Nasza Rozmowa

POTRZEBUJESZ 15 MINUT, BY USPRAWNIĆ DZIAŁANIE BIZNESU!

Czy sprawdziłaś moją stronę z ofertą i znasz moje ceny, pakiety i dostępność?

Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę na komunikację w ramach konsultacji wstępnej.

Zaznaczając to pole wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera, zgodnie z Polityką Prywatności.

1 + 9 =

FAQ

Pytania i Odpowiedzi

Jak zacząć współpracę z wirtualną asystentką?

Jeśli jesteś tutaj, bo potrzebujesz pomocy, ale nie masz pojęcia od czego zacząć – pomogę przejść Ci przez cały proces delegowania zadań sprawnie i lekko.

Mój planner pomoże Ci zdecydować, jakie zadania lubisz robić, a co sprawia Ci problem i wolałabyś to oddelegować. Kiedy przemyślisz sobie te kwestie, możesz zacząć się zastanawiać, jakie zadania oddelegować, a które wykonywać samodzielnie.

Podczas bezpłatnej konsultacji 1:1 porozmawiamy o zadaniach, które są według Ciebie do oddelegowania. Zastanowimy się również w jaki sposób zorganizować cały proces delegowania zadań, by był prosty i skuteczny.

Po naszej rozmowie nie będzie powodu do pośpiechu i ja w żaden sposób nie będę naciskać na To byś zdecydowała się na współpracę – to nie w moim stylu. Ja pokażę CI zalety delegowania i konkretne korzyści jakie otrzymasz dzięki delegowaniu zadań. Jesli zgodzisz się na współpracę – przygotuję umowę i zaczniemy realizować plan działania.

Czy rozpoczęcie takiej współpracy nie będzie zbyt trudne?

Jak w większości nowych rzeczy, których doświadczamy – najczęściej to właśnie ten pierwszy krok jest najtrudniejszy.

Kiedy już zaczniemy rozmawiać na pewno zauważysz, że cały proces delegowania zadań jest znacznie prostszy niż na początku mogłoby się wydawać.

Właśnie dlatego istnieje mój biznes – byś ty mogła poczuć się bezpiecznie i lekko. Ja wezmę na siebie ciężar zadań, które nie przynoszą Ci satysfakcji biznesowej.

Ale nie będę kłamać – delegowanie zadań wirtualnej asystentce na początku będzie wymagało od Ciebie trochę czasu i wysiłku – tak, by zbudować solidne podstawy do naszej współpracy.

Nie będzie szybciej, jeśli te zadania zrobię po prostu sama?

Tak, może być szybciej jeśli określone zadanie zrobisz teraz sama, ale pomyśl, co zrobisz następnym razem czy kolejnym? Będziesz ciągle dopinała poszczególne kwestie na już?

Pomyśl długoterminowo. Możesz ciągle walczyć ze sobą i robić wszystko sama, ale możesz też postanowić, że rozpoczynasz delegowanie zadań i zrobić krok w kierunku rozwoju Twojego biznesu.

A co w sytuacji, kiedy następnym razem będziesz miała tyle pracy, że na już będziesz potrzebować pomocy osoby, która już zna Twój biznes i wie jak działasz?

Nie byłoby by lepiej gdybyś to teraz podjęła przemyślaną decyzję o wyborze asystentki, niż później w pośpiechu wybierała osobę “na szybko”?

Na pewno dogranie różnych kwestii współpracy i “dotarcie się” zajmie nam chwilę czasu, ale w chwili, kiedy wszystko zacznie działać już jak dobrze naoliwiona maszyna zobaczysz plusy współpracy z wirtualną asystentką niemal natychmiast.

Mam w tej chwili za dużo na głowie.

Doskonale rozumiem Twoje obawy – nie masz w tej chwili czasu i masz dużo spraw do zrobienia, jednak ciągle patrzysz na listy zadań, które odwlekasz w nieskończoność. Przeraża Cię, że musiałbyś poświęcić na początku czas, którego i tak nie masz.

Nie znam Twojej sytuacji więc nie chcę nalegać na decyzję, jeśli czujesz, że delegowanie nie jest jeszcze rozwiązaniem dla Ciebie.

Co mogę stwierdzić – w zależności o mojej dostępności – możemy rozpocząć współpracę w przeciągu kilku dni. Jeśli masz sporo małych zadań – mogę je od Ciebie wziąć bez konieczności dogłębnego wdrażania w projekt. Pomyśl, jak dużą różnicę mogłoby to zmienić w Twojej pracy.

Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że osoby, które nie mają czasu na delegowanie zadań – to osoby, które najbardziej potrzebują wirtualnej asystentki.

Nie wiem od czego zacząć. Jak mam przekazać Ci to, co siedzi w mojej głowie?

Na początku myśl, że musisz przelać wszystko co dzieje się w Twojej głowie na papier lub ekran komputera – może być zniechęcające i możesz mieć poczucie, że Cię to przerasta i nie jest dla Ciebie. Jednak będzie Ci łatwiej, poukładasz sobie wszystko w taki sposób by druga osoba również mogła spojrzeć z sensem na Twoje działania.

W ten sposób nie tylko wyklarujesz swoje pomysły i ustalisz priorytety działania, dodatkowo będziesz bardziej pewna co do tego, co masz robić – gdy przyjdzie czas na podejmowanie decyzji jakimi projektami się zająć.

Mogę podpowiedzieć Ci jakie narzędzia będą pomocne w procesie decyzyjnym – zaczynając od mojego bezpłatnego materiału (który możesz pobrać tutaj). Pomoże Ci on zidentyfikować, które zadania lubisz, które chcesz zrobić a jakie delegować.

Dodatkowo wypracujemy sobie system komunikacji za pomocą programu do zarządzania projektami (np. Asana, Trello), przez e-mail, telefon, lub inny środek komunikacji.

Pamiętaj – moim priorytetem jest by ułatwić Twoją pracę, dlatego zrobię wszystko, co potrzebne, byśmy mogły działać sprawnie.

Jakie są Twoje stawki?

Moja standardowa stawka godzinowa to 55 zł/za godzinę pracy (jest taniej, gdy wybierzesz pakiety godzinowe). Tak jak większość wirtualnych asystentek oferuję godzinowe pakiety współpracy oraz dodatkowo oferuję dopasowane na miarę pakiety projektowe ze ściśle określonym zakresem zadań, oparte o Twoje indywidualne potrzeby.

Korzystanie z pakietów projektowych ma dwie główne zalety. Po pierwsze: wiesz dokładnie jaki budżet musisz co miesiąc przeznaczyć na działania wirtualnej asystentki, a po drugie zawsze z dokładnością wykonuję zlecone mi zadania niezależnie od tego, jak dużo czasu mi zajmą. Bez ukrytych kosztów, bez dodatkowych opłat za kolejne działania w ramach pakietu, gdy coś zajęło mi więcej czasu niż początkowo założyliśmy.

W sytuacji, w której zadania jakie mi delegujesz będą się zmieniały każdego miesiąca – oferuję przedpłacone pakiety godzinowe na których wykorzystanie masz 30 dni kalendarzowych. Możesz zabookować sobie 5, 10 lub 20 godzin w miesiącu, a nastepnie zlecać mi różne zadania zgodnie z Twoimi potrzebami.

Aby otrzymać indywidualną, dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę, lub przedyskuwować mkiesięczne pakiety godzin – zamów bezpłatna konsultację 1:1 i od niej rozpoczniemy naszą rozmowę o współpracy.

Przy pojedynczych projektach, gdy nie potrzebujesz stałego wsparcia wirtualnej asystentki minimalną opłatą jest 165 zł (za 3 godziny pracy). Nie ma minimalnej opłaty jeśli chodzi o pakiety godzinowe lub indywidualna wycenę zadaniową. Moje obecne Klientki korzystają z pakietów w granicach 250 – 1900 zł / miesiąc.

Czy będzie mnie na Ciebie stać?

Zalety współpracy ze mną wykraczają poza zwykłą oszczędność czasu.

Pomyśl o tym, co mógłabyś osiągnąć gdybyś miała więcej czasu i energii na obszary swojej działalności, w których czujesz pasję do swojej pracy.

Jak szybciej mogłabyś zobaczyć efekty swoich działań, jeśli skupiłabyś się tylko na tych zadaniach, które są kluczowe dla Twojego biznesu.

Te wszystkie zadania, które odkładasz na wieczne “później”, a które śnią Ci się już po nocy. Zróbmy je.

Wszystkie ambitne plany, które masz w głowie, ale boisz się zacząć je realizować, bo ciągle brakuje Ci czasu? Zacznijmy nad nimi pracować wspólnie.

Kiedy znajdziesz właściwą wirtualną asystentkę może ona całkowicie przetransformować Twój sposób prowadzenia biznesu.

Twoje pytanie powinno brzmieć: czy stać Cię na to by nie inwestować we współpracę z wirtualną asystentką?

Tak naprawdę istnieje mała szansa na to by Twój biznes się rozwijał, jeśli w pewnym momencie nie zaczniesz korzystać ze wsparcia innych.

Jakie są Twoje warunki płatności?

Kiedy rozpoczniemy współpracę opracujemy własne warunki płatności, ale by dać ogólny pogląd jak wygląda to z moimi obecnymi Klientami sprawdź proszę poniższe szczegóły:

  • Spisujemy umowę w której zostaną zawarte wszystkie informacje dotyczące współpracy. Tak, byśmy obie miały jasność jakie są moje zadania i obowiązki oraz ile Ty będziesz musiała za to zapłacić.
  • Miesięczne pakiety projektowe są płatne 1-wszego dnia miesiąca przelewem na konto.
  • Dodatkowe koszty mogą się pojawić, jeśli na Twoją prośbę będę musiała zrobić dodatkowe zadania “na już”, pracować dodatkowo po godzinach pracy, lub jeśli ilość zadań zmieni się i będzie ich o wiele więcej niż oryginalnie uzgodniłyśmy.
  • Dodatkowe opłaty będą zafakturowane na koniec miesiąca z 7-dniowym terminem płatności.
    Każda pierwsza płatność z nową Klientką odbywa się płatnością z góry.
A ukryte koszty?

W mojej działalności stosuję zasadę zero ukrytych kosztów.

Po wysłaniu zapytania otrzymasz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb razem z przejrzystymi warunkami pracy załączonymi do umowy o współpracy.

Jeśli w którymś momencie powstaną dodatkowe koszta np. związane z programem, narzędziem, dodatkową usługą do podzlecenia – zawsze zapytam Cię o zgodę i dopiero po jej udzieleniu przystąpię do działania.

Jeśli praca jaką wykonam wyjdzie znacznie poza zakres umówionej początkowo współpracy – będziemy rozmawiać o tym jak wpłynie to na moje stawki.

Zawsze będziesz wiedziała jak wygląda status mojej pracy i nie naliczę Ci za nic, czego wcześniej nie uzgodniłyśmy.

Muszę przeznaczyć te pieniądze na coś innego.

W oparciu o moje doświadczenie mogę Ci powiedzieć, że nie ma nic cenniejszego niż dodatkowa para rąk do pomocy w prowadzeniu małego biznesu.

Często tym co ogranicza nas – właścicieli małych biznesów – jest brak czasu i zasobów potrzebnych do rozwoju działalności.

Jako przedsiębiorcy chcemy osiągać więcej i więcej, ale najpierw musimy nauczyć się jak ustalać priorytety. Tak, by wybierać to, co najlepsze dla naszego biznesu i różne szanse na to, by nasze działania zwróciły się z jak największym ROI (stopa zwrotu inwestycji).

Pracując ze mną zyskasz o wiele więcej niż trochę zaoszczędzonego czasu.

Dzięki mojej pomocy opracujemy sprawnie działający system, przez co więcej zadań  zostanie wykonane. Będziesz miała więcej możliwości ku temu, by skupić się na swoich mocnych stronach i pracować na zadaniami, które lubisz robić. W rezultacie Twój biznes będzie się rozrastał, bo Ty skupisz się na kluczowych i strategicznych działaniach.

Mało tego – działając w oparciu o swoje mocne strony – Twoja praca stanie się lepsza, łatwiej będzie Ci utrzymać samodyscyplinę i da Ci ona więcej satysfakcji.

Jest to nie tylko świetne rowiązanie dla Twojego biznesu, ale też dla Ciebie. A ja chciałabym, byś odczuwała satysfakcję i spełnienie w swojej pracy. Wiem, że możesz je osiagnąć delegując zadania, które nie przynoszą Ci radości z ich wykonania.

Gdzie indziej takie same usługi są tańsze.

Co do kompetencji i stawek wirtualnych asystentek mogę powiedzieć Ci jedno – wszystkie z nas mają uniklany wachlarz usług do zaoferowania. Nie znajdziesz dwóch tak samo działających wirtualnych asystentek.

Dlatego tak ważne jest, by szukając wsparcia – znaleźć osobę, która będzie pasowała do Twojego biznesu. Czynnikiem, który powinnaś brać pod uwagę jest osobowość i sposób pracy, dlatego, że będziesz musiała znaleźć wspólny język ze swoją wirtualną asystentką. jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o mnie – przejdź do sekcji o mnie.

Ovzywiście w zalezności od kompetencji i mocnych stron wirtualnej asystentki – cennik usług może się znacznie różnić. Osoby, które specjalizują się w konkretnych działaniach (jak np. ja we wsparciu biznesów online) będą nieco droższe od osób, które zajmują się np. ogólną administracją.

Często cena jest odzwierciedleniem jakości wykonywanych usług i wiedzy jaką dana wirtualna asystentka posiada.

Na pewno znalazłabyś osoby, które za te sama zadania wystawią Ci mniejszą fakturę od mojej. Zdaję sobie z tego sprawę. Jednak podejmując współpracę ze mną dostajesz coś więcej niż tylko wykonane zadania. otrzymujesz wparcie biznesowe i wiedzę, która jest bezcenne, a której nauka zajęłaby Ci wiele miesięcy.