Biznesowa diagnoza

To spotkanie, które pomoże Ci dostrzec, jakie elementy Twojego biznesu potrzebują zaopiekowania już teraz i na czym się skupić w najbliższej przyszłości.

Podczas naszego spotkania stworzymy przestrzeń na innowacyjne pomysły i zastanowimy się, jak możemy wykorzystać nieoczywiste elementy prowadzenia biznesu do tego, by dodać Twoim działaniom świeżości i lekkości.

USPRAWNIJ i Obierz odpowiedni kierunek
w swoim biznesie

Jesteś gotowa na to, aby osiągnąć kolejny krok milowy w swoim biznesie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Chcesz budować biznes swoich marzeń, ale nie masz pojęcia, jaki ma być kolejny krok?

ROZUMIEM CIĘ!

Skorzystaj z biznesowej diagnozy i dowiedz się, o jakie elementy swojego biznesu możesz zadbać w kolejnym kroku. Czy będzie to optymalizacja Twoich działań, usprawnienie systemów, a może większy nacisk na automatyzację i recykling treści?

Dla kogo jest Biznesowa diagnoza?

dla właścicielek rozwijających się biznesów, które

Widzą, ze biznes się rozwija, ale brakuje mu solidnych fundamentów w postaci systemów i procesów.

Chcą uprościć swój biznes, ale nie wiedzą, od czego zacząć.

Planują przejść ze sprzedaży swoich usług na dzielenie się wiedzą i sprzedaż swoich kursów i programów.

Chcą wprowadzić więcej automatyzacji w swoim biznesie i odciążyć się od codziennej pracy.

Potrzebują spojrzenia zewnętrznego specjalisty na to, co dzieje się w ich biznesach.

Brały udział w kilku różnych kursach, ale wciąż nie wiedzą do końca, jak wszystko działa.

Jak działa Biznesowa diagnoza?

Jesteś gotowa na to, aby osiągnąć kolejny krok milowy w swoim biznesie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Chcesz budować biznes swoich marzeń, ale nie masz pojęcia, jaki ma być kolejny krok?

Opłać spotkanie i wybierz datę w kalendarzu

W mailu potwierdzającym otrzymanie odpowiedzi i po zaksięgowaniu wpłaty na konto – wysyłam kalendarz do umówienia się na sesję.

Przygotuj się do spotkania

Wysyłam do Ciebie do wypełnienia audyt biznesowej diagnozy. Dzięki audytowi będę mogła przygotować się do rozmowy i sprawdzić, jakie elementy Twojego biznesu można usprawnić. Sprawdzamy systemy: sprzedaży, marketingowy, wzrostu i operacyjny.

Podsumowanie + action plan

Po spotkaniu przesyłam podsumowanie i action plan, czyli rozpisany krok po kroku plan działania, który będzie zgony z Twoim stylem produktywności, dzięki czemu z większym prawdopodobieństwem zrealizujesz swoje cele 🙂

Biznesowa diagnoza

Chcesz przeprowadzić biznesową diagnozę? Opłać zamówienie, a ja podeślę do Ciebie kalendarz z najbliższymi terminami spotkań i ankietą Biznesowej Diagnozy do wypełnienia przed spotkaniem.

Co otrzymujesz?

  • 90 min spotkania nagranego na Google Meet,
  • biznesową diagnozę, czyli analizę swojego biznesu,
  • PDF z podsumowaniem po diagnozie i mapę działania kolejnych kroków w usprawnianiu Twojego biznesu, zgodnie z Twoim stylem produktywności.

 

Twoja inwestycja: 397 zł