Dołącz do wyzwania dla właścicielek biznesów, które chcą wziąć sprawy w swoje ręce i w 2023 roku skupić się na lepszym zarządzaniu swoją firmą.

Bezpłatnie dołączysz do 30 stycznia

.

Dołącz do wyzwania dla właścicielek biznesów, które chcą wziąć sprawy w swoje ręce i w 2023 roku skupić się na lepszym zarządzaniu swoją firmą.

Bezpłatnie dołączysz do 30 stycznia

.
N

Dzień 1

Poznaj Twój styl produktywności – interaktywny quiz na Twój styl produktywności + co to jest produktywność

N

Dzień 2

Jak spędzasz swój czas w ciągu dnia?
+ sprawdź swoje słabe punkty

N

Dzień 3

Twój idealny dzień pracy
+ działania must-have do rozwoju Twojego biznesu

N

Dzień 4

Plany a rzeczywistość – jak robić to lepiej?
+ sprytne sposoby na działanie nawet w kryzysowych sytuacjach

N

Dzień 5

Granice w komunikacji – nie tylko z klientami, czyli jak być lepszą szefową dla samej siebie

N

Dzień 6

Trudna sztuka delegowania – jak robić to lepiej?
+ jak wyliczyć, co oddelegować

Poniżej znajdziesz kilka informacji na temat tego, jak to wyzwanie będzie wyglądało:

  • dostęp do wyzwania jest natychmiastowy,
  • każdego dnia wyzwania otrzymasz ode mnie maila z tematem i wprowadzeniem,
  • w mailu znajdziesz link do strony, na której będzie filmik i zadanie na konkretny dzień wyzwania,
  • WAŻNE – każdy dzień wyzwania będzie dla Ciebie dostępny przez 24 godziny, po tym czasie dostęp wygaśnie,
  • otrzymasz moje wsparcie – będę dla Ciebie dostępna i przez 6 dni wyzwania będę odpowiadała na Twoje pytania w mailach.

Celem tego wyzwania jest pokazanie Ci na prostych przykładach i sprytnych sposobach, że możesz działać jak CEO, a nie tylko jak pracownik w swoim biznesie, że jest to prostsze niż Ci się wydaje i zależy tylko od Ciebie. Przecież właśnie dlatego założyłaś swój biznes – by być w nim właścicielką i prowadzić go z radością. Pomogę Ci przywrócić tę radość i odzyskać spokój w swoich działaniach.

Kilka słów o mnie…

Cześć, mam na imię Kasia i od 5 lat wspieram przedsiębiorcze kobiety w prowadzeniu biznesów online. Jestem specjalistką od optymalizacji małego biznesu i pomagam zaprowadzić spokój w działaniach. Swoje doświadczenie zbierałam pracując jako wirtualna asystentka. W trakcie pracy poznałam od podszewki problemy małych biznesów online, dlatego doskonale wiem, z czym zmagasz się na co dzień. Przeszłam długą drogę i popełniłam wiele błędów, właśnie dlatego stworzyłam to wyzwanie, abyś Ty mogła pewne rzeczy w swoim biznesie zrobić szybciej i lepiej niż ja.

Pomagam kobietom pracować mniej i zarabiać więcej poprzez usprawnianie swojej codziennej pracy w biznesie. Niezależnie od tego, czy pracujesz z klientami 1:1, czy sprzedajesz swoje kursy lub e-booki online. Pokazuję, że automatyzacje mogą być proste i łatwe i nawet nietechniczne świetnie sobie z nimi poradzą. Pracuję głównie z kobietami, dzięki czemu spełniam swoją misję, by Polki zarabiały więcej, pracowały mniej i cieszyły się życiem!