Działaj jak CEO

Jeśli chcesz działać, jak właścicielka i przestać być niewolnikiem w swoim biznesie, sprawdźmy czy mogę Ci pomóc

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ SESJĘ WSTĘPNĄ

Sprawdź tematy, które możemy razem poruszyć

  • Jak spędzasz swój czas w ciągu dnia pracy?
    + Sprawdzimy Twoje słabe punkty
  • Twój idealny dzień pracy+ działania must-have do rozwoju Twojego biznesu
  • Organizacja pracy w ciągu dnia, plany a rzeczywistość – jak robić to lepiej?
    + sprytne sposoby na działanie
  • Odkryj swój styl produktywności i zacznij działać wg niego
  • Trudna sztuka delegowania – jak robić to lepiej? + jak wyliczyć, co oddelegować
  • Granice w komunikacji – nie tylko z klientami, większa asertywność w biznesie

Jesteś gotowa na kolejny krok?

WYPEŁNIJ formularz

1 + 4 =

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.

Kilka słów o mnie…

Cześć, mam na imię Kasia i od 4 lat wspieram przedsiębiorcze kobiety w prowadzeniu biznesów online. Jestem specjalistką od optymalizacji małego biznesu i pomagam zaprowadzić spokój w działaniach. Swoje doświadczenie zbierałam pracując jako wirtualna asystentka. W trakcie pracy poznałam od podszewki problemy małych biznesów online, dlatego doskonale wiem, z czym zmagasz się na co dzień.

Kiedy zaczynałam swoją pracę jako wirtualna asystentka, wszystkiego się bałam. Nie umiałam sprzedawać ani wychodzić do klientów ze swoją ofertą. Mimo tego strachu budowałam zaufanie i starałam się robić jak najlepiej to, na czym się znałam. To zaprocentowało. Zbudowałam biznes, z którego jestem dumna. Dziś mam dwie asystentki, a na współpracę ze mną czasem trzeba czekać nawet kilka miesięcy.

Przyciągam świadome klientki, które doceniają mój wkład w ich biznesy i dzięki nim ja ciągle się rozwijam. Wyspecjalizowałam się w optymalizacji i systemach i tworzę to, co lubię, przy okazji rozwijając mój biznes.

Przeszłam długą drogę i popełniłam wiele błędów, właśnie dlatego stworzyłam to wyzwanie, abyś Ty mogła pewne rzeczy w swoim biznesie zrobić szybciej i lepiej niż ja.