter i wiele innych.

Jak to wygląda?

 

Krok 1: zamawiasz bezpłatną konsultację >>> zamów konsultację: (klik). <<<

Krok 2: rozmawiamy przez Skype lub prowadzimy rozmowę telefoniczną.

Krok 3: po rozmowie wysyłam do Ciebie podsumowanie + ofertę (zwykle do 48 godzin po naszym spotkaniu).

Krok 4: akceptujesz warunki oferty. Przygotowuję  umowę i inne potrzebne dokumenty. Wysyłam do Ciebie pakiet powitalny.

Krok 5: Przed rozpoczęciem współpracy wysyłam do Ciebie BRIEF (skrypt) z pytaniami dotyczącymi zakresu współpracy.

Krok 6:po dokonaniu pierwszej opłaty na koncie zaczynamy współpracę zgodnie
z warunkami umowy. 

Wirtualna asystentka
zakres usług

Tworzenie/obsługa newslettera
(MailerLite, Get Response, Mailchimp)

Formularze zapisu, pop-up, strony lądowania, wysyłka regularnego newslettera, autorespondery.

Obsługa strony www/bloga/e-commerce/dostosowanie szablonu

Modyfikowanie podstron, dodawanie postów na bloga, obsługa sklepu onlina, aktualizacje.

Przygotowanie materialów dla Twojej firmy

E-booki, pdf-y, lead magnety, checklisty, content upgrade, prezentacje, wzory dokumnetów, szablony graficzne.

Obsługa i wsparcie mediów społecznościowych

Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube, LinkedIn.

Obsługa zadań z zaplecza Twojej firmy

Faktury, organizacja maili, obsługa kalendarza, administracja, research.

Pakiety godzinowe

Cennik

Pakiet 10 Godzin

550 zł

Wykupujesz 10 godzin i zabieram się do pracy zgodnie
z ustalonym wcześniej harmonogramem.
Na wykorzystanie godzin masz 30 dni kalendarzowych. Możesz zarezerwować godziny pracy wg Twoich potrzeb np. zarezerwować 2.5 godz tygodniowo.

Pakiet 20 Godzin

1060 zł

Pakiet 20 godzin jest optymalny dla osób, które poszukują stałego wsparcia wirtualnej asystentki i delegują coraz to więcej zadań. Spotykamy się raz w tygodniu (np. Zoom) po to, by ustalić działania na kolejny tydzień. Wtedy ja wykonuję zadania zgodnie z zaleceniami,
a Ty masz więcej czasu na działanie.

Moje Klientki korzystają z pakietów godzinowych w zakresie 250 zł – 1500 zł, więc jeśli potrzebujesz innego pakietu – skontaktuj się ze mną. Stworzę dla Ciebie jeden na miarę Twoich potrzeb!

Więcej informacji o płatnościach znajdziesz tutaj – warunki płatności.

Rekomendacje 

Opinie o współpracy ze mną

„Kasię znam od dłuższego czasu, natomiast nasza współpraca zaczęła się po tym, gdy porozmawiałam z moją znajomą, która super się rozwija, szkoli, prowadzi webinary, kursy i spytałam ją jak ona to robi, bo ja ledwo ogarniam. I powiedziała mi, że to właśnie Kasia pomaga jej w zadaniach na co dzień. Stąd też dobre polecenie pokierowało mnie do tego, byśmy razem zaczęły pracować. Na początku zastanawiałam się co oddelegować, bo nigdy wcześniej tego nie robiłam. Na szczęście Kasia przyjrzała się dokładnie wszystkim aspektom mojej pracy i sama podpowiedziała co może dla mnie zrobić. Jest bardzo kreatywna, ma dużą wiedzę co do programów, aplikacji, poprawia moje wcześniejsze niedociągnięcia, dzięki niem wszystkie elementy online wyglądają dużo bardziej profesjonalnie. Jest przy tym bardzo miłą i spokojną osobą, zawsze znajdzie rozwiązanie na dany problem bez spiny. Nauczyłam się, że jeśli chcę coś zrobić na szybko sama, to lepiej nie, bo już nie raz popsułam, wolę powierzyć Kasi. Uratowała mnie też bardzo szybko w kilku podbramkowych sytuacjach, jak wtedy, gdy puściłam reklamę a wygasł mi certyfikat ssl, a ja byłam za granicą. Pomoc Kasi w wielu momentach jest nieoceniona i polecam szczerze.”

Karolina Kaczmarek

pidida.pl

Kasia to prawdziwy Skarb, dla przedsiębiorczych kobiet przytłoczonych ilością spraw w działaniach biznesowych on-line. Miałyśmy okazję współpracować przy technicznych aspektach mojej strony internetowej. Już podczas wstępnej konsultacji poczułam się wysłuchana i dobrze zrozumiana. Kasia zajęła się wszystkimi kwestiami technicznymi uruchomienia bloga, a ja mogłam spać spokojnie. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Jestem zachwycona naszą współpracą!

Dorota Bednarczuk

kobiecyasystent.pl

„Pomoc Kasi jest nieoceniona, jeśli chcesz rozwijać firmę i jesteś gotowa na delegowanie obowiązków, których sama nie musisz wykonywać. Ona zajmie się nimi z pełnym zaangażowaniem! Jestem bardzo zadowolona nie tylko z wykonanych przez nią zadań, ale również z proaktywnej, pełnej pozytywnej energii postawy. Dziękuję Kasiu za Twoją pracę i szczerze polecam!”

Ania Aftowicz

4change.com

Praca z Kasią pozwoliła mi skoncentrować się na rzeczach, które lubię najbardziej, czyli tworzenie materiałów i uczenie niemieckiego innych. Przez ostatnie miesiące naszej współpracy Kasia odświeżyła wygląd mojej strony www, zadbała o spójność graficzną wpisów oraz o SEO. Pomagała mi także w innych drobnych sprawach. Do tej pory byłam Zosią Samosią, ale dzięki Kasi zyskałam dużo wolnego czasu na to, co dla mnie najważniejsze. W sytuacjach kryzysowych zawsze mogłam na niej polegać i miałam pewność, że wszystko zostanie zrobione na czas. Przed nami kolejne ciekawe projekty. Już nie mogę się doczekać ich efektów.

Aleksandra Jakubowska

niemieckasofa.pl

„Rozwijam swoją internetową markę od roku. W pewnym momencie zrozumiałam, że bez dodatkowej pary rąk niewiele więcej mogę zrobić. Zaczęłam szukać kogoś, kto rozumie biznes online i komu mogę zaufać. I trafiłam na Kasię 🙂 Współpracujemy od stycznia 2018, ale już było kilka sytuacji podbramkowych. Dzięki Kasi udało mi się wyjść z nich obronną ręką. Poza tym, że Kasia jest sumienna, terminowa i świetnie ogarnia Asanę, ma też pomysły i chęć wspierania swojej klientki na każdym etapie. Dzięki temu mam poczucie, że nie tylko ma mi kto pomóc. Mam poczucie, że jesteśmy zespołem, a moja marka jest w najlepszych rękach.”

Nina Wojtyra

ninawojtyra.pl

„Wirtualna Asystentka niewątpliwie może podjąć wiele funkcji. Ja chcę się podzielić tym czego doświadczyłam osobiście w czasie niedługiej współpracy z Kasią. Po pierwsze uważnie słuchała, w związku z tym umiała wyłapać moje bolączki i potrzeby, zarówno wyrażone wprost jak i te co echem się odbiły w międzysłowiu 😉. To jest na wagę złota! Spisywała i porządkowała moje chaotyczne myśli, sama określała terminy, jeśli ja tego nie robiłam. Można powiedzieć, że ogarniała mnie 😉 a nie tylko moje sprawy. To powodowało, że nie czułam się sama w mojej solo działalności i, że komuś, oprócz mnie, zależy aby te sprawy zostały załatwione. Do tego bardzo sprawna i miła komunikacja, umiejętności techniczne i wyczuwalne chęci do takiej właśnie pracy. Po prostu czujesz, że chce to dla Ciebie robić. Dla mnie ma to ogromne znaczenie.”

Justyna Czempik

justynaczempik.pl

Praca z Kasią nadała mojej firmie impet, którego samej nie udało mi się osiągnąć. Jej doświadczenie w pracy z różnymi osobami sprawia, że potrafi kompetentnie doradzić. Dzięki temu nie muszę wyważać otwartych drzwi, mogę pewnie, bezstresowo iść do przodu z najważniejszymi zadaniami, wiedząc, że te niezbędne pomocnicze będą załatwione sprawnie i terminowo.

Hanna Dzielińska

hankawarszawianka.com

„Z Kasią współpracuje się wspaniale. Była ona dla mnie ogromnym wsparciem, podczas wprowadzania mojego pierwszego produktu na stronę. Nawet jeśli jakaś rzecz była dla niej nowa, szybko została sprawdzona, a ja dostawałam informację zwrotną. Jej pomoc naprawdę była niezastąpiona! Dzięki temu mogłam spokojnie pracować nad tym, w czym czuję się dobrze. Co tydzień zdzwaniałyśmy się aby omówić to co zostało zrobione do tej pory i zaplanować kolejne części projektu. Kasia jest również bardzo sympatyczną, ciepłą i pomocną osobą, dzięki czemu naszej współpracy towarzyszyła przyjazna atmosfera.

Kamila Surma

kamilasurma.com

„Wirtualna asystentka potrzebna jest tylko osobom które mają problemy z realizacją zadań – to mit. Jestem osobą zorganizowaną, umiem określać priorytety i dbać o ich realizację i dlatego właśnie z dużą świadomością skorzystałam z usług Kasi. Określiłam swoje priorytety, a także kompetencje w poszczególnych obszarach i zdecydowanie potrzebowałam pomocy. „Wirtualna asystentka – na miarę Twoich potrzeb” – takie hasło powitało mnie na stronie Kasi i oddaje kwintesencję współpracy z nią. Kasia dobrze zbadała moje potrzeby, oczekiwania, nakreśliła plan działania, terminy i… przeszła do działania. W podsumowaniu otrzymałam: wnioski z mini audytu z rekomendacjami i jasnymi wskazówkami , screenshoty z komentarzami. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kasią i polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia dopasowanego do swoich potrzeb.”

Marta Orzeł

martaorzel.pl