Intensywny dzień VIP

dla Twojej marki

Cześć, cieszę się, że zainteresowałam Cię ofertą dnia VIP Prosty Proces. Jest to oferta skierowana do osób, które chcą maksymalnych rezultatów w minimalnym czasie i które cenią sobie bazowanie na sprawdzonych, świetnie działających rozwiązaniach.

Ofertę dnia VIP kieruję do przedsiębiorczych kobiet, które chcą usprawnić swoją współpracę z klientami i mają rozwinięty lub rozwijający się biznes, co najmniej od roku.

Jeśli Twój biznes rozwija się tak, jak chciałaś, ale zaczynasz zauważać wąskie gardła, w których najczęściej to Ty jesteś przyczyną – sprawdź ofertę, którą dla Ciebie przygotowałam, bo gwarantuję, że mogę Ci pomóc.

Wiem, że nie masz czasu na samodzielne testowanie zdobytej wiedzy i chcesz mieć poukładany proces współpracy z klientem tu i teraz. Nie masz tygodniu, które mogłabyś spędzić na układaniu procesów na własną rękę i chcesz mieć je gotowe jak najszybciej.

Spędzimy razem (5 godzin!) na opracowywaniu strategii Twojego procesu współpracy z klientami i realizacji założonych działań, a przez następne 24 godziny wdrożę dla Ciebie omawiane przez nas rozwiązania! Dzięki temu, po jednym dniu od naszego spotkania, będziesz miała działający system współpracy z klientami, wdrożony przez nas od A do Z, z minimalnym nakładem Twojej pracy!

Co zyskasz po dniu VIP?

Po skorzystaniu z dnia VIP, będziesz mogła cieszyć się:

Systemem na autopilocie

Twój system współpracy z klientami będzie przygotowany tak, aby działał praktycznie na autopilocie. Oczywiście będziesz musiała zjawić się na konsultacjach i odpisywać na wiadomości, ale ten czas skróci się spokojnie do kilku minut, zamiast godzin.

klarownością w działaniu

Już nigdy więcej nie poczujesz tych wyrzutów sumienia, ze nie zrobiłaś czegoś z braku czasu! Twoim klienci będą zaopiekowani, Twój zespół będzie dokładnie znał swoje zadania i obowiązki, a Ty będziesz mogła skupić się na tym, by działać jak właścicielka!

ZOPTYMALIZOWANYM BIZNESEM

Zastosujemy rozwiązania, które będziesz mogła powielać w przyszłości w swoich kolejnych ofertach, więc skorzystasz z dnia VIP tak naprawdę wielokrotnie. Twój biznes zacznie działać jak naoliwiona maszyna i przestaniesz w końcu mieć wrażenie, że wszystko spoczywa na Twoich barkach.

LEKKOŚCIĄ W DOWOŻENIU WYNIKÓW

Dzięki ułożonemu procesowi współpracy z klientami, będziesz wiedziała konkretnie co i jak dowieźć swoim klientom. Co znajduje się w zakresie Twoich obowiązków, a co nie. TO da Ci lekkość w działaniu i dowożeniu jak najlepszych rezultatów dla swoich klientów.

Jak to działa?

Oferta dnia VIP składa się z przygotowania do współpracy, intensywnego dnia VIP, a także wdrożenia przeze mnie i mój zespół, omawianych rozwiązań.

Krok 1

Audyt Procesu + spotkanie organizacyjne

Przed dniem VIP zostaniesz poproszona o wypełnienie ankiety audyt procesu współpracy z klientami, abym mogła zrozumieć Twoje biznesowe wąskie gardła i zastanowić się na tym, jak najlepiej stworzyć Twój proces współpracy z klientami.

Następnie spotkamy się na 45-minutową rozmowę organizacyjną w celu ustalenia kolejnych kroków do zrobienia. Wykorzystamy ten czas razem, aby dopasować proces działania do celów biznesowych i stworzyć w pełni dostosowany do potrzeb Twojego biznesu program dnia VIP!

Krok 2

Wstępne przygotowania
do dnia VIP

Zanim spotkamy się na dniu VIP i zaczniemy intensywną pracę, być może zdarzy się, że będziemy potrzebować wdrożyć pewne techniczne rozwiązania, by jak najbardziej skrócić czas wykonania przez nas prac w ramach intensywnego dnia VIP.

Czas, który mamy w kroku nr. 2 to jest właśnie odpowiednia pora na działanie w tym zakresie. To może być – założenie konta w Google Workspace, zainstalowanie CRM, Calendly, czy programu do zarządzania projektami, tak, aby były gotowe do użycia podczas dnia VIP.

Krok 3

Intensywne spotkanie podczas
dnia VIP 1:1

Dzień VIP to 5-godzinne, intensywne spotkanie online (5x po godzinie z małą przerwą na przekąski!), podczas którego to Ty i Twój biznes są najważniejsze! TO czas dla Ciebie i dla Twojego biznesu, więc będziesz działać w pełnym trybie CEO, ustalając jak ma wyglądać Twój biznes i Twoja praca od tej pory.

Skupimy się krok po kroku na poszczególnych elementach procesu współpracy z klientami i stworzymy wszystko, co będzie nam potrzebne do późniejszego wdrożenia procesu w życie.

P.S. Na tym Twoja praca i zaangażowanie się kończy i od teraz czekasz na piękne wyniki, bez grama potu.

Krok 4

Wdrożenie planów
w życie

Tutaj zadzieje się prawdziwa magia! Omawiane przez nas rozwiązania zostaną wprowadzone w życie i fizycznie wdrożone dla Ciebie i Twojego biznesu. Wg naszych ustaleń – ja wraz z moim zespołem krok po kroku będziemy usprawniać poszczególne elementy Twojego biznesu tak, aby finalnie przygotować dla Ciebie działającą ścieżkę współpracy z klientami.

Ty w tym czasie będziesz mogła się… zrelaksować! W końcu na dniu VIP wykonałaś świetną pracę!

Na wyniki będziesz musiała poczekać jeden dzień (ok. 24 godziny), ale gwarantuję, że będzie warto!

Krok 5

30-minutowe szkolenie wprowadzające do nowego systemu współpracy z klientami

Tak, to już! Masz skuteczny i działający system współpracy z klientami! W tej chwili najważniejsze dla mnie jest to, abyś wiedziała, jak z niego korzystać. Dlatego proponuję 30-minutowe wprowadzające szkolenie i wytłumaczenie wszystkich wykonanych przez nas kroków.

Ale to nie wszystko. Otrzymasz również dostęp do sekretnej strefy klientów VIP, w której znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania i krótkie filmiki instruktażowe, które pomogą Ci w razie kolejnych pytań.

Krok 6

Spotkanie follow-up 2 tygodnie
po dniu VIP

Nie zostawiam Cię samej z nowym systemem! 2 tygodnie po naszej współpracy, spotykamy się raz jeszcze na 30 minut, by upewnić się, że wszystkie wdrożone przeze mnie rozwiązania są dla Ciebie odpowiednie i rzeczywiście usprawniają Twój biznes.

W razie potrzeb dokonujemy małych modyfikacji i… Twój system jest gotowy i działa! Możesz od teraz z lekkością obsługiwać wszystkich swoich klientów!

Oto, co otrzymujesz w ramach dnia VIP:

Ze względu na ekskluzywny charakter dni VIP, miejsca na współpracę są ograniczone. Proszę o przemyślaną decyzję i zdecydowanie na taką formę współpracy. Jeśli miejsca na kolejny miesiąc będą zapełnione – proponuję następny wolny termin na dzień VIP.

P.S. Jeśli potrzebujesz usługi, która ułoży Twoje wszystkie systemy – przejdź TUTAJ.

Co mówią klientki

Praca z Kasią pozwoliła mi skoncentrować się na rzeczach, które lubię najbardziej, czyli tworzenie materiałów i uczenie niemieckiego innych. Przez ostatnie miesiące naszej współpracy Kasia odświeżyła wygląd mojej strony www, zadbała o spójność graficzną wpisów oraz o SEO. Pomagała mi także w innych drobnych sprawach. Do tej pory byłam Zosią Samosią, ale dzięki Kasi zyskałam dużo wolnego czasu na to, co dla mnie najważniejsze. W sytuacjach kryzysowych zawsze mogłam na niej polegać i miałam pewność, że wszystko zostanie zrobione na czas.”

Aleksandra Jakubowska
Lektor języka niemieckiego, niemieckasofa.pl

Kasia Borkowska jest moim anielskim menadżerem mojego biznesu. Mogę na nią liczyć w każdej chwili. Należy do nielicznych osób, które potrafią łączyć kreatywność ze świetną organizacją. Mogę skutecznie rozwijać swój biznes i skupiać się w nim na swojej pracy wiedząc, że Kasia czuwa, planuje i organizuje! I robi to świetnie! Polecam!

Celestyna D. Osiak
Biznes Mentorka i Trener Soul Coaching®

„Do Kasi trafiłam z polecenia, ale to był strzał w 100! Nie 10. Kasia rozwiązuje wszystkie sprawy związane ze stroną internetową, podpowiada jakie platformy wykorzystywać, jak zaplanować automatyzację współpracy z klientami oraz wszystkie sprawy, jakimi zajmuje się asystentka. Kontakt z Kasią jest świetny, słucha potrzeb klientów, jednocześnie mówi co jej zdaniem będzie lepsze. Jestem odciążona w pracy, a to jest oszczędność mojego czasu i możliwość realizowania zawodowych spraw. I jej Excel tabele to jest coś, czego szukałam od 2 lat! Super, super, polecam Kasię.”

Diana Michalczuk
Dietetyk, dianamichalczuk.pl

Praca z Kasią nadała mojej firmie impet, którego samej nie udało mi się osiągnąć. Jej doświadczenie w pracy z różnymi osobami sprawia, że potrafi kompetentnie doradzić. Dzięki temu nie muszę wyważać otwartych drzwi, mogę pewnie, bezstresowo iść do przodu z najważniejszymi zadaniami, wiedząc, że te niezbędne pomocnicze będą załatwione sprawnie i terminowo.”

Hanna Dzielińska
Hankawarszawianka.com

„Bardzo polecam Prosty Proces osobom, które nie chcą tracić czasu na szukanie rozwiązań i uczenie się na błędach. Prosty Proces na tak naprawdę kilka kursów z organizacji pracy z obsługi klienta ( gotowe rozwiązania), ale również pełen jest tipów biznesowych i podpowiedzi.
Jako kreatywna dusza organizacja i procesy to nie jest dla mnie ulubiony temat, jednocześnie wiem, że takie procesy i doskonała obsługa klienta to absolutna podstawa, by sprawie prowadzić biznes, delegować zadania i zadowolić klientów szybką, sprawną pracą. Jestem po wdrożeniu dopiero pierwszych rozwiązań i już się zastanawiam, jak mogłam wcześniej tego nie robić.”

Monika Wrona
kulturasprzedazy.pl

Z materiałami tworzonymi przez Kasię mam styczność od długiego czasu – jej blog, e-book, szablony, kursy. Towarzyszyła mi od początku drogi w moim biznesie. Cenię ją za to, że nie leje wody – tylko daje konkret. Nie tracę czasu – jak przychodzę z pytaniem, dostaję rozwiązanie.

Jaki jest Prosty Proces? Właśnie taki. Konkretny, ułatwiający życie, rozwiązujący problemy. To nie tylko porady, to przewodnik KROK PO KROKU po narzędziach i sposobach na usprawnienia, które pokazują mi, że mogę zaoszczędzić bardzo dużo czasu i wreszcie zadbać o SWÓJ BIZNES. Krok po kroku rozpisuję drogę swojego klienta i nie zostaję z tym sama. Wiem, co z tym dalej robić. Wiem, jakie wnioski wyciągnąć. Wiem, jakie narzędzia wprowadzić i co się na pewno sprawdzi w mojej firmie. Skąd mam tę pewność? Doświadczenia Kasi, którymi się dzieli, są w bardzo wielu przypadkach zbieżne z sytuacjami, które spotykają mnie w pracy z moimi klientami, dlatego cieszę się, że mogę wprowadzić do swojej firmy sprawdzone przez nią rozwiązania i przy tym realnie ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS.

Byłam przekonana, że jestem zorganizowana w swojej pracy, a i tak ciągle wpadałam w błędne koło – poświęcałam mnóstwo czasu na pracę dla klientów i gaszenie pożarów w ich biznesach. Praca z materiałami z Prostego Procesu otworzyła mi oczy na to, że czas wreszcie ugasić pożar w moim biznesie. Czas postawić granicę. Czas na usprawnienia, które pozwolą mi wreszcie wziąć oddech.”

Małgorzata Góźdź
myvirtualspot.com

Co dalej?

Jeśli zapoznałaś się z ofertą, zdecydowałaś się na nią i jesteś gotowa do współpracy, oto kolejne kroki działania:

Umów się na wstępne spotkanie poniżej. Podczas tego 20-minutowego spotkania ustalimy terminy i odpowiem na Twoje pytania.