Usprawnij swój biznes i odzyskaj moc działania jak właścicielka!

Usprawnij to, co w Twoim biznesie nie do końca teraz działa i zautomatyzuj co możesz już teraz! Przestań stawiać na przypadki w swojej pracy – zorganizuj sobie środowisko online i offline, które sprawnie będzie wspierało Twoją pracę i pomagało lepiej osiągać Twoje cele!

TAK, JA TEŻ TAK MIAŁAM U SIEBIE, WIĘC DOSKONALE CIĘ ROZUMIEM!

Czy to brzmi znajomo?

Czujesz, że czas przecieka Ci przez palce

Niby coś cały dzień robisz, ale naprawdę pod koniec dnia nic nie jest zrobione, albo co gorsza – 5 rzeczy rozpoczęte i żadna nie jest dokończona.

Masz asystentkę, ale nie czujesz się odciążona

Wręcz przeciwnie – cały czas czujesz jakbyś miała xx godzin dodatkowej pracy i nie jesteś w stanie ogarnąć tego tak, jakbyś chciała.

Nie umiesz ustalać priorytetów

Nie umiesz zaplanować sobie pracy tak, żeby robić działania, które naprawdę mają najlepszy wpływ na Twój biznes. Reagujesz na sygnały z zewnętrz, zamiast działać pod swoje cele.

W awaryjnej sytuacji Twój biznes nie przetrwa

Masz poczucie, że w razie Twojej nieobecności Twój biznes może się rozpaść, bo nie ma solidnych podstaw, systemów i procesów, które go wspierają.

Za dużo konsumujesz, za mało tworzysz

Łapiesz się na tym, że chcesz tworzyć więcej treści dla swojego biznesu, ale jakoś ciągle łapiesz się na tym, że “zbierasz inspiracje” i nie wdrażasz tej wiedzy w swój biznes.

Doświadczasz tych problemów w swoim biznesie ponieważ…

Straciłaś z oczu wizję i misję swojej firmy i tak bardzo utknęłaś w tu i teraz, że ciężko jest Ci się od tego oderwać i spojrzeć na swój biznes z lotu ptaka…

Nie znasz swoich liczb, kosztów i progów opłacalności, przez co wydaje Ci się, że każde pieniądze są warte Twojej pracy i często pracujesz poniżej swoich stawek.

Masz więcej niż jedną rolę w Twoim biznesie i ciężko pogodzić Ci zadania CEO, pracownika, specjalisty od marketingu, sprzedaży i działu IT. Nie wiesz, jakie zadania mają największy wpływ na Twój biznes.

Nie zbierasz nisko wiszących owoców i okazje dosłownie przelatują Ci przez palce. Nie myślisz o tym, co zrobić jak najmniejszym kosztem.

Na każde działanie poza Twoją strefą komfortu masz wygodną wymówkę, dzięki, której jesteś w bezpiecznym miejscu biznesowo i… nic poza tym, bo tutaj nie ma Twoich klientów.

Nie znasz dogłębnie swoich ofert i nie wiesz, co ma najlepszy potencjał sprzedażowy. Przez to Twoje lejki nie mają sensu.

Brakuje Ci wewnętrznych ścieżek klienta i bogatej oferty “na zapleczu biznesu”. Ciągle gonisz za nowymi klientami, zapominając o tych, których już masz.

Traktujesz automatyzacje jako zło wcielone i nawet nie chcesz o nich słyszeć, ale wiesz, że dzięki nim Twoja praca mogłaby być łatwiejsza i prostsza.

JA TEŻ TAK ROBIŁAM! WIEM, JAK TO CZASEM BYWA.

Wyobraź sobie, że…

Działasz ze spokojem

Wiesz, co masz robić, gdzie i jak. Codziennie kończysz listę zadań i ze spokojem czekasz na każdy poniedziałek.

Biznes działa w tle

Pewne rzeczy są zautomatyzowane i dzieją się na zapleczu Twojego biznesu. Wiesz, że nie musisz być aktywna każdego dnia, by biznes szedł do przodu.

Jesteś pewna siebie i swoich decyzji

Nie patrzysz na innych, tylko podejmujesz swoje decyzje zgodnie z tym, jak widzisz i czujesz w swoim biznesie. Wiesz, że zawsze sobie poradzisz.

Przestałaś mikrozarządzać

Dałaś pozwolenie sobie i innym działać w Twoim biznesie. Odpuściłaś kontrolę i perfekcjonizm. Okazało się, że osoby w Twoim zespole świetnie sobie radzą same!

Sprzedajesz lekko i na wysokiej energii

Zaakceptowałaś swoje zmiany energii w biznesie i dopasowałaś działania do pików energetycznych dnia i cyklu. Planujesz z wyprzedzeniem, więc zawsze jesteś przygotowana do każdej sytuacji.

PRZEDSTAWIAM

KURS USPRAWNIJ SWÓJ BIZNES

Maksymalnie praktyczny kurs, który zmieni Twoje podejście do działania we własnym biznesie i zmotywuje Cię do: poszukania alternatywnych sposobów na oszczędzenie kilku godzin pracy w tygodniu, na zebranie nisko wiszących owoców i zarabianiu na nich. Ten kurs połączy Cię na nowo z Twoją wizją i misją i przede wszystkim nauczy jak zarządzać w swoim biznesie jak właścicielka, a nie pracownik na etacie. 3 moduły + zadania na platformie i wprost na Twoją skrzynkę mailową.

“Polecam Kasię, świetnie pomaga przy wdrażaniu automatyzacji, jesteśmy w trakcie. Narazie to wygląda jak trzecia część filmu, ale część rzeczy idzie na automatyzacji. Bardzo się cieszę, za cierpliwość Kasi do mojego chaosu”.

– DIANA MICHALCZUK, DIETETYK

OTO CO OTRZYMASZ DOŁĄCZAJĄC DO KURSU

Dodatkowe plusy z zakupu tego kursu

Niski koszt, znaczny zysk

Premierowa, urodzinowa cena, za niewiele więcej niż porządny obiad na mieście, a otrzymujesz tutaj system do zarządzania biznesem.

Dla kobiecego biznesu

Jako kobiety żyjemy i działamy w zgodzie z cyklami, ten kurs bierze to również pod uwagę. Skupiamy się ułożeniu systemów, by odciążyć Twój dzień.

Gwarancja satysfakcji

Jestem przekonana, że ten kurs zmieni Twój biznes – oferuję gwarancję satysfakcji, jeśli nie spełni Twoich oczekiwań.

Zaspokoja Twoje potrzeby

Doskonale wiem, czego potrzebuje Twój biznes i przygotowałam narzędzia, które pomogły mnie i przede wszystkim moim różnym klientkom w różnych biznesach.

Jest bezpieczny

Znajdziesz tutaj sprawdzone rozwiązania, legalne źródła i przetestowane na polski realiach pomysły. Tutaj nic nie jest wymyślone, a wszystko jest mega potrzebne.

Prosty i lekki

Formuła zadań na platformie i 14-dniowy kurs e-mail sprawia, że prowadzę Cię przez cały proces za rękę – pokazuja krok po kroku co i jak zrobić, by zobaczyć zmiany.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

Oto co otrzymasz w tym kursie:

MODUŁ PIERWSZY

Elementy zaplecza CEO

Przeprowadzisz swój mini audyt zaplecza swojego biznesu i zobaczysz, czego brakuje Ci, by poczuć lekkość w działaniu na co dzień.

Stworzysz solidne podstawy działania w swoim biznesie i będziesz w końcu miała kierunkowskaz na działania co najmniej na rok do przodu.

Zidentyfikujesz wąskie gardła w swoim biznesie i zaczniesz nad nimi pracować.

Zobaczysz czego Ci brakuje, by swobodnie delegować zadania i nie powtarzać co chwilę tych samych poleceń.

Przygotujesz zaplecze swojego biznesu, czyli niezbędne dokumenty, procesy, bazy zasobów i narzędzi w jednym miejscu.

MODUŁ DWA

14 dni – lekcje usprawniania biznesu

Dowiesz się, jak przestać być wąskim gardłem w swoim biznesie i w końcu raz a porządnie usprawnić swój biznes, b y zobaczyć efekty krótko i długofalowe. 

Wyliczysz próg opłacalności Twojego biznesu i tego jak wygląda Twoja stawka godzinowa.

Określisz role w swoim biznesie tak, aby robić to, co naprawdę będzie napędzać Twój biznes i przestać zajmować się drobnymi zadaniami małego wpływu. 

Odkryjesz nisko wiszące owoce i będziesz w stanie zwiększyć swoje zarobki i oszczędzić swój czas.

Opanujesz bieżączkę w swoim biznesie, czyli wszystkie te zadania, które wpadają już na teraz i nie mają nic wspólnego z realizacją Twojej misji i wizji.

Stworzysz wewnętrzne ścieżki klienta, które zapewnią Ci rosnąc przychody i zmniejszą koszty pozyskania klientów w czasie.

MODUŁ TRZY

Baza automatyzacji i usprawniania

Tutaj znajdziesz krótkie filmiki, dzięki którym w prosty sposób usprawnisz technicznie elementy swojego biznesu, nawet jeśli jesteś nietechniczna.

Łatwe instrukcje krok po kroku, które kliknięcie za kliknięciem wprowadzisz u siebie.

Narzędzia do usprawnienia codziennej pracy w skrzynce mailowej, przeglądarce i takie, które zwiększą Twoją produktywność.

Filmiki, dzięki którym zwiększysz wartości koszyka i zautomatyzujesz współpracę z klientami. 

PROCES

JEST PROSTY DO ZROBIENIA W 1, 2, 3…

Zmienisz zaplecze biznesu

Sprawdzisz swój biznes okiem właścicielki i zobaczysz, czego Ci brakuje, aby skalować porządek i zostawić chaos za sobą.

Usprawnij elementy biznesu

Zaczniesz krok po kroku usprawniać elementy, które potrzebują Twojej uwagi. Skupisz się na tym, co najważniejsze w kontekście Twoich celów.

Ustalisz nawyki

Dzięki działaniu metodą małych kroków – działanie jak właścicielka w Twoim biznesie wejdzie Ci w nawyk i przestaniesz działać w chaosie.

Ten kurs jest dla Ciebie:

Jesteś otwarta na zmiany i nawet jeśli już o czymś słyszałaś – masz odwagę na testy.

Chcesz poczuć, że jesteś właścicielką swojego biznesu, a nie na odwrót.

Jesteś zmęczona tym, jak Twój biznes działa dziś i nie możesz się doczekać, aby coś zmieniać.

Chcesz urzeczywistniać swoją misję, nie martwiąc się ciągle, czy dasz radę wszystko ogarnąć.

Ten kurs nie jest dla Ciebie:

Nie chcesz zmian i lubisz być w środku chaosu.

Oczekujesz magicznej pigułki, dzięki której nagle Twój biznes zadziała dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś.

Czekasz, aż ktoś zrobi pracę właścicielki za Ciebie, abyś nie musiała brać odpowiedzialności za swoje działania.

Nie chcesz inwestować w biznes i wydaje Ci się, że to wszystko znajdziesz gdzieś indziej “za darmo”.

Zapraszam Cię na pokład – daj sobie pozwolenie na ulepszenie biznesu!

Zapłać dziś 497 zł za kurs o wartości ponad 1400 zł!

+ dodatkowe bonusy

 

Hej tu Kasia, jestem tu, aby Ci pomóc!

Wspieram właścicielki usługowych biznesów online, które chcą usprawnić swoją pracę i zorganizować swój biznes.
Nauczę Cię, jak usprawnić pracę z klientami nawet jeśli masz mało czasu i twórczy chaos w działaniach.

Moją supermocą jest to, że wszystko testuję i zadaję właściwe pytania. Możesz mieć pewność, że jeśli o czymś mówię, to przetestowałam tę daną rzecz i wiem konkretnie co działa, a co nie. Znam również większość problemów właścicielek małych firm i opracowałam sposoby na ich rozwiązanie i uproszczenie, by nie sprawiały problemów w przyszłości.

6

DOŚWIADCZENIA W USPRAWNIANIU BIZNESÓW

400+

KLIENTEK, KTÓRYM POMOGŁY MOJE PRODUKTY

14 dni

DZIĘKI KTÓRYM TY ZMINIESZ SWÓJ BIZNES

7k+

OSÓB W NEWSLETTERZE I MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

MAM CIĄGLE KILKA PYTAŃ

Pytania i odpowiedzi

01. Kiedy zaczynamy?

Do bonusów masz dostęp od razu, a kurs rozpoczyna się od 1 maja.

02. Jak dostanę ten kurs?

Lekcje znajdziesz na platformie i w szablonie Notion. Otrzymasz również maile przez 14 dni.

03. Dlaczego taka cena?

To jest promocja na moje urodziny 🙂

04. CZY dostanę fakturę?

TAK! Wystarczy, że zamówisz ją podczas składania zamówienia.

JESTEŚ O JEDEN KROK OD KURSU

A nie znasz jeszcze bonusów!!

BONUSY

Kup dzisiaj i otrzymaj dodatkowe urodzinowe produkty

Dołącz do kursu dzisiaj i otrzymaj dodatkowe produkty o wartości ponad 300 zł!

Sesja Q&A o wartości 149 zł

Dodatkowa sesja na żywo (każdego miesiąca) dla nowych uczestniczek kursu.

Szablon kursu do Asany o wartości 97 zł

Tak, abyś mogła dodać go sobie do Asany i przerabiać we własnym tempie.

Nagranie szkolenia - Ukryte owoce w Twoim biznesie o wartości 97 zł

INWESTYCJA

Wybierz opcję dla siebie

497 zł

zamiast (całkowita wartość) 1438 zł

Wstępna analiza zaplecza Twojego biznesu i szablony firmowych dokumentów do skopiowania i wdrożenia  o wartości 399 zł

14-dniowy kurs e-mail: Usprawnij swój biznes o wartości 497 zł

12 technicznych tutoriali krok po kroku, nawet dla nietechnicznych osób o wartości 199 zł

Szablon kursu do Notion o wartości 97 zł

BONUS: SESJA Q&A o wartości 149 zł

BONUS: SZABLON DO ASANY 97 zł

GWARANCJA SATYSFAKCJI

WYPRÓBUJ przez 30 dni

Jeśli po 30 dniach i wprowadzonych zmianach, o których mówię w kursie – nic się w Twoim biznesie nie zmieni – oddam Ci całą inwestycję.