N

Czujesz, że masz zbyt dużo bieżącej pracy, a za mało zadań, które mają znaczenie?

N

Brak Ci pewności siebie i czekasz na pozwolenie, by zacząć działać?

N

A może nie masz żadnego planu marketingowego, strategii sprzedażowej i przez to ciężko pozyskać Ci nowych klientów?

Jeśli chcesz to zmienić i dowiedzieć się, jak możesz rozwinąć swój biznes, zachęcam Cię do odebrania dostępu do szkolenia.

Podczas szkolenia dowiesz się o:

Z

tym, co powstrzymuje Cię przed rozwojem,

Z

5 sposobach na rozwój biznesu wirtualnej asystentki,

Z

tym, jak podnieść wartość swoich usług,

Z

3 przykładach do wdrożenia w ciągu miesiąca,

Z

moim płatnym newsletterze.

Dlaczego warto się zapisać i odebrać dostęp do szkolenia??

Cześć, mam na imię Kasia i od 4 lat wspieram przedsiębiorcze kobiety w prowadzeniu biznesów online. Jestem specjalistką od optymalizacji małego biznesu i pomagam zaprowadzić spokój w działaniach. Swoje doświadczenie zbierałam pracując jako wirtualna asystentka. W trakcie pracy poznałam od podszewki problemy małych biznesów online, dlatego doskonale wiem, z czym zmagasz się na co dzień.

Kiedy zaczynałam swoją pracę jako wirtualna asystentka, wszystkiego się bałam. Nie umiałam sprzedawać ani wychodzić do klientów ze swoją ofertą. Mimo tego strachu budowałam zaufanie i starałam się robić jak najlepiej to, na czym się znałam. To zaprocentowało. Zbudowałam biznes, z którego jestem dumna. Dziś mam dwie asystentki, a na współpracę ze mną czasem trzeba czekać nawet kilka miesięcy.

Przyciągam świadome klientki, które doceniają mój wkład w ich biznesy i dzięki nim ja ciągle się rozwijam. Wyspecjalizowałam się w optymalizacji i systemach i tworzę to, co lubię, przy okazji rozwijając mój biznes.

Przeszłam długą drogę i popełniłam wiele błędów, właśnie dlatego stworzyłam to szkolenie, abyś Ty mogła pewne rzeczy w swoim biznesie zrobić szybciej i lepiej niż ja.