Zapisz się na webinar 24.11.2022

Mapa usprawniania biznesu

czyli Twój przepis na organizację i większe zarobki w 2023 roku!

.

Podczas tego webinaru: 

Z

poznasz elementy mapy usprawniania biznesu

Z

zlokalizujesz swoje wąskie gardła w biznesie

Z

dowiesz się, który system najszybciej usprawnić i zorganizować

Z

pokażę Ci, jak zajmować się swoim biznesem zgodnie z Twoim stylem produktywności

Z

opowiem o moich najlepszych patentach na usprawnianie, które zajmują mniej niż 5 minut, a pozwalają zaoszczędzić kilka stówek w miesiącu 🙂

 

Zdecydowana? Webinar jest bezpłatny, nagranie webinaru będzie dostępne do obejrzenia przez 3 dni, a osoby, które będą na żywo otrzymają ode mnie specjalny bonusowy materiał, którego nie chcesz przegapić!

Dlaczego warto się zapisać na webinar: Mapa usprawniania biznesu? 

Cześć, mam na imię Kasia i od 5 lat wspieram przedsiębiorcze kobiety. Jestem specjalistką od optymalizacji małego biznesu i pomagam zaprowadzić spokój w działaniach. W trakcie pracy poznałam od podszewki problemy małych biznesów online, dlatego doskonale wiem, z czym zmagasz się na co dzień.

Często wpadasz w bieżączkę, a Twoje cele i marzenia odsuwają się coraz dalej i dalej? Łapiesz się na tym, że próbujesz zrobić wszystko na raz, przez co nic nie wychodzi, jak zaplanowałaś. Tutaj trochę pracy z klientami, tam chcesz dodać posta na Instagram, a przecież trzeba napisać i wysłać newsletter!

Nie masz czasu na powiększanie swojego biznesu, bo ciągle tylko pracujesz w nim, a nie nad nim. Rozumiem to doskonale! Właśnie dlatego zapraszam na webinar, dzięki któremu odzyskasz swój czas i pieniądze.